مراسم هم اندیشی پایان سال 95 در شرکت گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد

مراسم هم اندیشی #پایان_سال و تقدیر و تشکر از همکاران بابت مساعی و کوشش آن‌ها در سال 95 صبح امروز پنجشنبه 26 اسفند ماه در شرکت #گروه_صنعتی_گلرنگ برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، جمعی از معاونین، مدیران و همکاران مجموعه برگزار گردید، دکتر فضلی ضمن قدردانی از تلاش همکاران در سال 95 بیان داشت: با تلاش شما در سال 95 مجموعه منسجم‌تر از پیش عمل کرد و این انسجام ما را به سوی جهانی شدن در سال‌های پیش رو به ویژه سال 96 راهنمایی می‌کند.

دریافت تندیس صد برند برتر توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان یکی از یکصد برند برتر انتخاب شد و تندیس همایش سالانه معرفی یکصد برند برتر و ارزش‌آفرین را به خود اختصاص داد.

 

همایش سالانه معرفی یکصد برند برتر و ارزش‌آفرین، 22 اسفند ماه 95 طبق سنوات گذشته در اجلاس سراسری تقدیر و تشکر از برندهای برتر و ارزش‌آفرین کشور در مرکز همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور مقامات لشکری و کشوری و مسئولین عالی رتبه دولتی و اسطوره‌های صنعت برگزار شد.

در این مراسم شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در کنار سایر برندهای معتبر غذایی، مالی، صنعتی و ... به عنوان یکی از یکصد برند برتر انتخاب شد و از مدیرعامل شرکت تقدیر به عمل آمد.

پدیده ماشین سازی غرب موفق به راه‌اندازی کلین روم شد

شرکت پدیده ماشین سازی غرب موفق به طراحی، ساخت و راه‌اندازی کلین روم کلاس D برای شرکت مایازیست فرآیند در مدت زمان کمتر از ۲ ماه شد.

ضمن تشکر از تلاشی که آقایان مهندس حسین عاشورنیا و محمد حسین کشتکار و تیم همکاران محترم واحد ساخت کارخانه این شرکت داشته‌اند، بدین ترتیب گروه صنعتی گلرنگ در طراحی، ساخت و راه‌اندازی انواع کلین روم و ساخت تجهیزات وابسته از جمله هواساز هایژنیک برای صنایع دارویی، غذایی، بهداشتی و … توسط شرکت پدیده ماشین سازی غرب به خودکفایی رسید.

 

ساخت دستگاه کاهش دی‌اکسان برای اولین بار در ایران

دستگاه کاهش دی‌اکسان برای اولین بار در ایران توسط شرکت پدیده ماشین سازی غرب ساخته شد.

پس از ۲ سال تلاش مداوم و مستمر همکاران گرامی آقایان مهندس حسین عاشورنیا، مجتبی کفاش، محمد حسین کشتکار، رضا میرزایی و همکاران واحد ساخت شرکت پدیده ماشین سازی غرب برای اولین بار دستگاه کاهش دی‌اکسان در ایران ساخته شد.

 

 

دی اکسان عامل سرطان‌زایی است که حین تولید مواد اولیه شوینده‌ها، به طور ناخواسته در فرآیند تولید ایجاد می‌شود و طبق استاندارد ایران این ماده در ماده اولیه شوینده‌ها باید کمتر از ۵۰ ppm باشد. دستگاه کاهش دی اکسان ساخته شده توسط شرکت پدیده ماشین سازی غرب، قابلیت کاهش دی اکسان به زیر ۱۰ ppm را داراست.

اکنون روند تست‌های اولیه این دستگاه یه پایان رسیده و دستگاه در مرحله تحویل به مشتری است.

این دستاورد، گامی موثر در جهت افزایش کیفیت سلامت جامعه می‌باشد و همچنین قابلیت صادرات مواد اولیه و محصولات را به کشورهایی که استانداردهای سختگیرانه‌تری دارند، نیز مهیا می‌سازد.

تقدیر وزارت تعاون از فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در  #جشنواره_نیکوکارآفرین  از شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در راستای ایجاد اشتغال پایدار و افزایش بیمه شدگان در سال اقتصاد مقاومتی تقدیر کرد.

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در جشنواره نیکوکار آفرین که در روز 14 اسفند ماه با تلاش معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به همراه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین، مدیران کل این وزارتخانه و جمع کثیری از مدیران شرکت‌های موفق و کار آفرین بخش خصوصی برگزار شد، موفق به دریافت لوح تقدیر کارآفرینی واشتغال‌زایی در سال 95 گردید.