p اخبار گروه - گروه صنعتی گلرنگ

دریافت تندیس «شرکت برگزیده از نگاه کارجویان» از سوی گروه صنعتی گلرنگ

تندیس «شرکت برگزیده از نگاه کارجویان» در نخستین گردهمایی منابع انسانی به میزبانی ایران‌تلنت (#irantalent) به گروه صنعتی گلرنگ تعلق گرفت.

مهندس کامیاب و مهندس طاهری، به نمایندگی از گروه صنعتی گلرنگ، این تندیس را دریافت کردند.

گفتنی است این گردهمایی که ۲۷ شهریور ماه ۹۶ برگزار شد، به تقدیر از شرکت‌هایی اختصاص داشت که در نظرسنجی سال گذشته ایران‌تلنت با عنوان «رویای کار با برند محبوب»، موفق به کسب رای جامعه شاغلان کشور شده بودند.

این نظرسنجی با هدف شناسایی دلایل مقبولیت یک شرکت و جذابیت‌های آن از دید جمعیت کارجو و متخصص کشور برگزار شد و در آن از رای‌دهندگان خواسته شده بود تا سه شرکتی را که تمایل دارند در آنها کار کنند، با ذکر دلیل نام ببرند.

در جریان این کمپین، گروه صنعتی گلرنگ، در کنار چند سازمان معتبر دیگر، حائز رتبه برتر برند کارفرمایی شد.

لازم به ذکر است در این گردهمایی که در سالن همایش‌های هتل اوین برگزار ‌شد، مدیران و کارشناسان ارشد ده‌ها شرکت معتبر داخلی و خارجی، به تبادل اندیشه‌ها و تجربیات خود در حوزه منابع انسانی پرداختند.

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ از محل آتش‌سوزی کورش‌مال بازدید کرد

دکتر فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ روز شنبه اول مهر، در بازدید میدانی از محل حادثه و بخش‌های تاسیساتی کورش‌مال بیان داشت: خداوند رحمان یک بار دیگر ما را مورد لطف و عنایت قرار دادند تا بحران اخیر، با همدلی و همراهی همکارانمان در کورش‌مال و شرکت گلرنگ‌سازه سپری گردد.

دکتر فضلی ضمن قدردانی از کسانی که نقش موثری در اعلام و اطفای اولیه حریق داشتند، ادامه داد: ورود به کانون حادثه در شرایطی که امکان به خطر افتادن جان وجود دارد، ستودنی و شایسته تقدیر است و لازم است در جلسه ارزیابی که در روزهای آتی تشکیل خواهد شد رصد و بازبینی حادثه با مداقه بیشتر انجام گیرد تا به عدالت و به نحو مقتضی از اشخاصی که عملکردشان در رفع بحران موثر بوده است تشکر و قدردانی شود.

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ همچنین به موضوع شناسایی کانون‌های بحران و یا خطرسازی که شاید مغفول مانده‌اند تاکید ورزید و گفت: نباید زمینه برای بروز هیچگونه حادثه‌ای فراهم باشد و چنانچه با وجود همه اقدامات پیشگیرانه‌ای که انجام داده‌ایم بحرانی رخ دهد، باید بتوانیم با تمهیدات به‌جا و به موقع هم از باب ایمنی و هم مسائل امنیتی شرایط را کنترل نماییم.

حادثه آتش‌سوزی یکی از انبارهای طبقات پایینی کورش‌مال، ظهر روز سه‌شنبه ۲۸ شهریور ماه ۹۶ اتفاق افتاد که با مدیریت بحران همکاران کورش‌مال به ویژه مدیرعامل مجتمع، بدون هیچگونه خسارت جانی مرتفع گردید.

حضور بایودنت در نمایشگاه یامکس دبی

شرکت ماسترفوده با برند بایودنت در نمایشگاه یامکس دبی حضور یافت.
این نمایشگاه ۱۸ تا ۲۰ سپتامبر در دبی برپا بود.
نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و اسنک دبی بزرگ‌ترین و معتبرترین رویداد در خاورمیانه و شمال آفریقا با نام یامکس است.

 


موارد قابل ارائه در این رویداد: شکلات، انواع آدامس، تنقلات، شیرینی‌جات، بیسکوییت‌ها، میان وعده‌های محبوب، ماشین‌آلات تولید شیرینی و شکلات، انواع بستنی و کارامل، محصولات ارگانیک، مواد خام و … بود.
صنایع غذایی ماسترفوده محصولاتی را در این نمایشگاه به مخاطبان و مراجعین خود معرفی کرد که علاوه بر کیفیت بالای محصول، از منظر بسته‌بندی و خلاقانه بودن محصولات نیز توجه تجار و شرکت‌های اروپایی را به خود جلب کرد.
ارائه محصولاتی کاملا ایرانی در سطح استانداردهای بین‌المللی در این صنعت نکته حائز اهمیت غرفه ماسترفوده در این نمایشگاه بود که استقبال توزیع‌کنندگان بزرگی از کشورهای مختلف جهت عقد قراردادهای توزیع و فروش را در پی داشت.
ارائه محصولاتی متنوع و خاص در صنعت کیک و آدامس با برندهای بینگوپلاس، بایودنت، نیچردنت، اکشن و رنکس پیشنهادات ویژه‌ای از جانب تامین کنندگان بین‌المللی مواد اولیه به ارمغان داشت که با تلاشی بیش از پیش ماسترفوده را وارد گذار فصلی نو در این صنعت خواهد کرد.

فرزندان ممتاز همکاران کورش‌مال مورد تقدیر قرار گرفتند

مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال با اهدای لوح یادبود و تقدیم کارت هدیه از فرزندان ممتاز همکاران مجتمع کورش تقدیر نمود.
در مراسمی که شنبه بیست و پنج شهریور ماه ۹۶، در سالن شماره ۹ پردیس کورش برگزار شد، مدیریت کورش‌مال با اهدای لوح یادبودی که مزین به امضای بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ بود و همچنین تقدیم یک کارت هدیه از فرزندان ممتاز پرسنل کورش تقدیر نمود.
مدیرعامل کورش‌مال گفت: صِرف ورود به دانشگاه و داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی تضمین‌کننده موفقیت و مفید بودن انسان‌ها نیست؛ بلکه اگر هر فرد، در جایگاه خود، به خوبی وظایف محوله‌اش را انجام دهد انسان مفیدی خواهد بود چراکه جامعه برای رشد و پیشرفت، نیازمند همه مشاغل است. بنابراین هر یک از ما در هر جایگاهی که هستیم می‌توانیم یک قوه محرکه موثر برای پیشرفت جامعه‌مان باشیم.


وی افزود: آموزش و پرورش فرزندان در شرایطی که والدین مشغول کار و فعالیت در جامعه هستند زحمت بسیاری دارد اما شما به نحو احسن از عهده آن برآمده‌اید. موفقیتی که اکنون این عزیزان کسب کرده‌اند نتیجه زحمات شما همکاران محترم است و من امیدوارم این روند در سال‌های آتی نیز تداوم داشته و شاهد موفقیت‌های بیشتر عزیزانمان باشیم.
مهندس میرعالی در بخش دیگری از سخنان خود با مغتنم شمردن فرصت گردهمایی همکاران کورش گفت: تکریم ارباب‌رجوع به عنوان اولین و مهمترین اصل در کورش مطرح است. لازم است همه شما عزیزان شناخت کافی نسبت به مجموعه داشته و همواره اطلاعاتتان را به روز نگاه دارید. مراجعان سرمایه‌های اصلی ما هستند و اگر به ایشان خدمات خوب ارائه نشود قطعا مراکز دیگر را جایگزین خواهند کرد. امروزه برای خانم‌ها شاپینگ درمانی و یا مجتمع‌گردی در نظر گرفته می‌شود؛ در کتابی که به زودی با عنوان مدیریت شاپینگ‌مال منتشر خواهم کرد، این عنوان را به مثابه یک عامل درمانی برای آرامش روحی بانوان بیان کردم چراکه بازدید، سینما و حتی خود خرید، یک تفریح موثر در بهبود وضعیت اعصاب و روان بانوان و دیگر افراد جامعه در سراسر دنیا محسوب می‌شود.
مهندس میرعالی ادامه داد: مشتریان با هدف دریافت این حس خوب به کورش مراجعه می‌کنند و آنچه که می‌تواند به جذب و وفاداری آن‌ها منتج شود شرایط و کیفیت خدماتی است که ما ارائه می‌کنیم. همکاران ما در ورودی‌ها، عوامل حراست و پارکینگ، اولین اشخاصی هستند که می‌توانند با خوش‌آمدگویی شایسته، انتقال‌دهنده این حس خوب به مشتریان باشند.
من از مدیران محترم خواسته‌ام که چند نفر از همکاران تحصیلکرده، خوش‌برخورد و متبسم را در درب‌های ورودی مأمور نمایند تا به همه مراجعان سلام و خوش‌آمد بگویند. شخصی که در اولین مواجهه مراجعان قرار می‌گیرد نماینده مدیریت و نماینده کورش است و موثرترین شخصی است که در اولین قدم می‌تواند حس خوب را به مشتری القا کند.
مدیرعامل کورش‌مال گفت: هنر مردان بزرگ این است که کار بزرگ انجام دهند. وجه تمایز ما با دیگران این باید باشد که حتی در روزهایی که شمار بازدیدکنندگان چند برابر است باز هم مشابه روزهای عادی خدمات با کیفیت ارائه دهیم. ما باید این مزیت رقابتی را ایجاد و حفظ نمائیم. بنابراین باید متفاوت باشیم و خدمات با کیفیت‌تری را به برای مشتریان ارائه نمائیم.
مهندس میرعالی ادامه داد: رمز موفقیت ما سه چیز است. اولین رمز آموزش، دومین رمز آموزش و سومین رمز موفقیت آموزش است. بنابراین از مدیران و مسئولان می‌خواهم تا آموزش همکاران را در اولویت قرار دهند.
آشنایی اولیه با کار کفایت نمی‌کند بلکه همکاران به خصوص همکاران جدیدالورود باید با اهداف سازمان و دلایل انجام بایدها و نبایدها آشنا شوند و غیر از انجام وظیفه تخصصی مربوط به کار خود، آموزش‌های لازم در خصوص برقراری ارتباط و پاسخگویی به مراجعان، آراستگی، یونیفرم نظیف، معطر بودن و … را نیز ببینند. آنچه در نگاه اول مشتری را جذب و ترغیب به حضور و خرید می‌نماید آراستگی ظاهر و نوع خوش‌آمدگویی است که باید طی دوره‌های آموزشی مستمر در برنامه قرار گیرد.
مدیرعامل کورش‌مال گفت: من انتظار دارم این نصایح خانوادگی را جدی‌ بگیرید؛ ما در کورش‌مال اعضای یک خانواده هستیم و همه با هم در این راستا تلاش می‌نمائیم. همه ما در قبال همکاران، مراجعان و سازمان مسئول هستیم بنابراین باید احساس تعهد و مسئولیت‌پذیری را در خود تقویت کنیم.​

آغاز جشنواره مزه‌های میلیونی آدامس بایودنت

جشنواره مزه‌های میلیونی آدامس بایودنت آغاز شد.

برای شرکت در جشنواره مزه‌های میلیونی آدامس بایودنت، یکی از مزه‌های میلیونی بایودنت را خریداری و کد قرعه‌کشی درج شده بر روی بسته‌بندی و یا داخل آن را به سامانه ۲۰۰۰۳۰۳۰ ارسال نمایید.

هر ماه یک جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی برای یک نفر (با ارسال حداقل ۱۰ کد)

هر ماه ۱۰ جایزه ۱۰ میلیون تومانی برای ۱۰ نفر

شروع جشنواره مزه‌های میلیونی آدامس بایودنت۲۳ شهریور ۱۳۹۶ بود و ۱ آبان ۱۳۹۶ اولین دوره قرعه کشی است.

دومین دوره قرعه کشی نیز ۱ آذر ۱۳۹۶ و سومین دوره ۱ دی ۱۳۹۶ است.