p انعکاس خبر جشنواره «زیباترین جمله درباره کارآفرینی» در رسانه‌ها - گروه صنعتی گلرنگ

انعکاس خبر جشنواره «زیباترین جمله درباره کارآفرینی» در رسانه‌ها

جشنواره «زیباترین جمله درباره کارآفرینی» که به مناسبت سالروز تاسیس گروه صنعتی گلرنگ (19 آذر ماه) از سوی پایگاه خبری گروه صنعتي گلرنگ برگزار شد، مورد توجه اصحاب رسانه قرار گرفت و در خبرگزاری‌هایی مانند باشگاه خبرنگاران، همشهری آنلاین، ایسنا، ایلنا و مهر و روزنامه‌هایی چون دنیای اقتصاد، مردم‌سالاری، اخبار اقتصاد، فرهیختگان، ابتکار، فرصت امروز و... منعکس شد. همچنین بلافاصله پس از درج خبر در خبرگزاری‌ها، ده‌ها سایت خبری دیگر به بازنشر آن پرداختند.
این انعکاس گسترده سبب شد حتی زمانی که فعالیت‌های تبلیغی در مورد این جشنواره هنوز آغاز نشده بود، حضور گسترده علاقه‌مندان را در پایگاه خبری گروه صنعتی گلرنگ شاهد باشیم.
به عنوان نمونه توجه شما را به خبر انتشار یافته در خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جلب می‌کنیم:

فرصت جشنواره تا 15 دیماه سالجاری؛
جشنواره "زیباترین جمله درباره کارآفرینی" برگزار مي‌شود
جشنواره «زیباترین جمله درباره کارآفرینی» با هدف ارتقای سطح فرهنگ‌سازی در حوزه کارآفرینی برای عموم شهروندان ایرانی برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت گروه صنعتی گلرنگ به آدرس golrang.com و درج جمله مورد نظر خود، در مسابقه شرکت کرده و از جوایز آن از جمله پنج سکه تمام بهار آزادی و ده‌ها بسته هدیه محصولات گروه صنعتی گلرنگ بهره‌مند شوند.
این جشنواره به مناسبت سالروز تاسیس گروه صنعتی گلرنگ (19 آذر ماه) برگزار شده و برندگان آن همزمان با سالروز میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و روز اخلاق و مهرورزی معرفی خواهند شد.
فرصت شرکت در این جشنواره نیز تا 15 دی ماه 1393 است.