نگاهی به مسیر تبلیغاتی برند اویلا

سایت #کافه_بازاریابی در تحلیلی، مطلب مفصلی درباره‌ی مسیر تبلیغاتی برند #اویلا منتشر کرده و بیان داشته است: «اویلا یکی از برندهای مطرح در بازار روغن‌های خوراکی است که در عرصه #تبلیغات و خصوصاً در رسانه تلویزیون حضور پررنگی دارد .... اگر نگاهی به پیام‌های ارسالی از سوی این برند بیندازیم، پرواضح است که یکی از اساسی‌ترین وعده‌های این برند حافظ سلامتی بودن است. نکته قابل توجه در این میان تغییر رویکرد اویلا در تبلیغات اخیرش است که به‌وضوح از چهره‌‌ای منع کننده به چهره‌ای دعوت‌کننده تبدیل شده است.»


در این جا توجه شما را به متن کامل این یادداشت جلب می‌کنیم.

حمایت گلرنگ از پارالمپیک مورد توجه رسانه‌ها

حمایت گروه صنعتی پاکشو با برند گلرنگ از تیم ملی ایران در پارالمپیک مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و خبرگزاری و سایت‌های خبری از جمله تابناک، عصر ایران، خبرآنلاین، تفسیرنیوز و ... به آن پرداختند. نمونه وار خبر درج شده در سایت خبری تابناک را مرور می‌کنیم.

 

گلرنگ، حامی کاروان پارالمپیک ایران شد

در مراسم بدرقه كاروان افتخار آفرين پارالمپيك ريو ٢٠١٦ برند گلرنگ  حمایت خود را از کاروان پارالمپیک ایران اعلام کرد.

 

به گزارش تابناک ورزشی، مراسم بدرقه کاروان ورزشی شهدای منا با حضور شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، معاونان وزارت ورزش و جوانان، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خانواده ورزشکاران پارالمپیکی در محل فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار و برند گلرنگ به صورت رسمي به عنوان حامي كاروان پارالمپيك معرفي شد.

کاروان 111 نفره ورزشکاران پارالمپیکی ایران که از هفدهم شهریور ماه باز‌ی‌های پارالمپیک ریو را پیش رو دارند با مراسم رسمی بدرقه که با طنین ملکوتی لبیک اللهم لک لبیک همراه بود، با حضور مسئولان و خانواده‌های خود، عازم سفر شدند. کاروان شهدای منا را 23 زن و 88 مرد ورزشکار تشکیل میدهند.

محمود خسروی وفا، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین ابراز امیدواری کرد که کاروان شهدای منا از هفدهم شهریور با افتخارآفرینی و کسب مدال‌های رنگارنگ شادی را برای مردم به ارمغان آورند.

وی گفت: اراده قوی ورزشکاران پارالمپیکی که توانمندی‌های خود را به منصه ظهور می‌رسانند حاوی پیام مهمی است برای آنها که علیرغم توانمندی های جسمانی اراده ای برای ورزش ندارند.

خسروی وفا گفت: تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های خوبی برای افتخار آفرینی این کاروان صورت گرفته که ان‌شاءالله با توکل بر خدا نتیجه بخش خواهند بود.

معاونان وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در مراسم بدرقه این کاروان حضور داشتند.

golrang.me/iqe5

 

بیان مزیت‌های هوندا CRV در سایت خودرو بانک

سایت تخصصی خودرو بانک با درج مطلب و انتشار ویدئویی به شرح مزیت‌های #هوندا #CRV نسبت به ماشین‌های مشابه پرداخت.
در این سایت عنوان شده: اگر به بازار شاسی بلندهای متوسط شهری ایران نگاهی بیندازید، تنها چند خودروی ژاپنی در این رده قرار دارند که یکی از آنها هوندا CRV است. هوندا CRV خودروی بسیار مشهوری در بازارهای جهانی است و توانسته تا به حال و از زمان عرضه، رکوردهای زیادی را در فروش به دست آورد. به طور مثال، هوندا CRV در بازار آمریکا توانست در چند سال پیاپی بالاتر از تویوتا RAV4 عنوان پرفروش‌ترین خودروی شاسی بلند متوسط را در این بازار به دست آورد.

 

مشاهده فیلم تست و بررسی هوندا CRV توسط خودروبانک

آدامس کندر بایودنت؛ طعم غافلگیرکننده‌ی آدامس‌ها

سایت #کافه_بازاریابی در مجموعه یادداشت‌های سی‌تی اسکن خود، مطلب مفصلی درباره‌ی #آدامس #بایودنت با طعم #کندر منتشر کرده و بیان داشته است: «در بازار رنگارنگ آدامس و با وجود مخاطبی که هر روز به دنبال طعم‌های تازه و متنوع است، شاید جسارت بخواهد که شرکتی دست به تولید آدامس با طعم کندر بزند. اما با این حال بایودنت این جسارت را داشته و اکنون اینجا در سی‌تی‌اسکن کافه بازاریابی در کنار ماست.»

در این متن آمده است: آدامس بایودنت کندر و روغن گردو به صورت مینی استیک تولید شده و بسته‌بندی آن ظریف، شیک و قابل قبول است. استفاده مناسب از رنگ سفید در روی بسته و به کار بردن فونت‌های انگلیسی کشیده و نازک برای نوشته‌ها- البته به غیر از لوگو- به محصول شخصیتی تمیز و خارجی داده است. روی بسته از تصویر شاخه‌های درخت گردو استفاده شده در گوشه سمت راست پایین هم تصویر ظرف هاون کوچکی که ظاهرا پر از کندر است می‌بینیم و باز هم در کنار کندرها تصویر یک گردو!! طرح یک دایره کوچک که تصویر مغز [ذهن] انسان را در خود دارد به همراه جمله Improve your memory روی بسته‌بندی دیده می‌شود که بر تاثیر مثبت کندر بر حافظه تاکید دارد. البته مخاطب به شرطی با این تصویر ارتباط برقرار می‌کند که بداند که کندر چیست و چه فایده‌هایی برای حافظه دارد البته این مساله در ادامه جا افتادن محصول و آگاهی مخاطب از آن می تواند برطرف شود و معنا هم برای مخاطب داشته باشد.

متن کامل خبر را در لینک زیر بخوانید:

http://golrang.me/7ghc