اویلا موفق به دریافت تندیس سیب سلامت از دست وزیر بهداشت شد

اویلا در دومین دوره مراسم اعطای نشان ایمنی و سلامت موفق به دریافت تندیس سیب سلامت از دست وزیر بهداشت شد.

همزمان با روز #جهانی_غذا، دومین دوره مراسم اعطای نشان ایمنی و سلامت برگزار و محصول روغن زیتون بکر #اویلا موفق به دریافت نشان ارزشمند #سیب_سلامت شد.

این نشان از سوی دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ دکتر دیناروند معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو به مهندس منتصر مدیر عامل شرکت صنعت غذایی کوروش اعطا شد.
گفتنی است، تندیس سیب سلامت معتبرترین نشان در حوزه سلامت و ایمنی غذایی کشور بوده که هر ساله از سوی وزارت بهداشت و درمان به فرآورده‌های غذايي و آشاميدني ايمن و سالم كه الگوي سلامت و ايمني موضوع آيين‌نامه اعطای نشان را رعايت كرده‌اند، اعطا مي‌شود.
اعطای نشان ایمنی و سلامت به شکل یک سیب سبز بر روی بسته‌بندی محصولات تولیدی داخل کشور، درج می شود و نشانی از کیفیت برتر و عاری از آسیب ها و زیان برای خریداران است.

دریافت مدال طلا از موسسه جایزه آینده آلمان توسط همکار ما

دکتر حمید رضا #ابطحی معاون اجرایی گروه #مهد_سرمایه_گذاری_خاورمیانه بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته در موسسه جایزه آینده آلمان(BVL , Deutscher Zukunfpries) موفق به دریافت مدال طلا، #تندیس، #تقدیرنامه، جام كریستال و جایزه نقدی ١٠ هزار یورویی شد.

دکتر ابطحی به دلیل تهیه و تدوین نقشه ساخت (Blue Print) سیستم SAP در بخش SCM و عملیات فروش و توزیع و تدوین و اجرای پروژه RTM (route to market) و مقاله‌ای با عنوان مسیر خرید Path to purchase (p2p) و تالیف كتابچه  درک مشتری از بازار consumer insight در جشن جایزه برتری آلمان German Awards for excellence در شهر آخن از سوی هیئت ژوری به عنوان كاندید و سپس به عنوان یكی از ٣٠ برنده این جایزه انتخاب شد.

هر كدام از جوایز (مدال طلا، تندیس، تقدیرنامه و جام كریستال) مربوط به یكی از عناوین ذکر شده بوده است و جایزه نقدی ١٠ هزار یورویی نیز جهت انتشار موارد است.

پروژه مستردیتای مواد اولیه و اقلام بسته‌بندی پایان یافت

#پروژه #مستردیتای_مواداولیه و اقلام بسته‌بندی رسما پایان یافت و کلیه شرکت‌های استفاده‌کننده از زیرساخت نرم‌افزاری PAP قادر به بهره‌گیری مشترک از این بانک اطلاعاتی به عنوان داده‌های معتبر سامان‌ یافته هستند.


این پروژه یکی از پروژه‌های کلیدی از مجموعه پروژه‌های #مستردیتا در گروه صنعتی گلرنگ است و به منظور ساماندهی اطلاعاتی و ایجاد ارزش افزوده بیشتر منتج از اقدامات و برنامه‌های عملیاتی تعریف شده است.
این پروژه با همکاری مشترک واحدهای برنامه‌ریزی استراتژیک، فناوری اطلاعات، داده پژوهی و تجربه همکاران بازرایابی در ستاد گروه و مشارکت و همکاری ارزشمند همکاران در کلیه شرکت‌های تخصصی تابعه (تولیدی) انجام شد.
در این راستا اقدامات اساسی زیر به انجام رسیده است:
1. بررسی‌های کارشناسی شناخت الزامات و چارچوب‌های مستردیتا
2. تشکیل کارگروه تخصصی مستردیتا با حضور متخصصین حوزه‌های عملیاتی (بیش از 15 شرکت‌) بصورت مشترک و موضوعی
3. شناسایی کلیه اقلام موجود، طراحی ساختار طبقه بندی و تشکیل سه سطح (درختواره) در ساختار عملیاتی
4. طراحی و اجرای ساختار پروفایل اقلام بصورت کاملا داینامیک
5. مپینگ اقلام کلیه شرکت‌های مرتبط به کدهای مستر
6. طراحی و استقرار مکانیزم و فرآیند درخواست تعریف و تخصیص اقلام جدید و موجود
7. ایجاد قابلیت تعریف سطوح دسترسی و تخصیص کاربران به گروه‌های تخصصی مواد و اقلام بسته‌بندی در فرآیند مذکور
8. محدود کردن کلیه سندهای وارده به انبار به کدینگ موجود مستردیتای مواد اولیه و اقلام بسته‌بندی
9. طرح‌ریزی مکانیزم اعلان هشدار عدم وجود کد مستردر فرم درخواست خرید
نتایج حاصل از اجرای پروژه تا پایان شهریور نیز به شرح زیر بوده است:
1. بررسی بیش از 80 هزار قلم کالای ثبت شده در بانک‌های اطلاعاتی شرکت ها و شناسایی بیش از 18500 قلم از آنها که ماهیت ماده اولیه و اقلام بسته بندی داشتند
2. شناسایی و دسته‌بندی کلیه اقلام شناسایی شده به ساختار طبقه بندی مورد تایید کارگروه تخصصی
3. مستر کردن اقلام به تعداد بیش از 13700 قلم کالای یونیک در کل گروه صنعتی گلرنگ
4. تکمیل پروفایل کالاها شامل : کد مستر،شرح مستر، ماهیت،گروه، واحد سنجش و کدهای IUPAC, formula ,CAS number در صورت وجود
5. مپ کردن کلیه اقلام مواد اولیه و اقلام بسته‌بندی در کلیه شرکت‌ها به اقلام مستر شده
6. عملیاتی شدن مستردیتا در کلیه تراکنش‌های عملیاتی مرتبط در شرکت‌ها و اجرای عملیاتی

صندوق ارزش آفرین گلرنگ بالاترین بازدهی 6 ماهه سال جاری را کسب کرد

#صندوق #ارزش_آفرین_گلرنگ بالاترین بازدهی 6 ماهه اول سال جاری را کسب کرد.

مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران اعلام کرد در گروه صندوق‌های با درآمد ثابت، #صندوق_سرمایه_گذاری_ارزش_آفرین_گلرنگ و دو صندوق دیگر بالاترین بازدهی 6 ماهه اول سال جاری را کسب کرده‌اند.

گفتنی است در هفته اول مهر ماه، مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران پربازده ترین صندوق های سرمایه گذاری در 6 ماهه ابتدایی سال 95 را اعلام کرد.

برگزاری نشست گفت‌وگو با اعضای طلایی باشگاه مشتریان پردیس سینمایی کورش

نشست گفت‌وگو با اعضای طلایی #باشگاه_مشتریان پردیس سینمایی کورش در مجتمع #کورش برگزار شد.

در این نشست که با حضور تعدادی از مشتریان وفادار و طلایی سینما با مدیریت #پردیس_سینمایی_كورش برگزار گردید، نقطه‌نظرات دوستان مورد بررسی قرار گرفت و از پیشنهادات این عزیزان در جهت بهبود خدمت‌رسانی به مردم استفاده خواهد شد.

شایان ذکر است در راستای ارتقای سطح کیفی و بهبود روزافزون پردیس سینمایی کورش، جلسات مدیریت با اعضا و مشتریان وفادار پردیس سینمایی کورش در ابتدای هر فصل برگزار می‌شود.

#CRM

#CUSTOMER_CLUB