p رویدادها - گروه صنعتی گلرنگ

نخستین حضور نماینده‌ ایران با عنوان اویلا در مسابقات دریفت جهانی

نخستین بار نماینده‌ ایران با عنوان اویلا در مسابقات دریفت جهانی شرکت می‌کند.
اویلا تنها نماینده رسمی فدراسیون اتومبیلرانی ایران برای حضور در مسابقات دریفت بین المللی ژاپن است.
گفتنی است رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران از اعزام قهرمانان رشته دریفت در اتومبیلرانی و موتورکراس برای نخستین مرتبه به رقابت‌های جهانی در کشورهای ژاپن و انگلیس خبر داد.


«محمود صیدانلو» در حاشیه اعزام تیم ملی دریفت به رقابت های بین قاره‌ای در محل پیست اتومبیلرانی ورزشگاه آزادی در گفت و گو با ایرنا،افزود: رقابت‌های دریفت بین قاره‌ای برای نخستین مرتبه از سوی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی در روزهای ۸ و ۹ مهر ماه با حضور ۳۲ شرکت کننده از سراسر جهان به میزبانی ژاپن برگزار می شود که تیم ملی ایران نیز در این مسابقات حضور دارد.
وی اظهار داشت: «شهاب پیشانی دار» قهرمان چندین دوره دریفت ایران در این رقابت ها حضور می یابد و سعی کردیم با توجه به اینکه این رقابت‌ها برای نخستین مرتبه در جهان برگزار می‌شود از استعدادهای ورزشکاران دیریفت ایران در این رقابت‌ها استفاده کنیم.

دریافت تندیس «شرکت برگزیده از نگاه کارجویان» از سوی گروه صنعتی گلرنگ

تندیس «شرکت برگزیده از نگاه کارجویان» در نخستین گردهمایی منابع انسانی به میزبانی ایران‌تلنت (#irantalent) به گروه صنعتی گلرنگ تعلق گرفت.

مهندس کامیاب و مهندس طاهری، به نمایندگی از گروه صنعتی گلرنگ، این تندیس را دریافت کردند.

گفتنی است این گردهمایی که ۲۷ شهریور ماه ۹۶ برگزار شد، به تقدیر از شرکت‌هایی اختصاص داشت که در نظرسنجی سال گذشته ایران‌تلنت با عنوان «رویای کار با برند محبوب»، موفق به کسب رای جامعه شاغلان کشور شده بودند.

این نظرسنجی با هدف شناسایی دلایل مقبولیت یک شرکت و جذابیت‌های آن از دید جمعیت کارجو و متخصص کشور برگزار شد و در آن از رای‌دهندگان خواسته شده بود تا سه شرکتی را که تمایل دارند در آنها کار کنند، با ذکر دلیل نام ببرند.

در جریان این کمپین، گروه صنعتی گلرنگ، در کنار چند سازمان معتبر دیگر، حائز رتبه برتر برند کارفرمایی شد.

لازم به ذکر است در این گردهمایی که در سالن همایش‌های هتل اوین برگزار ‌شد، مدیران و کارشناسان ارشد ده‌ها شرکت معتبر داخلی و خارجی، به تبادل اندیشه‌ها و تجربیات خود در حوزه منابع انسانی پرداختند.

حضور بایودنت در نمایشگاه یامکس دبی

شرکت ماسترفوده با برند بایودنت در نمایشگاه یامکس دبی حضور یافت.
این نمایشگاه ۱۸ تا ۲۰ سپتامبر در دبی برپا بود.
نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و اسنک دبی بزرگ‌ترین و معتبرترین رویداد در خاورمیانه و شمال آفریقا با نام یامکس است.

 


موارد قابل ارائه در این رویداد: شکلات، انواع آدامس، تنقلات، شیرینی‌جات، بیسکوییت‌ها، میان وعده‌های محبوب، ماشین‌آلات تولید شیرینی و شکلات، انواع بستنی و کارامل، محصولات ارگانیک، مواد خام و … بود.
صنایع غذایی ماسترفوده محصولاتی را در این نمایشگاه به مخاطبان و مراجعین خود معرفی کرد که علاوه بر کیفیت بالای محصول، از منظر بسته‌بندی و خلاقانه بودن محصولات نیز توجه تجار و شرکت‌های اروپایی را به خود جلب کرد.
ارائه محصولاتی کاملا ایرانی در سطح استانداردهای بین‌المللی در این صنعت نکته حائز اهمیت غرفه ماسترفوده در این نمایشگاه بود که استقبال توزیع‌کنندگان بزرگی از کشورهای مختلف جهت عقد قراردادهای توزیع و فروش را در پی داشت.
ارائه محصولاتی متنوع و خاص در صنعت کیک و آدامس با برندهای بینگوپلاس، بایودنت، نیچردنت، اکشن و رنکس پیشنهادات ویژه‌ای از جانب تامین کنندگان بین‌المللی مواد اولیه به ارمغان داشت که با تلاشی بیش از پیش ماسترفوده را وارد گذار فصلی نو در این صنعت خواهد کرد.

فرزندان ممتاز همکاران کورش‌مال مورد تقدیر قرار گرفتند

مهندس میرعالی مدیرعامل کورش‌مال با اهدای لوح یادبود و تقدیم کارت هدیه از فرزندان ممتاز همکاران مجتمع کورش تقدیر نمود.
در مراسمی که شنبه بیست و پنج شهریور ماه ۹۶، در سالن شماره ۹ پردیس کورش برگزار شد، مدیریت کورش‌مال با اهدای لوح یادبودی که مزین به امضای بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ بود و همچنین تقدیم یک کارت هدیه از فرزندان ممتاز پرسنل کورش تقدیر نمود.
مدیرعامل کورش‌مال گفت: صِرف ورود به دانشگاه و داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی تضمین‌کننده موفقیت و مفید بودن انسان‌ها نیست؛ بلکه اگر هر فرد، در جایگاه خود، به خوبی وظایف محوله‌اش را انجام دهد انسان مفیدی خواهد بود چراکه جامعه برای رشد و پیشرفت، نیازمند همه مشاغل است. بنابراین هر یک از ما در هر جایگاهی که هستیم می‌توانیم یک قوه محرکه موثر برای پیشرفت جامعه‌مان باشیم.


وی افزود: آموزش و پرورش فرزندان در شرایطی که والدین مشغول کار و فعالیت در جامعه هستند زحمت بسیاری دارد اما شما به نحو احسن از عهده آن برآمده‌اید. موفقیتی که اکنون این عزیزان کسب کرده‌اند نتیجه زحمات شما همکاران محترم است و من امیدوارم این روند در سال‌های آتی نیز تداوم داشته و شاهد موفقیت‌های بیشتر عزیزانمان باشیم.
مهندس میرعالی در بخش دیگری از سخنان خود با مغتنم شمردن فرصت گردهمایی همکاران کورش گفت: تکریم ارباب‌رجوع به عنوان اولین و مهمترین اصل در کورش مطرح است. لازم است همه شما عزیزان شناخت کافی نسبت به مجموعه داشته و همواره اطلاعاتتان را به روز نگاه دارید. مراجعان سرمایه‌های اصلی ما هستند و اگر به ایشان خدمات خوب ارائه نشود قطعا مراکز دیگر را جایگزین خواهند کرد. امروزه برای خانم‌ها شاپینگ درمانی و یا مجتمع‌گردی در نظر گرفته می‌شود؛ در کتابی که به زودی با عنوان مدیریت شاپینگ‌مال منتشر خواهم کرد، این عنوان را به مثابه یک عامل درمانی برای آرامش روحی بانوان بیان کردم چراکه بازدید، سینما و حتی خود خرید، یک تفریح موثر در بهبود وضعیت اعصاب و روان بانوان و دیگر افراد جامعه در سراسر دنیا محسوب می‌شود.
مهندس میرعالی ادامه داد: مشتریان با هدف دریافت این حس خوب به کورش مراجعه می‌کنند و آنچه که می‌تواند به جذب و وفاداری آن‌ها منتج شود شرایط و کیفیت خدماتی است که ما ارائه می‌کنیم. همکاران ما در ورودی‌ها، عوامل حراست و پارکینگ، اولین اشخاصی هستند که می‌توانند با خوش‌آمدگویی شایسته، انتقال‌دهنده این حس خوب به مشتریان باشند.
من از مدیران محترم خواسته‌ام که چند نفر از همکاران تحصیلکرده، خوش‌برخورد و متبسم را در درب‌های ورودی مأمور نمایند تا به همه مراجعان سلام و خوش‌آمد بگویند. شخصی که در اولین مواجهه مراجعان قرار می‌گیرد نماینده مدیریت و نماینده کورش است و موثرترین شخصی است که در اولین قدم می‌تواند حس خوب را به مشتری القا کند.
مدیرعامل کورش‌مال گفت: هنر مردان بزرگ این است که کار بزرگ انجام دهند. وجه تمایز ما با دیگران این باید باشد که حتی در روزهایی که شمار بازدیدکنندگان چند برابر است باز هم مشابه روزهای عادی خدمات با کیفیت ارائه دهیم. ما باید این مزیت رقابتی را ایجاد و حفظ نمائیم. بنابراین باید متفاوت باشیم و خدمات با کیفیت‌تری را به برای مشتریان ارائه نمائیم.
مهندس میرعالی ادامه داد: رمز موفقیت ما سه چیز است. اولین رمز آموزش، دومین رمز آموزش و سومین رمز موفقیت آموزش است. بنابراین از مدیران و مسئولان می‌خواهم تا آموزش همکاران را در اولویت قرار دهند.
آشنایی اولیه با کار کفایت نمی‌کند بلکه همکاران به خصوص همکاران جدیدالورود باید با اهداف سازمان و دلایل انجام بایدها و نبایدها آشنا شوند و غیر از انجام وظیفه تخصصی مربوط به کار خود، آموزش‌های لازم در خصوص برقراری ارتباط و پاسخگویی به مراجعان، آراستگی، یونیفرم نظیف، معطر بودن و … را نیز ببینند. آنچه در نگاه اول مشتری را جذب و ترغیب به حضور و خرید می‌نماید آراستگی ظاهر و نوع خوش‌آمدگویی است که باید طی دوره‌های آموزشی مستمر در برنامه قرار گیرد.
مدیرعامل کورش‌مال گفت: من انتظار دارم این نصایح خانوادگی را جدی‌ بگیرید؛ ما در کورش‌مال اعضای یک خانواده هستیم و همه با هم در این راستا تلاش می‌نمائیم. همه ما در قبال همکاران، مراجعان و سازمان مسئول هستیم بنابراین باید احساس تعهد و مسئولیت‌پذیری را در خود تقویت کنیم.​

برنامه «آدامست رو بساز» از سوی برند بایودنت در مجتمع کورش آغاز شد

ماسترفوده کارخانه بایودنت را به میان مردم برد و برنامه «آدامست رو بساز» از سوی برند بایودنت از تاریخ ۲۱ مرداد ماه آغاز شد.

این برنامه هر روز تا ۲۷ مرداد از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در مجتمع کورش برگزار می‌شود.

اگر این روزها گذرتان به مجتمع تجاری کورش بیفتد، این شانس را خواهید داشت که شگفتانه‌ای جذاب را دیده و تجربه کنید.

در این رویداد هر روز یک طعم خاص از آدامس‌های بایودنت ساخته شده و به یکی از چهره‌های مشهور ایران و جهان تقدیم می‌شود.

اگر تاکنون این فرصت را نداشتید که فرایند تولید آدامس را مشاهده کنید یا جزو افراد خوش شانسی نبودید که از یک کارخانه تولید آدامس بازدید نمایید، بایودنت این امکان را برای شما فراهم نموده تا مدل کوچک و ساده شده کارخانه تولید آدامس را از نزدیک دیده و طعم های دلخواه خود را امتحان کرده آدامس خود را بسازید.

مدیران و طراحان این شگفتانه نیز در روزهای مختلف هفته در محل برگزاری رویداد، همراه مخاطبان خواهند بود تا ضمن آشنا کردن شما با ویژگی‌های آدامس بایودنت (از جمله توجه به سلامتی محصولات و مشتریان، مواد اولیه مرغوب، طعم های منحصربفرد و بسته‌بندی مناسب و متنوع)، پاسخگوی پرسش هایتان باشند.

اگر اهل جایزه گرفتن هم باشید بهتر است جزو مخاطبان حاضر در این رویداد بوده و شانس خود را امتحان کنید. چون در پایان هر شب به فردی که بیشترین امتیاز را در فرایند رویداد کسب کرده باشد؛ جایزه‌ای تعلق می‌گیرد، ضمن آن که باید منتظر شگفتانه ویژه‌ای در دل این رویداد باشید.

همانطور که گفته شد این رویداد هیجان انگیز به همت یکی از برندهای تولیدکننده آدامس یعنی بایودنت، طراحی شده و اجرا می‌گردد. این مجموعه با رعایت استانداردهای روز دنیا سعی در تولید محصولاتی دارد که ذایقه هر قشر و نسلی را پوشش داده و به نیازهای آنها پاسخی درخور دهد.​

برگزاری همایش آموزشی و اطلاع‌رسانی بهره‌برداری بهینه از منابع اطلاعاتی، هوش تجاری خرید و موجودی کالا

همایش آموزشی و اطلاع‌رسانی بهره‌برداری بهینه از منابع اطلاعاتی، هوش تجاری خرید و موجودی کالا با حضور دکتر فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ و جمعی از معاونین، مدیران و کارشناسان روز یک‌شنبه ۲۲ مرداد ماه ۹۶ برگزار شد.

در این همایش دکتر عسگری و مهندس رضوانی به معرفی و ارائه سامانه خرید و موجودی در BI‌ پرداختند و به سوالات حاضران پاسخ گفتند.

در این معرفی تاکید شد: منابع اطلاعاتی اساس کار هر مدیری را تشکیل می‌دهد و این سامانه به مدیران یاری می‌رساند خریدها و تامین‌های بهتری داشته باشند.
همچنین در ادامه درباره جایگاه هوشمندی کسب و کار و سیستم‌های تحلیل اطلاعات توضیحاتی ارائه شد و بیان شد که این مقوله به چه شکلی می‌تواند یاریگر سازمان، در عملیات اجرایی باشد.
دکتر فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ در بخشی از این مراسم اظهار داشت: قدیمی‌ها بسیار نیکو گفته‌اند که «سود در خرید است». ما نیز در گروه صنعتی گلرنگ باید بتوانیم خریدهای خود را در حالتی بهینه انجام دهیم.
مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ ادامه داد: ما می‌خواهیم در بازارهای جهانی حضور داشته باشیم. در آن بازارها می‌توانیم از مزیت قیمت تمام شده و تفاوت مارجین‌ها بهره‌مند شویم. در این مسیر، موفق‌تر کسی است که اطلاعات غنی‌تری داشته باشد؛ البته اطلاعات جامع و مانع. دقیقا همان داده‌های جامعی که کاربر به آن‌ها نیاز دارد و مانع است، یعنی قرار نیست در بین بسیاری اطلاعاتی که به درد او نمی‌خورد دنبالشان بگردد. در این بین مهم است که اطلاعات مرتبط در شرکت‌های مختلف به اشتراک گذاشته شود تا امکان استفاده بهینه فراهم شود.
مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ در پایان تصریح کرد: امروز اطلاعات به واسطه زحمات شما به روز دیده می‌شود. به زودی همکاران دسترسی‌های فراتری نیز خواهند داشت. امیدواریم در نتیجه این نشست با حمیت شما همکاران، شاهد بهره‌وری هر چه بیشتر باشیم.

در این نشست دکتر گودرزی معاون برنامه‌ریزی و توسعه استراتژیک گروه صنعتی گلرنگ نیز درباره اهمیت اطلاعات و داده‌ها بیان داشت: راه حل بسیاری از مشکلات و مسائل در خود مسئله وجود دارد و اگر بتوانیم اطلاعات کاملی از یک موضوع در اختیار داشته باشیم می‌توانیم با استفاده از آن به بسیاری از برنامه‌ریزی‌ها و مدل‌سازی‌ها دست پیدا کنیم.
​دکتر گودرزی ادامه داد: پیش از این پردازش اطلاعات بسیار سخت بود و برای دسترسی به مسیر درست باید نمونه‌گیری می‌کردند و بر اساس نمونه‌ها راه صحیح پیش‌بینی می‌شد. اما امروزه با توجه به توسعه تکنولوژی IT با دانستن داده‌ها به راحتی می‌توان به آن‌ها به اشکال مختلف نظم بخشید. در IT دو اصطلاح demand side و supply side در این راستا کاربرد دارد. supply side به معنای پیدا کردن راه حل از درون داده‌ها و منابع است و demand side به مسائل برمبنای نیازها توجه دارد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه استراتژیک گروه صنعتی گلرنگ افزود: انواع داده شامل Master Data ،Transactional Data وMeta Data به ما قدرت حرکت، بینش و عملکرد ویژه می‌دهد و ما به کمک آن‌ها می‌توانیم اثرات یک موضوع را در موضوع دیگر بررسی کنیم. این داده‌ها برای ما ارتباطاتی را روشن می‌کنند که به طرق دیگر قابل دستیابی نیست. روندها را به راحتی می‌توان از این اطلاعات استخراج و مسائل را تجزیه تحلیل کرد.

مراسم پروژه iCRM و رونمایی از اپلیکیشن kourosh club برگزار شد

مراسم پروژه iCRM و رونمایی از اپلیکیشن kourosh club عصر روز شنبه ۲۴ تیر ماه در سالن کنفرانس گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر از مدیران و کارشناسان گروه صنعتی گلرنگ، تعدادی از مشتریان شرکت‌های مختلف گروه صنعتی گلرنگ نیز حضور داشتند.

 

در این مراسم دکتر نیما تنها مسئول پروژه  CRM و  iCRM واحد بازاریابی گروه صنعتی گلرنگ بیان داشت: فکر نمی‌کنم این مدل iCRM که امروز معرفی می‌شود نمونه‌ای در باشگاه مشتریان هیچ شرکت دیگری در ایران داشته باشد. در این مدل که اولین گام آن را با رونمایی از اپلیکیشن kourosh club آغاز می‌کنیم مشتری تنها از خدمات و مزایای یک شرکت استفاده نمی‌کند بلکه به فراخور علاقه‌مندی‌هایش می‌تواند از طیف وسیعی از خدمات، مزایا و تخفیفات شرکت‌های عضو گروه صنعتی گلرنگ و شرکت‌ها و برندهای معتبر ایرانی و خارجی بهره‌مند شود.

دکتر نیما تنها درباره اپلیکیشن kourosh club افزود: ما از شما عزیزان می‌خواهیم این نرم افزار را به مدت ۱۰ روز در در مراکز تعیین شده تست کنید و نظراتتان را با ما درمیان بگذارید. مطمئن باشید انتقادات شما ما را بیشتر خوشحال می‌کند. هر عیب و اشکالی که از این نرم‌افزار بگیرید برای ما یک فرصت مغتنم است.

در ادامه این مراسم خانم حجت پناه، از همکاران پروژه iCRM به طور اجمال اپلیکیشن kourosh club را برای حاضران توضیح داد.

این مراسم با پرسش و اظهار نظر حاضران ادامه یافت و با برش کیک تولد اپلیکیشن kourosh club به پایان رسید.

گفتنی است پس از اتمام فاز تست مشتریان، این اپلیکیشن در اختیار عموم مخاطبین و علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

انعقاد تفاهم‌نامه‌ بین بنیاد حامیان دانشگاه تهران و گروه صنعتی گلرنگ

تفاهم‌نامه‌ای بین بنیاد حامیان دانشگاه تهران و گروه صنعتی گلرنگ با هدف اعطای کمک هزینه‌ی تحصیلی به دانشجویان مستعد و برگزیده علمی دانشگاه تهران تحت عنوان بورسیه گلرنگ منعقد شد.

این تفاهم نامه اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ به امضای دکتر فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و دکتر کمره‌ای رئیس هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران رسیده است.

 

 

تفاهم نامه بورسیه گلرنگ در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی دانشگاه تهران و به منظور اعتلای فعالیت‌های علمی، پژوهشی و توسعه دانش بشری در جمهوری اسلامی ایران منعقد گردیده است.

تیم اتومبیلرانی اویلا موفق به کسب مقام برتر اولین راند مسابقات اتومبیلرانی شد

اولین راند مسابقات قهرمانی رشته Drift کشور که در روز جمعه مورخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در محل پیست اتومبیلرانی آزادی تهران و با حضور تیم هایی از سراسر استانهای کشور برگزار شد، تیم اتومبیلرانی اویلا موفق به تکرار عنوان قهرمانی و کسب مقام برتر اولین راند مسابقات این رشته قهرمانی کشور در سال ۱۳۹۶ گردید.
گفتنی است شهاب پیشانیدار قهرمان اویلا در راند اول مسابقات دریفت قهرمانی کشور افتخاری دیگر آفرید و موفق به کسب مقام اول شد.

 

جایزه عالی‌ترین رتبه‌ی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی به آدامس بایودنت تعلق گرفت

همایش اولین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران روز چهارشنبه  ۱۳ اردیبشهت ماه۹۶ در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد و جایزه عالی‌ترین رتبه‌ی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی به آدامس بایودنت تعلق گرفت.

از اهداف این جایزه به موارد زیر اشاره شده است:

معرفی مسئولیت اجتماعی شرکتی و تبیین اهمیت آن، ایجاد تحول در نظام مدیریتی سازمان‌ها و تقویت و توسعه روابط سرمایه‌گذاران، اعضای هیئت‌مدیره و سایر ذینفعان.

 

مقالات دیگر...

 1. مراسم تجلیل از اساتید مرکز علمی ـ کاربردی گلرنگ برگزار شد
 2. رقابت‌های دو و میدانی فصل قهرمانی کشور با حمایت برند اویلا در شیراز برگزار شد
 3. مراسم آغاز سال مدیران گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد
 4. مراسم هم اندیشی پایان سال 95 در شرکت گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد
 5. افتتاح و بهره‌برداری از مخازن ذخیره روغن شرکت صنعت غذایی کوروش در بندر امام خمینی (ره)
 6. دریافت مدال طلا از موسسه جایزه آینده آلمان توسط همکار ما
 7. پروژه مستردیتای مواد اولیه و اقلام بسته‌بندی پایان یافت
 8. برگزاری نشست گفت‌وگو با اعضای طلایی باشگاه مشتریان پردیس سینمایی کورش
 9. برگزاری نشست آغاز پروژه ERP صنعت غذایی کوروش
 10. سمینار TQM در پاکشو برگزار شد
 11. انجمن دندان‌پزشکی ایران و برند بایودنت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
 12. برگزاری کارگاه اصول و فنون پذیرایی و تشریفات از سوی دانشگاه گلرنگ
 13. جشن افتتاح خانه کودکان کار به همت برند ماى برگزار شد
 14. اولین جلسه دوره آموزش روسای دفاتر مدیران برگزار شد
 15. دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان توسط فاران شیمی
 16. حضور شرکت ماسترفوده در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در روسیه
 17. تقدیر از مدیرعامل پردیس سینمایی کورش در مراسم شب فیلمنامه نویسان
 18. برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت زمان در ماسترفوده
 19. مراسم تجلیل از اساتید مركز علمی ـ كاربردی گلرنگ برگزار شد
 20. افتتاح همزمان 24 فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش