p اخبار گروه - گروه صنعتی گلرنگ

آغاز پذيرش دانشجو در دانشگاه گلرنگ

ثبت نام پذیرش در مقطع کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی برای مهر ماه سال ۱۳۹۶ در دانشگاه علمی‌ـ‌کاربردی گروه صنعتی گلرنگ آغاز شد.

علاقه‌مندان از روز دوشنبه مورخ دوم مرداد ماه آغاز و تا روز دوشنبه مورخ ۹ مرداد ماه ۱۳۹۶ برای ثبت نام فرصت دارند.

نحوه ثبت نام به شرح زیر است:

ـ مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس:

http://www.sanjesh.org

ـ مراجعه به دانشگاه با همراه داشتن مدارک

 

لیست رشته‌ها نیز به شرح زیر است:

ـ کاردانی حرفه‌ای حسابداری‌ ـ ‌حسابداری مالی

ـ کاردانی حرفه‌ای حسابداری ـ حسابداری صنعتی

ـ کاردانی حرفه‌ای مدیریت کسب و کار

ـ کاردانی حرفه‌ای بازاریابی

ـ کاردانی حرفه‌ای انبارداری

همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به قرار زیر است:

- شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

- یک برگ تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

- یک برگ تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.

- اصل گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه

- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار

- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را مشخص نمايد (براي برادران)

گفتنی است مرکز علمی کاربردی گروه صنعتی گلرنگ آمادگی مشاوره و ثبت نام حضوری داوطلبان را در محل مرکز دارد.

آدرس: خیابان نلسون ماندلا (جردن) بالاتر از تقاطع آرش، خیابان سعیدی، پلاک ۲۴

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مرکز به آدرس

www.gig-uast.ac.ir

مراجعه کنند و یا با شماره‌های ۵۱-۲۶۲۰۰۳۴۹ داخلی ۱۰۳ و ۱۰۱ تماس حاصل فرمایید. 

مراسم پروژه iCRM و رونمایی از اپلیکیشن kourosh club برگزار شد

مراسم پروژه iCRM و رونمایی از اپلیکیشن kourosh club عصر روز شنبه ۲۴ تیر ماه در سالن کنفرانس گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر از مدیران و کارشناسان گروه صنعتی گلرنگ، تعدادی از مشتریان شرکت‌های مختلف گروه صنعتی گلرنگ نیز حضور داشتند.

 

در این مراسم دکتر نیما تنها مسئول پروژه  CRM و  iCRM واحد بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ بیان داشت: فکر نمی‌کنم این مدل iCRM که امروز معرفی می‌شود نمونه‌ای در باشگاه مشتریان هیچ شرکت دیگری در ایران داشته باشد. در این مدل که اولین گام آن را با رونمایی از اپلیکیشن kourosh club آغاز می‌کنیم مشتری تنها از خدمات و مزایای یک شرکت استفاده نمی‌کند بلکه به فراخور علاقه‌مندی‌هایش می‌تواند از طیف وسیعی از خدمات، مزایا و تخفیفات شرکت‌های عضو گروه صنعتی گلرنگ و شرکت‌ها و برندهای معتبر ایرانی و خارجی بهره‌مند شود.

دکتر نیما تنها درباره اپلیکیشن kourosh club افزود: ما از شما عزیزان می‌خواهیم این نرم افزار را به مدت ۱۰ روز در در مراکز تعیین شده تست کنید و نظراتتان را با ما درمیان بگذارید. مطمئن باشید انتقادات شما ما را بیشتر خوشحال می‌کند. هر عیب و اشکالی که از این نرم‌افزار بگیرید برای ما یک فرصت مغتنم است.

در ادامه این مراسم خانم حجت پناه، از همکاران پروژه iCRM به طور اجمال اپلیکیشن kourosh club را برای حاضران توضیح داد.

این مراسم با پرسش و اظهار نظر حاضران ادامه یافت و با برش کیک تولد اپلیکیشن kourosh club به پایان رسید.

گفتنی است پس از اتمام فاز تست مشتریان، این اپلیکیشن در اختیار عموم مخاطبین و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

معرفی اپلیکیشن کورش مال به عنوان اپلیکیشن منتخب از سوی اول مارکت

اپلیکیشن کورش مال در فروشگاه مجازی اول مارکت، به عنوان اپلیکیشن منتخب معرفی شد.

 

 

در این معرفی، پوشش کامل اپلیکیشن کورش مال، امکان درج نظر و اعطای علاقه‌مندی به فروشگاه مورد نظر و نمایش فیلم‌های روز ایران از دلایل موفقیت این اپلیکیشن عنوان شده است.

همچنین اپلیکیشن کورش مال امکان خرید بلیت سینما، پکیج‌های سرزمین بازی، دریافت کلیه گزارشات خرید و … را برای کاربران فراهم می‌کند.

کاربران با نصب اپلیکیشن کورش می‌توانند از حضور هنرمندان محبوب خود در کورش، حراج‌‌ها و پیشنهادهای ویژه باخبر شوند.

مقایسه محصولات برندهای معتبر، خرید آنلاین بلیت و مشاهده آنونس‌ها نیز از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.

گفتنی است اول مارکت یک فروشگاه معتبر اپلیکیشن برای عرضه‌ی بهترین اپلیکیشن‌های روز دنیاست.

هم اکنون اپلیکیشن کورش مال در لینک‌های زیر قابل دسترسی است:

رونمایی از محصول پودر پلی واش اکتیو

مراسم معرفی و رونمایی از محصول پودر پلی واش اکتیو (پودر ماشین لباسشویی جدید اکتیو با تکنولوژی پلیمر + آنزیم) جمعه بیست‌وششم خرداد ماه ۱۳۹۶در هتل اسپیناس پلاس برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مهندس فاضلیان معاون توسعه صنعتی گروه صنعتی گلرنگ و رییس هیأت مدیره هلدینگ پدیده شیمی پایدار، مهندس حسنی‌نژاد مدیر عامل شرکت پدیده شیمی قرن، مهندس امینی‌نیک مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ، مهندس پورآرین معاونت مالی هلدینگ پدیده پایدار، مهندس صادق‌بیان مدیر عامل شرکت پخش پدیده پایدار، مهندس گودرزی مدیر عامل شرکت آنیتاسان، مهندس باباجان‌زاده مدیر عامل شرکت پدیده شیمی غرب، همکاران گروه شرکت‌های پدیده شیمی و همکاران پخش پدیده پایدار، شرکت آنیتاسان، فروشگاه‌های افق کوروش و شرکت پدیده شیمی قرن و غرب برگزار شد، نخست مهندس فاضلیان ابراز داشت: پشتوانه این پروژه، یک سال فکر و ده‌ها جلسه رسمی است و مدیر عامل محترم گروه جناب آقای دکتر فضلی نیز شخصا برای پروژه وقت گذاشتند و موارد مهم را پیگیری می‌کنند. به دلیل اهمیت کار، من از ایشان خواستم تا مهندس امینی‌نیک و تیمشان در این پروژه با ما همکاری کنند و ایشان نیز مساعدت کردند و مجوز همکاری را صادر فرمودند.

 

 

رییس هیأت مدیره هلدینگ پدیده شیمی پایدار ادامه داد: همیشه یک کار موفق از یک ایده خوب و یک اجرای خوب نشات می‌گیرد. در اجرای طرح‌های تولید و فروش یک محصول، ۵۰ درصد کار با تولید است که شامل تولید باکیفیت محصول و کمپین تبلیغاتی قوی است. این پودر در آزمایشگاه‌های مختلف تست شده و از نظر کیفی به عنوان برترین پودر تولید داخلی معرفی شده است. کمپین تبلیغاتی و لانچ ورود این کالا نیز به نحوی متفاوت برنامه‌ریزی شده است و با قدرت انجام می‌گیرد. حالا دیگر نوبت شما مدیران و کارشناسان فروش در شرکت‌های پخش است که نیمه‌ی دیگر این کار را انجام دهید و این محصول را در شلف قرار دهید.

ایشان با تاکید بر این نکته که گروه پدیده شیمی پایدار امروز با پشتوانه تجربه گروه صنعتی گلرنگ در دانش صنعت شوینده در داخل ایران بی‌رقیب است، تصریح کرد: در تولید این محصول، تمامی امور مربوط به دانش فنی، دانش ماشین‌آلات و امور آزمایشگاهی و نیز پخش و توزیع در گروه شرکت‌های پدیده شیمی انجام شده و ما امروز یکی از معدود شرکت‌های دنیا هستیم که این دانش و توانایی را به طور کامل برخورداریم.

مهندس فاضلیان در پایان تاکید کرد: ما نباید به رقبای خارجی‌ اجازه بدهیم سهم بازار و تولید ایرانی را کوچک کنند.

 مهندس حسنی‌نژاد مدیر عامل شرکت پدیده شیمی قرن نیز بیان داشت: مواقعی هست که ما همه از حضور رقبای خارجی نگرانیم اما جای این سوال وجود دارد که ما در برابر این هجمه چه کرده‌ایم و چه پاسخی به آن داریم. پودر پلی واش پاسخی به این هجوم است که در مجموعه پدیده شیمی پایدار انجام شده و امروز دور هم جمع شده‌ایم تا برای ادامه مسیر هم‌پیمان شویم.

مهندس حسنی‌نژاد ادامه داد: قصد داریم تا پایان امسال سهم برند اکتیو در محصول پودر لباسشویی را به حدود دو درصد برسانیم و در سال ۹۷ دست کم چهار برابر سهم بازار فعلی را از آن خود کنیم.

مدیر عامل شرکت پدیده شیمی قرن اضافه کرد: یکی از بزرگترین کمپین‌هایی که تا به حال طراحی شده به این محصول اختصاص داده شده و اگر مصرف‌کننده از آن استفاده کند به دلیل کیفیت حتما تکرار مصرف خواهد داشت و به آن وفادار خواهد ماند.

مهندس حسنی‌نژاد در پایان گفت: ان شاءا... سال آینده همین جا توفیق پودر پلی واش اکتیو را جشن خواهیم گرفت.

در ادامه مراسم مهندس صادق بیان مدیرعامل شرکت پخش پدیده پایدار ابراز داشت: من از روزی که در شرکت پخش پدیده پایدار مشغول به فعالیت شدم به طور مداوم خواستار تغییر و بهبود مسیر محصول پودر بودم که خوشبختانه امروز شاهد این تغییر مسیر، به بهترین نحو ممکن هستیم.

مهندس صادق بیان ادامه داد: ما امروز قصد داریم با کمک همه همکاران تولید و پخش، دست این کودک تازه تولد یافته را بگیریم و با در نظر گرفتن تمامی نیازهای او به سرمنزل مقصودش برسانیم.

مدیرعامل شرکت پخش پدیده پایدار افزود: من از جانب خودم و همه همکارانم در پخش پدیده این قول را به شما می‌دهم که با نهایت دقت، تلاش و دلسوزی، این پروژه را به موفقیت برسانیم و نهایت انرژی خود را معطوف آن کنیم.

در این مراسم پرزنت تمام فعالیت‌های بازاریابی در خصوص کمپین پودر پلی واش اکتیو توسط مهندس امینی‌نیک مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ ارائه گردید.

این ارائه که در یک فضای صمیمی و تعاملی صورت گرفت، مورد توجه حضار قرار گرفت به گونه‌ای که اشتیاق در تعامل و دریافت اطلاعات در جمع حضار نمایان بود.

مهندس امینی‌نیک مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ عنوان داشت: این پروژه می‌تواند نتایج بزرگی را نه تنها در سطح گروه که در سطح ایران سبب شود.

مهندس امینی‌نیک افزود: کیفیت محصول برای بنده همچون همکارانم در شرکت پخش دغدغه اصلی بود و به همین دلیل با تست این پودر با روش‌های استاندارد بازاریابی متوجه شدیم که پودر پلی واش در صدر پودرهای شوینده موجود در بازار قرار گرفته است.

 مهندس امینی‌نیک توضیح داد: در تست پودر جدید اکتیو، ابتدا محصولات دیگر شرکت‌ها و پودر اکتیو بدون هویت و در بسته‌هایی ناشناس در اختیار مصرف‌کنندگان نهایی قرار گرفته و از آنها ‌خواسته می‌شود بعد از مصرف نظر بدهند. نتیجه‌ی این تست با اختلاف زیادی از موفقیت این محصول در بین استفاده‌کنندگان حکایت دارد.

مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ بیان داشت: ویژگی دیگری که در سایر پودرها این ویژگی وجود ندارد، وجود پلیمر در این پودر است. پلیمر موجود در پلی واش اکتیو، تمامی جرم‌ها و لکه‌های جداشده از لباس که در آب شستشو حل نشده را همانند تور جمع کرده و مانع از نشست مجدد چرک و لکه بر روی لباس‌ها می‌شود که نتیجه‌ی آن درخشندگی بیشتر البسه است.

مدیر بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ ابراز داشت: در حالی که هیچ مجموعه‌ا‌ی در کشور قدرت پخش و توزیع مجموعه‌ی حاضر را ندارد و با وجود پخش پدیده پایدار، فروشگاه‌های افق کورش و شرکت آنیتاسان، سهم بازار فعلی برای این محصول بسیار کم است و من یقین دارم اگر روی معرفی و فروش این پودر همت مضاعفی گذاشته شود و همه با هم، هم‌پیمان شویم، تحقق اهداف کاملا دست یافتنی هستند.

مهندس امینی‌نیک توضیح داد: خیلی وقت‌ها در طرح‌های بازاریابی، همکاران شرکت پخش می‌گویند مگر ممکن است فروش محصولی ۱٠ برابر شود؟ و این در حالی است که در مجموعه گروه صنعتی گلرنگ بارها و بارها شاهد چنین مواردی بوده‌ایم از جمله فروش روغن بدون پالم اویلا که در نتیجه‌ی ایده‌ی عالی و کیفیت بی‌همتا و همت همکاران شرکت پخش، در بهمن ماه ۱۳۹٥ نسبت به مرداد ماه ۱٠ برابر شد و فروش باورنکردنی اتفاق افتاد.

صرف افطاری و شام پایان بخش این مراسم به یادماندنی بود.

نکاتی دیگر پیرامون پودر پلی واش اکتیو

پودر پلی واش اکتیو به عنوان نسل جدید پودرهای ماشین لباسشویی، پودری منحصر به فرد بوده که با استفاده از تکنولوژی ترکیب پلیمر+ آنزیم در شستشو لباس تکامل ایجاد کرده است. این پودر، به دلیل داشتن آنزیم‌های مختلف به بافت پارچه نفوذ کرده و لکه‌های سخت مانند انواع چربی، قهوه، چای، سس و لکه‌های رایج دیگر را از بین می‌برد و موجب درخشندگی و پاکی لباس‌ها می‌گردد.

همچنین عدم استفاده از زئولیت که ماده مخرب بافت پارچه است، کیفیتی متمایز به پودر اکتیو بخشیده است. زئولیت به دلیل نامحلول بودن، در زمان شستشو در بافت و منافذ پارچه نفوذ کرده و پس از آبکشی بر روی بافت پارچه همچنان باقی می‌ماند و باعث ایجاد حالت زبری در لباس‌ها می‌شود و به مرور زمان مقاومت الیاف پارچه کاهش یافته و باعث فرسودگی آن می‌گردد.

همین طور مواد تشکیل دهنده پودر پلی واش بدون ایجاد رسوب بر روی اجزای داخلی ماشین لباسشویی از خوردگی و زنگ زدگی ماشین لباسشویی جلوگیری کرده و باعث افزایش طول عمر ماشین لباسشویی می‌گردد.

حمایت گلرنگ پخش از مسابقات فوتبال جام رمضان (يادبود شهداي نيروي انتظامي)

مسابقات فوتبال جام رمضان جام شهدای ‏نیروی انتظامی با حضور تیم‌های سازمان لیگ فوتبال ایران، هیأت ‏فوتبال ‏استان تهران، خبرنگاران، گلرنگ پخش، ستارگان ‏هنر ایران، نیمه دوم خرداد ‏ماه در مجموعه ورزشی غدیر نیروی انتظامی با حمایت شرکت گلرنگ پخش ‏برگزار می‌شود. ‏

برنامه کامل رقابت‌ها به شرح زیر است:‏

سه شنبه 16 خرداد 96‏

گلرنگ پخش خبرنگاران ساعت 22‏

ستارگان هنر ایران - هیأت فوتبال تهران ساعت 23:30‏

پنج شنبه 18 خرداد 96‏

سازمان لیگ فوتبال ایران - گلرنگ پخش ساعت 22‏

هیأت فوتبال تهران - خبرنگاران ساعت 23:30‏

شنبه 20 خرداد 96‏

هیأت فوتبال تهران - گلرنگ پخش ساعت 22‏

سازمان لیگ فوتبال ایران - ستارگان هنر ایران ساعت 23:30‏

دوشنبه 29 خرداد 96‏

ستارگان هنر ایران - خبرنگاران ساعت 22‏

هیأت فوتبال تهران سازمان لیگ فوتبال ایران ساعت 23:30‏

چهارشنبه 31 خرداد 96‏

سازمان لیگ فوتبال - خبرنگاران ساعت 22‏

ستارگان هنر ایران - گلرنگ پخش ساعت 23:30

در این رقابت‌ها بازیکنانی مانند آرش برهانی، داود حقی، نیما نکیسا، کاظم برجلو، مهدی شیری و ... به همراه تعدادی از بزرگان هنر و رسانه در ترکیب تیم‌های شرکت کننده به میدان خواهند رفت.

این دیدارها در مجموعه ورزشی غدیر واقع در اتوبان کردستان، خیابان یاسمی شرق، مجموعه ورزشی غدیر برگزار می‌شود.