اویلا موفق به دریافت تندیس سیب سلامت از دست وزیر بهداشت شد

اویلا در دومین دوره مراسم اعطای نشان ایمنی و سلامت موفق به دریافت تندیس سیب سلامت از دست وزیر بهداشت شد.

همزمان با روز #جهانی_غذا، دومین دوره مراسم اعطای نشان ایمنی و سلامت برگزار و محصول روغن زیتون بکر #اویلا موفق به دریافت نشان ارزشمند #سیب_سلامت شد.

این نشان از سوی دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ دکتر دیناروند معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو به مهندس منتصر مدیر عامل شرکت صنعت غذایی کوروش اعطا شد.
گفتنی است، تندیس سیب سلامت معتبرترین نشان در حوزه سلامت و ایمنی غذایی کشور بوده که هر ساله از سوی وزارت بهداشت و درمان به فرآورده‌های غذايي و آشاميدني ايمن و سالم كه الگوي سلامت و ايمني موضوع آيين‌نامه اعطای نشان را رعايت كرده‌اند، اعطا مي‌شود.
اعطای نشان ایمنی و سلامت به شکل یک سیب سبز بر روی بسته‌بندی محصولات تولیدی داخل کشور، درج می شود و نشانی از کیفیت برتر و عاری از آسیب ها و زیان برای خریداران است.

صندوق ارزش آفرین گلرنگ بالاترین بازدهی 6 ماهه سال جاری را کسب کرد

#صندوق #ارزش_آفرین_گلرنگ بالاترین بازدهی 6 ماهه اول سال جاری را کسب کرد.

مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران اعلام کرد در گروه صندوق‌های با درآمد ثابت، #صندوق_سرمایه_گذاری_ارزش_آفرین_گلرنگ و دو صندوق دیگر بالاترین بازدهی 6 ماهه اول سال جاری را کسب کرده‌اند.

گفتنی است در هفته اول مهر ماه، مرکز پردازش اطلاعات مالی ایران پربازده ترین صندوق های سرمایه گذاری در 6 ماهه ابتدایی سال 95 را اعلام کرد.

مراسم همیار پلیس با حمایت گلرنگ در مدرسه غنچه‌های انقلاب برگزار شد

مراسم #همیارپلیس با حمایت گروه صنعتی #پاکشو و برند #گلرنگ در مدرسه غنچه‌های انقلاب برگزار شد.

در این جشن که صبح روز چهارشنبه هفتم مهر ماه در دبستان دخترانه شاهد غنچه‌های انقلاب واقع در نازی آباد با حضور سردار دکتر امیری جانشین پلیس راهور ناجا و دکتر علی اکبر زاده و حضور 400 دانش‌آموز این دبستان برگزار شد.

پاکشو از این همایش با اهدای بسته‌های فرهنگی به بچه‌ها، انجام تبلیغات محیطی و کمک به اجرای مراسم حمایت کرد.

در این مراسم در کنار برنامه‌های شاد و متنوع، دانش‌آموزان به عنوان همیاران پلیس برای اجرای فرهنگ درست ترافیک شناخته شدند.

در این همایش نونهالان مدرسه غنچه‌های انقلاب شعر خواندند، بیانیه همیاران را قرائت کردند و سرود اجرا نمودند.

توجه شما را به متن سرود اجرا شده در این مراسم جلب می‌نماییم:

با آن كه ما جوانیم

كودك و نوجوانیم

حقوق دیگران را

حقوق خود می‌دانیم

ما همگی مسئول

حفظ جان انسانیم

پشتیبان اولیاء

یار مربیانیم

همیاران پلیسیم

همكاران پلیسیم

ما درس نظم و قانون

همواره می‌نویسیم

همیشه سربلندیم

همواره سرفرازیم

با شور و شوق و احساس

آینده را می‌سازیم

ما رهرو شهیدان

دارای چشم بازیم

دانش‌آموز قرآن

بچه‌های نمازیم 

رشد 49 درصدی پردیس کورش در تابستان امسال

بالغ بر 892 هزار نفر در تابستان 95 میهمان پردیس سینمایی کورش بودند و فیلم های در حال اکران را به تماشا نشستند که این تعداد در بازه زمانی مشابه در سال 94 ؛ 598 هزار نفر بود.
در واقع تابستان امسال #پردیس_سینمایی_كورش رشدی 49 درصدی را در جذب مخاطبان شاهد بوده است.

ششمین جشن موفقیت گروه صنعتی پاکشو برگزار شد

ششمین #جشن_موفقیت #پاکشو روز چهارشنبه 24 شهریور ماه 95 در سالن اجتماعات این شرکت به منظور اعطای هدایا به افراد موفق، شامل همکاران زوج‌های جوان همکار، فرزندان اول، متولدین شش ماه بهار و تابستان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های سراسری، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ سازمانی پاکشو، افرادی که در کمیته تعالی فعالیت داشتند، کمیته تشویق و دانش‌آموزان ممتاز برگزار شد.

در این مراسم که با همت واحد منابع انسانی انجام پذیرفت در ابتدا خانم مهندس عبدالوند معاونت سرمایه‌های انسانی مهد خاورمیانه ضمن تبریک به کارکنان موفق، صبحت های خود را درباره تلاش برای رسیدن به موفقیت در زندگی شغلی و کاری بیان نموده و سپس از مدیر عامل سازمان برای ایراد سخنرانی دعوت به عمل آورد.

در این سخنرانی مهندس عالمی بیان داشت: اعتقاد من این است که موفقیت سازمان در گرو #موفقیت همکاران است، همین‌طور موفقیت آن‌ها نیز با پیشرفت و موفقیت گروه صنعتی پاکشو ارتباطی مستقیم و تنگاتنگ دارد.

مهندس عالمی همچنین اذعان داشت: پاکشو در مسیر موفقیت و تعالی قرار گرفته است.

مدیر عامل گروه صنعتی پاکشو ضمن مغتنم شمردن حضور مهندس نیسانی ابراز داشت: شناخت و عمل به مباحث #TQM آغاز شده و ما در مسیر رسیدن به اهداف عالیه سازمان هستیم.

مهندس عالمی در ادامه امیدواری خود را برای انجام یک کار گروهی مناسب برای تحقق صد در صد اهداف پاکشو بیان داشت.

سپس مهندس #نیسانی سخنانی ایراد داشت و گفت: شما الان یک خانواده هستید. منافع سازمان منافع شما و منافع شما منافع سازمان است، از این رو من موفقیت‌های بیشتری را درمورد شما انتظار می‌کشم و امیدوارم در دیدارهای بعدی شاهد آن‌ها باشم.

در حاشیه این مراسم سمپلینگ محصولات خانواده مای نیز به منظور آشنایی همکاران گروه صنعتی پاکشو با محصولات شرکت آریان کیمیا تک صورت پذیرفت که مورد استقبال همکاران پاکشو قرار گرفت.

اطلاعیه دانشگاه گلرنگ

#دانشگاه_علمی_کاربری #گروه_صنعتی_گلرنگ برای پذیرش مهر و بهمن ماه آتی در رشته‌های زیر #پذیرش_دانشجو دارد و برای هر دو پذیرش بطور همزمان #ثبت_نام می‌کند.

از آنجایی که #پذیرش #دانشگاه_علمی_کاربردی از امسال فقط یک بار انجام می‌شود ضروری است #دانشجویانی که ترم مهر ماه #ترم_آخر آنها محسوب می‌شود نیز #ثبت_نام نمایند. البته #دانشجو در سایت #سازمان_سنجش_کشور مشخص می‌کند که #ورودی_مهر باشد یا #ورودی_بهمن.

تا اعلام دقیق #تاریخ_ثبت_نام که به زودی انجام می‌شود، می‌توانید برای #پیش_ثبت_نام به یکی از روش‌های زیر اقدام نمایید:
1ـ ارسال پیامک حاوی نام و نام خانوادگی به شماره زیر
50001040622222
2ـ مراجعه به وبسایت #دانشگاه_گلرنگ و تکمیل فرم الکترونیکی پیش ثبت نام
www.gig-uast.ac.ir
3ـ ارسال نام و نام خانوادگی و شماره تماس به ادمین
@sabtenamgolranguni

لیست رشته‌ها:
ـ کارشناسی حرفه‌ای حسابداری

- حسابداری مالی
ـ کارشناسی حرفه‌ای حسابداری

- حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی
ـ کارشناسی حرفه‌ای مدیریت- تبلیغات تجاری
ـ مهندسی فناوری تکنولوژی صنایع شیمیایی
ـ کاردانی حرفه‌ای حسابداری- حسابداری صنعتی
ـ کاردانی حرفه‌ای مدیریت کسب و کار
ـ کاردانی حرفه‌ای بازاریابی
ـ کاردانی حرفه‌ای بازرگانی - امور نمایشگاهی
فرم پیش ثبت نام: 
http://gig-uast.ac.ir/ViewAdvEForm.aspx?&code=50&lang=1&sub=0&eform=true

 

مرکز داده گروه صنعتی گلرنگ افتتاح شد

#مرکزداده (Data Center) گروه صنعتی گلرنگ با حضور دکتر فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ و جمعی از مدیران و همکاران مرتبط افتتاح شد.

در این مراسم #دکترفضلی بیان داشت: از جمیع جهات این افتتاح لذت‌بخش بود. سپاسگزاریم از همکارانمان که از جهت کیفی، کاری بسیار مؤثر و بهره‌ور انجام داده‌اند، به گونه‌ای که با کیفیت بالا و خرج کم، سرمایه‌گذاری بسیار مؤثری نموده و بهره‌وری را به صورت فزاینده‌ای بالا برده‌اند.

 

گفتنی است با راه اندازی این مرکز امکان بهره برداری از خدمات فناوری اطلاعات در بستری پیشرفته و همگام با تکنولوژی روز دنیا فراهم آمده است.

این مرکز با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های بین‌المللی مرکزداده و پهنای باند بسیار بالا آمادگی کامل برای میزبانی سیستم‌های ERP، CRM و سرویس‌های متمرکز را فراهم آورده است. در همین راستا اولین سرویس متمرکز گروه که شامل سرویس‌های زیرساختی Active Directory، Exchange و Lync خواهد بود به زودی راه‌اندازی و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

طراحی این مرکز به گونه‌ای است که با استفاده از ساختارهای ذخیره‌سازی اطلاعات پیشرفته SAN و طراحی مناسب ذخیره اطلاعات، مجازی سازی، همچنين Media هاي متنوع به کار گرفته شده علاوه بر در اختیار قرار دادن سرعت و کیفیت بسیار بالا، امنیت و نگهداشت اطلاعات را نیز با بهترین شرایط تامین خواهد نمود.

دومین تست درایو خودروهای هوندا

دومین مراسم تست خودروهای هوندا، پانزدهم مرداد 95 در پیست اتومبیلرانی ورزشگاه آزادی برگزار شد و با استقبال قابل توجهی از طرفداران هوندا روبرو شد.

در اين مراسم علاوه بر تست رانندگی مدل‌های سی آر وی و آكورد جديد، حضور مهمان ناخوانده‌ای از نسل قديم آكورد موجبات جلب توجه حاضرين را فراهم نمود.

در نیمه مرداد ماه 95 دومین مراسم تست رانندگی خودروهای هوندا توسط گلرنگ موتور فامیلی (نماینده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای هوندا در ایران) برگزار گردید.

در این مراسم هریک از شرکت کنندگان یکی از دو خودروی مدنظر خود یعنی اکورد و یا CR-v را طبق برنامه‌ريزی انجام شده و با همراهی كامل مشاورين تست هوندا مورد ارزيابی قرار دادند.

اين مراسم که از ساعت 16 در پیست اتومبیلرانی ورزشگاه آزادی آغاز شد و تا ساعت 20 ادامه داشت با استقبال از سوی دوستداران این برند و همچنین خبرنگاران خودرو مواجه شد.

فضای استاندارد پيست آزادی فرصت خوبی برای طرفداران هوندا فراهم نمود تا بتوانند با قابليت‌های اين خودروها بیشتر آشنا شوند.

برخی مشتریان نیز که این خودروها را خریداری نموده و یا مدلهای قدیمی را دارا بودند برای نشان دادن وفاداری خود به این برند مجدد در این مراسم حضور یافتند.

پس از تست هر خودرو نیز از مشتریان نظرسنجی کاملی به عمل آمده و هدايايی نيز به رسم يادبود به ايشان اعطا گرديد.

شرکت گلرنگ موتور در صدد است تا جهت ایجاد آشنایی بیشتر با این برند محبوب ژاپنی مراسم تست درایو را به گونه منظم و در دوره‌های یک ماهه برگزار نمايد. طبق برنامه‌ريزي‌های به عمل آمده برنامه بعدی تست درايو در اواسط شهريور ماه در پيست آزادی برگزار خواهد شد.

بازخورد خلاقیت پاکشو در ارائه بیلبوردی که وقت اذان را اعلام می‌کند

خلاقیت گروه صنعتی #پاکشو در ارائه یک #بیلبورد که وقت اذان را اعلام می‌کند، مورد توجه مخاطبان و صاحب‌نظران قرار گرفته است.
از جمله سایت دنیای تبلیغات، در تیتری با عنوان "جذاب، خلاقانه و بعد از مدت‌ها متفاوت‌تر" در این باره نوشته است: بالاخره بعد از مدت‌ها یک کار خلاقانه دیگر رونمایی شد که اتفاق خوبی است. از آن دست اتفاق‌هایی که همیشه دغدغه ماست. ارتقاء سلیقه مخاطب، که کار بزرگی است، با دیدن این آثار اتفاق می‌افتد و کار بقیه سخت می‌شود؛ که همه زحمت‌های پشتش برای احترام به مخاطبش است. این از آن آگهی‌هایی است که برای شرکتش خلق ارزشِ برندی می‌کند. در شأن ماه رمضان است و خودش. ببینید و لذتش را ببرید...

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه گروه صنعتی پاکشو برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه گروه صنعتی پاکشو، بزرگترین شرکت فعال در صنعت شوینده کشور در روز دوشنبه هفدهم خرداد ماه برای بررسی صورت‌های مالی سال ۱۳۹۴، در تالار تلاش با حضور صاحبان بیش از ۹۵ درصد از سهام برگزار شد.
در این مجمع مقرر شد به ازای هر سهم مبلغ ۱.۶۰۰ریال سود نقدی (بیش از ۸۴ درصد سود هر سهم)، بین سهامداران تقسیم شود.
    گفتنی است گروه صنعتی پاکشو از طریق مدیریت دقیق هزینه‌ها و با افزایش بهره‌وری موفق شد ضمن حفظ کیفیت محصولات تولیدی، نسبت بهای تمام شده به فروش را با ۸ درصد کاهش نسبت به سال ۱۳۹۳ به ۶۲ درصد برساند. بدین ترتیب در سالی که گذشت، نسبت سود ناویژه در مقایسه با سال گذشته با افزایش 15 درصدی همراه گردید. 

مقالات دیگر...

 1. معرفی افق کوروش به عنوان برترین شرکت با مدیریت موفق در توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور
 2. حضور بایودنت در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی اگروفود ایران
 3. شرکت واسپاری ارزش آفرین گلرنگ تأسیس شد
 4. محصولات Schon سایت اینترنتی خود را ارتقا داد
 5. حضور همکاران گروه صنعتی گلرنگ در دوره بین‌المللی تحلیل گزارش‌های اطلاعات بازار
 6. برگزاری دوره آموزش روسای دفاتر مدیران در دانشگاه گلرنگ
 7. دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی توسط شرکت ماسترفوده
 8. پنج فروشگاه فروش تلفني راه‌اندازی شد
 9. کتاب «تغییری کوچک، تحولی شگرف» با ترجمه همکار گلبرگی منتشر شد
 10. برگزاری کارگاه یک‌روزه نحوه تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی در دانشگاه گلرنگ
 11. حمایت اکتیو از همایش قانون مالیات‌های مستقیم
 12. حضور بایودنت در نخستین نمایشگاه بین‌المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی
 13. دانشگاه گلرنگ سه دوره آموزشی جدید برگزار می‌کند
 14. گفت‌وگو با طراحان ربات پیکاپ ماریناسان
 15. برگزاری دوره کاربردی تخصصی تولید محصولات شیمی شوینده در دانشگاه گلرنگ
 16. انیمیشن دیرین دیرین مریدنت در میان بهترین‌ها
 17. کتاب «فروشنده‌ای تعريف می‌کرد» منتشر شد
 18. استقبال از مسابقه «فیلم منو بگیر، جایزه ببر» بایودنت به مناسبت روز جهانی سلامت
 19. فامیلا یکی از 10 آگهی برتر تلویزیونی سال 94
 20. کتاب مرجع سورفکتانت‌های غیر یونی با ترجمه دو همکار پاکشویی منتشر شد