رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در دیدار نوروزی با وزیر صنعت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای از تولیدات داخلی حمایت می‌کنند

خبرگزاری ایلنا ـ 21 فروردین 96

فخریان گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور می توانند در بحث حمایت از تولیدات داخلی کمک شایانی به دولت داشته باشند و موضوع اصلاح و ساماندهی شبکه توزیع را دنبال نمایند.

به گزارش ایلنا به نقل از اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اعضای هیات مدیره اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل این وزارت خانه دیدار کردند.

در این دیدار نوروزی، امیرخسرو فخریان رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای ضمن تقدیر از حمایت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در تشکیل اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای به تشریح عملکرد این اتحادیه پرداخت و افزود: هم اکنون قریب به ۲۵ هزار نفر در بخش فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور به صورت مستقیم به فعالیت می پردازند و بالغ بر ۵ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی و دولتی در این حوزه انجام گرفته است.

وی در ادامه به تخصیص مساحتی حدود یک میلیون مترمربع به عنوان سطح فروش و ۲۵۰۰ شعبه فروشگاهی در مجموعه اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور اشاره کرد.

رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور همچنین بر ضرورت رشد و توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور تاکید کرد و افزود: نیازمند این امر هستیم که در سال ۹۶ به توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور سرعت بیشتری ببخشیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت:

*فروشگاه‌های زنجیره‌ای با هدف کاهش هزینه مبادله شکل گرفت/ عرضه ی کالاها ۱۰ درصد ارزان‌تر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز ضمن تقدیروتشکر از تلاش‌های ارزنده اعضای اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در یک سال گذشته، این نکته را مورد اشاره قرارداد که فروشگاه‌های زنجیره‌ای در جهت کاهش هزینه مبادله به وجود آمدند و بسیاری از کارشناسان بر این اعتقاد هستند که می توان کالاها را حدود ۱۰ درصد ارزان تر عرضه کرد، بر همین اساس اگر این عملکرد از سوی فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور محتمل باشد، قطعا باید از این مجموعه حمایت کرد.

* در مسیر ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای به ما بد و بی راه گفتند

وی با تاکید بر اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور را با هدف کاهش هزینه مبادله و عرضه ارزان محصولات مطرح کردیم، افزود: اگرچه خیلی‌ها در مسیر ایجاد فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور به ما بد و بیراه گفتند و ما بسیار زیاد سوال و جواب پس دادیم اما به واقع باید به‌ این سمت حرکت کنیم.

*یکی از دغدغه‌های خاطر مرحوم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی به روز کردن نظام توزیع بود

وزیر صنعت، معدن و تجارت در عین حال ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی به تلاش‌های ارزنده ایشان در دوران ریاست جمهوری در جهت شکل گیری فروشگاه‌های زنجیره‌ای اشاره کرد و گفت: در آن دوران یکی از دغدغه‌هایِ خاطر ایشان این بود که باید نظام توزیع را به روز کنیم و بر همین اساس پس از تهیه اساسنامه، فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه تاسیس شد.

وی ادامه داد: اگرچه رشد و توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای در مقطعی متوقف شد اما الحمدالله هم اکنون فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور رو به افزایش هستند.

نعمت زاده در پایان تصریح کرد: دیدگاه ما این است که با ایجاد فروشگاه زنجیره‌ای، هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کند و محصولات بین ۸ تا ۱۰ ارزان‌تر به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

http://golrang.me/1qyw

نگاهی به مسیر تبلیغاتی برند اویلا

سایت #کافه_بازاریابی در تحلیلی، مطلب مفصلی درباره‌ی مسیر تبلیغاتی برند #اویلا منتشر کرده و بیان داشته است: «اویلا یکی از برندهای مطرح در بازار روغن‌های خوراکی است که در عرصه #تبلیغات و خصوصاً در رسانه تلویزیون حضور پررنگی دارد .... اگر نگاهی به پیام‌های ارسالی از سوی این برند بیندازیم، پرواضح است که یکی از اساسی‌ترین وعده‌های این برند حافظ سلامتی بودن است. نکته قابل توجه در این میان تغییر رویکرد اویلا در تبلیغات اخیرش است که به‌وضوح از چهره‌‌ای منع کننده به چهره‌ای دعوت‌کننده تبدیل شده است.»


در این جا توجه شما را به متن کامل این یادداشت جلب می‌کنیم.

حمایت گلرنگ از پارالمپیک مورد توجه رسانه‌ها

حمایت گروه صنعتی پاکشو با برند گلرنگ از تیم ملی ایران در پارالمپیک مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و خبرگزاری و سایت‌های خبری از جمله تابناک، عصر ایران، خبرآنلاین، تفسیرنیوز و ... به آن پرداختند. نمونه وار خبر درج شده در سایت خبری تابناک را مرور می‌کنیم.

 

گلرنگ، حامی کاروان پارالمپیک ایران شد

در مراسم بدرقه كاروان افتخار آفرين پارالمپيك ريو ٢٠١٦ برند گلرنگ  حمایت خود را از کاروان پارالمپیک ایران اعلام کرد.

 

به گزارش تابناک ورزشی، مراسم بدرقه کاروان ورزشی شهدای منا با حضور شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، معاونان وزارت ورزش و جوانان، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خانواده ورزشکاران پارالمپیکی در محل فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار و برند گلرنگ به صورت رسمي به عنوان حامي كاروان پارالمپيك معرفي شد.

کاروان 111 نفره ورزشکاران پارالمپیکی ایران که از هفدهم شهریور ماه باز‌ی‌های پارالمپیک ریو را پیش رو دارند با مراسم رسمی بدرقه که با طنین ملکوتی لبیک اللهم لک لبیک همراه بود، با حضور مسئولان و خانواده‌های خود، عازم سفر شدند. کاروان شهدای منا را 23 زن و 88 مرد ورزشکار تشکیل میدهند.

محمود خسروی وفا، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین ابراز امیدواری کرد که کاروان شهدای منا از هفدهم شهریور با افتخارآفرینی و کسب مدال‌های رنگارنگ شادی را برای مردم به ارمغان آورند.

وی گفت: اراده قوی ورزشکاران پارالمپیکی که توانمندی‌های خود را به منصه ظهور می‌رسانند حاوی پیام مهمی است برای آنها که علیرغم توانمندی های جسمانی اراده ای برای ورزش ندارند.

خسروی وفا گفت: تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های خوبی برای افتخار آفرینی این کاروان صورت گرفته که ان‌شاءالله با توکل بر خدا نتیجه بخش خواهند بود.

معاونان وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در مراسم بدرقه این کاروان حضور داشتند.

golrang.me/iqe5

 

بیان مزیت‌های هوندا CRV در سایت خودرو بانک

سایت تخصصی خودرو بانک با درج مطلب و انتشار ویدئویی به شرح مزیت‌های #هوندا #CRV نسبت به ماشین‌های مشابه پرداخت.
در این سایت عنوان شده: اگر به بازار شاسی بلندهای متوسط شهری ایران نگاهی بیندازید، تنها چند خودروی ژاپنی در این رده قرار دارند که یکی از آنها هوندا CRV است. هوندا CRV خودروی بسیار مشهوری در بازارهای جهانی است و توانسته تا به حال و از زمان عرضه، رکوردهای زیادی را در فروش به دست آورد. به طور مثال، هوندا CRV در بازار آمریکا توانست در چند سال پیاپی بالاتر از تویوتا RAV4 عنوان پرفروش‌ترین خودروی شاسی بلند متوسط را در این بازار به دست آورد.

 

مشاهده فیلم تست و بررسی هوندا CRV توسط خودروبانک