p شرکت‌ها - گروه صنعتی گلرنگ

حمایت گلرنگ پخش از مسابقات فوتبال جام رمضان (يادبود شهداي نيروي انتظامي)

مسابقات فوتبال جام رمضان جام شهدای ‏نیروی انتظامی با حضور تیم‌های سازمان لیگ فوتبال ایران، هیأت ‏فوتبال ‏استان تهران، خبرنگاران، گلرنگ پخش، ستارگان ‏هنر ایران، نیمه دوم خرداد ‏ماه در مجموعه ورزشی غدیر نیروی انتظامی با حمایت شرکت گلرنگ پخش ‏برگزار می‌شود. ‏

برنامه کامل رقابت‌ها به شرح زیر است:‏

سه شنبه 16 خرداد 96‏

گلرنگ پخش خبرنگاران ساعت 22‏

ستارگان هنر ایران - هیأت فوتبال تهران ساعت 23:30‏

پنج شنبه 18 خرداد 96‏

سازمان لیگ فوتبال ایران - گلرنگ پخش ساعت 22‏

هیأت فوتبال تهران - خبرنگاران ساعت 23:30‏

شنبه 20 خرداد 96‏

هیأت فوتبال تهران - گلرنگ پخش ساعت 22‏

سازمان لیگ فوتبال ایران - ستارگان هنر ایران ساعت 23:30‏

دوشنبه 29 خرداد 96‏

ستارگان هنر ایران - خبرنگاران ساعت 22‏

هیأت فوتبال تهران سازمان لیگ فوتبال ایران ساعت 23:30‏

چهارشنبه 31 خرداد 96‏

سازمان لیگ فوتبال - خبرنگاران ساعت 22‏

ستارگان هنر ایران - گلرنگ پخش ساعت 23:30

در این رقابت‌ها بازیکنانی مانند آرش برهانی، داود حقی، نیما نکیسا، کاظم برجلو، مهدی شیری و ... به همراه تعدادی از بزرگان هنر و رسانه در ترکیب تیم‌های شرکت کننده به میدان خواهند رفت.

این دیدارها در مجموعه ورزشی غدیر واقع در اتوبان کردستان، خیابان یاسمی شرق، مجموعه ورزشی غدیر برگزار می‌شود.

 

راه‌اندازی مرکز تماس شرکت سلامت پخش هستی

پروژه مرکز تماس (کال سنتر) سلامت پخش هستی با حمایت مدیر عامل و همکاری صمیمانه همکاران این شرکت با سرعت اجرا و سوم خرداد ماه ۹۶ تکمیل و راه‌اندازی ‌شد.

تمامی درخواستهای دریافتی مرکز تماس در ماژول مدیریت درخواستها  در iCRM به صورت یک‌پارچه ثبت میشود.

پس از ثبت هر درخواست، iCRM کد پیگیری را برای شماره موبایل مشتری ارسال میکند. مشتریان میتوانند با استفاده از کد پیگیری، وضعیت درخواست خود را به صورت سیستمی پیگیری کنند و از نحوه رسیدگی به درخواست خود مطلع شوند.

گفتنی است مرکز تماس مکانی است که تماس‌های مشتریان پاسخگویی و مدیریت می‌شود. می‌توان گفت مرکز تماس پل ارتباطی بین سازمان و مشتریانش می‌باشد و شکل‌دهنده چهره سازمان در نظر مشتری است.

امروزه سازمان‌ها به اهمیتی که مرکز تماس در موفقیت آنها دارند پی‌برده‌اند و همواره سعی می‌کنند این امکان را برای مشتریانشان فراهم آورند که در هر زمان و مکان و با سریع‌ترین و ساده‌ترین امکانات بتوانند با سازمان ارتباط برقرار کنند. 

کتابخانه مهر در شهربازی ژوپیتر افتتاح شد

کتابخانه مهر، به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی بین کودکان، دیروز جمعه پانزدهم اردیبهشت ماه در شهربازی ژوپیتر افتتاح شد.

همراهان ژوپیتر می‌توانند به کمپین کتابخوانی ژوپیتر بپیوندند و کتاب‌های خوانده شده خود را به کتابخانه مهر هدیه دهند تا دیگران هم بخوانند و یا از کتابخانه مهر کتاب بردارند.

 

بازدید رئیس جمهور از غرفه‌های پاکشو و ایراندار در نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی استان قزوین

حجت‌الاسلام حسن روحانی رییس جمهور، در جریان سی و یکمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به استان قزوین سفر کرد.

دکتر روحانی در جریان این سفر در روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه، ضمن افتتاح طرح صنعتی پایا پلیمر پلاستیک از غرفه‌های گروه صنعتی پاکشو و ایراندار بازدید کرد و با توضیحات دست‌اندرکاران در جریان نحوه فعالیت و تولیدات این مجموعه‌های صنعتی قرار گرفت.

مهندس جعفری مدیرعامل شرکت ایراندار، شرکت تولیدکننده کاغذ و فیلم پشت چسبدار از روند فعالیت این بخش و  همچنین گروه صنعتی گلرنگ توضیحاتی به رییس دولت یازدهم و هیات همراه داد.

کمک‌رسانی افق کوروش به سیل‌زدگان آذربایجان غربی

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با ارسال محموله‌هایی از مواد غذایی و بهداشتی به یاری سیل‌زدگان آذربایجان غربی شتافت.

بعد از بارش باران و وقوع سیل که خسارات قابل توجهی به منازل مسکونی و زندگی مردم وارد کرد، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با ارسال چندین محموله مواد بهداشتی و غذایی به سیل‌زدگان در امر کمک‌رسانی سهیم شد.

افق کوروش موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب شد

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در چهارمین جشنواره «برند محبوب» از نظر مصرف‌کنندگان موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب شد.

 

به گفته دبیر این جشنواره، برند‌ها در ۱۴۷ گروه کالایی تقسیم‌بندی شدند و درباره محبوبیت آن‌ها از یک میلیون و ۲۸۰ هزار نفر نظرسنجی شد که در نهایت ۳۳ برند محبوب معرفی شدند.

چهارمین جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان، ۳۰ فروردین ۹۶ با حضور داریوش اسماعیلی نایب رییس کمیسیون صنعت مجلس شورای اسلامی، عبدالرضا مصری عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، و تعدادی از کارآفرینان و مدیران برندهای برتر کشور در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

مدیا آرشیو تیزر روغن بدون پالم اویلا را به عنوان یکی از برترین آگهی‌های تبلیغاتی اسفند ماه ۱۳۹۵ انتخاب کرد

پایگاه نمایش آنلاین آگهی‌های تلویزیونی ایران (مدیا آرشیو) برترین آگهی‌های تبلیغاتی اسفند ماه 95 را به داوری صفا صیرفی انتخاب کردند.

 


صفا صیرفی مهمترین دلایل برتری تیزر روغن بدون پالم اویلا را متن نویسی (copy writing) خلاقانه همراه با چاشنی طنز و مرتبط با ویژگی‌های این محصول بیان کرد.
وی اضافه نمود: سریالی بودن این اگهی در ارایه پیام باعث گردیده که بتوان چند ویژگی یک محصول را در قالب یک آگهی به مخاطب انتقال داد.
صفا صیرفی داور مهمان سایت مدیا مدیر عامل شرکت ارتباطات خلاق کرگدن است که از سوابق حرفه‌ای وی می‌توان به عضویت در هیئت مدیره و مدیر واحد رسانه شرکت اشاره، مدیریت عامل و رییس هیئت مدیره شرکت ماگنولیا و عضو هیئت مدیره شرکت تحقیقات بازاریابی امروز اشاره کرد.

دیدارهای نوروزی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ و هیأت همراه، پس از دیدار با همکاران در تهران، با همکاران گرانقدرمان در شرکت‌های پاکشو، ایراندار، گسترش فن‌آوران شرق، صنعت غذایی کوروش، آرین سلولز، پاکان پلاستکار و گلرنگ ترابر در شهرک صنعتی البرز در استان قزوین دیدار کردند.

همچنین ایشان، صبح روز شانزدهم فرودین ماه از کارخانه ماریناسان در ساوه بازدید کردند و عصر همین روز با تمامی همکاران شرکت مادر در محل واحدها ديدار کرده و سال نو را به آن‌ها تبريک گفتند.

دریافت تندیس صد برند برتر توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان یکی از یکصد برند برتر انتخاب شد و تندیس همایش سالانه معرفی یکصد برند برتر و ارزش‌آفرین را به خود اختصاص داد.

 

همایش سالانه معرفی یکصد برند برتر و ارزش‌آفرین، 22 اسفند ماه 95 طبق سنوات گذشته در اجلاس سراسری تقدیر و تشکر از برندهای برتر و ارزش‌آفرین کشور در مرکز همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور مقامات لشکری و کشوری و مسئولین عالی رتبه دولتی و اسطوره‌های صنعت برگزار شد.

در این مراسم شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در کنار سایر برندهای معتبر غذایی، مالی، صنعتی و ... به عنوان یکی از یکصد برند برتر انتخاب شد و از مدیرعامل شرکت تقدیر به عمل آمد.

پدیده ماشین سازی غرب موفق به راه‌اندازی کلین روم شد

شرکت پدیده ماشین سازی غرب موفق به طراحی، ساخت و راه‌اندازی کلین روم کلاس D برای شرکت مایازیست فرآیند در مدت زمان کمتر از ۲ ماه شد.

ضمن تشکر از تلاشی که آقایان مهندس حسین عاشورنیا و محمد حسین کشتکار و تیم همکاران محترم واحد ساخت کارخانه این شرکت داشته‌اند، بدین ترتیب گروه صنعتی گلرنگ در طراحی، ساخت و راه‌اندازی انواع کلین روم و ساخت تجهیزات وابسته از جمله هواساز هایژنیک برای صنایع دارویی، غذایی، بهداشتی و … توسط شرکت پدیده ماشین سازی غرب به خودکفایی رسید.

 

مقالات دیگر...

 1. تقدیر وزارت تعاون از فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش
 2. اویلا موفق به دریافت تندیس سیب سلامت از دست وزیر بهداشت شد
 3. صندوق ارزش آفرین گلرنگ بالاترین بازدهی 6 ماهه سال جاری را کسب کرد
 4. مراسم همیار پلیس با حمایت گلرنگ در مدرسه غنچه‌های انقلاب برگزار شد
 5. رشد 49 درصدی پردیس کورش در تابستان امسال
 6. ششمین جشن موفقیت گروه صنعتی پاکشو برگزار شد
 7. اطلاعیه دانشگاه گلرنگ
 8. مرکز داده گروه صنعتی گلرنگ افتتاح شد
 9. دومین تست درایو خودروهای هوندا
 10. بازخورد خلاقیت پاکشو در ارائه بیلبوردی که وقت اذان را اعلام می‌کند
 11. جلسه مجمع عمومی عادی سالانه گروه صنعتی پاکشو برگزار شد
 12. معرفی افق کوروش به عنوان برترین شرکت با مدیریت موفق در توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور
 13. حضور بایودنت در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی اگروفود ایران
 14. شرکت واسپاری ارزش آفرین گلرنگ تأسیس شد
 15. محصولات Schon سایت اینترنتی خود را ارتقا داد
 16. حضور همکاران گروه صنعتی گلرنگ در دوره بین‌المللی تحلیل گزارش‌های اطلاعات بازار
 17. برگزاری دوره آموزش روسای دفاتر مدیران در دانشگاه گلرنگ
 18. دریافت گواهینامه‌های بین‌المللی توسط شرکت ماسترفوده
 19. پنج فروشگاه فروش تلفني راه‌اندازی شد
 20. کتاب «تغییری کوچک، تحولی شگرف» با ترجمه همکار گلبرگی منتشر شد