p رویدادها - گروه صنعتی گلرنگ

انعقاد تفاهم‌نامه‌ بین بنیاد حامیان دانشگاه تهران و گروه صنعتی گلرنگ

تفاهم‌نامه‌ای بین بنیاد حامیان دانشگاه تهران و گروه صنعتی گلرنگ با هدف اعطای کمک هزینه‌ی تحصیلی به دانشجویان مستعد و برگزیده علمی دانشگاه تهران تحت عنوان بورسیه گلرنگ منعقد شد.

این تفاهم نامه اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ به امضای دکتر فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و دکتر کمره‌ای رئیس هیات مدیره بنیاد حامیان دانشگاه تهران رسیده است.

 

 

تفاهم نامه بورسیه گلرنگ در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی دانشگاه تهران و به منظور اعتلای فعالیت‌های علمی، پژوهشی و توسعه دانش بشری در جمهوری اسلامی ایران منعقد گردیده است.

تیم اتومبیلرانی اویلا موفق به کسب مقام برتر اولین راند مسابقات اتومبیلرانی شد

اولین راند مسابقات قهرمانی رشته Drift کشور که در روز جمعه مورخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در محل پیست اتومبیلرانی آزادی تهران و با حضور تیم هایی از سراسر استانهای کشور برگزار شد، تیم اتومبیلرانی اویلا موفق به تکرار عنوان قهرمانی و کسب مقام برتر اولین راند مسابقات این رشته قهرمانی کشور در سال ۱۳۹۶ گردید.
گفتنی است شهاب پیشانیدار قهرمان اویلا در راند اول مسابقات دریفت قهرمانی کشور افتخاری دیگر آفرید و موفق به کسب مقام اول شد.

 

جایزه عالی‌ترین رتبه‌ی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی به آدامس بایودنت تعلق گرفت

همایش اولین دوره جایزه مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران روز چهارشنبه  ۱۳ اردیبشهت ماه۹۶ در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد و جایزه عالی‌ترین رتبه‌ی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی به آدامس بایودنت تعلق گرفت.

از اهداف این جایزه به موارد زیر اشاره شده است:

معرفی مسئولیت اجتماعی شرکتی و تبیین اهمیت آن، ایجاد تحول در نظام مدیریتی سازمان‌ها و تقویت و توسعه روابط سرمایه‌گذاران، اعضای هیئت‌مدیره و سایر ذینفعان.

 

مراسم تجلیل از اساتید مرکز علمی ـ کاربردی گلرنگ برگزار شد

مراسم تجلیل از اساتید مرکز علمی ـ کاربردی گلرنگ به مناسبت گرامیداشت روز معلم دوازدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ با حضور دکتر مهدی فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، دکتر مریم فضلی ریاست هیأت رئیسه مرکز علمی ـ کاربردی گلرنگ، دکتر نجفی رییس مرکز علمی ـ کاربردی گلرنگ و جمعی از اساتید دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست، دکتر فضلی بیان داشت: روز معلم و اعیاد شعبانیه را به شما اساتید فرهیخته تبریک می‌گویم. امیدوارم سال جدید سالی بسیار خوب در دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی گلرنگ باشد و در سال ۹۶ به سمت موقعیتی که استحقاقش را داریم، برنامه‌ریزی و حرکت کنیم.

 

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ تاکید کرد: امیدواریم تعاملات گروه با دانشگاه قوی‌تر از گذشته ادامه یابد؛ به گونه‌ای که دانشگاه بیش از این‌ها به گروه کمک کند و از گروه کمک بگیرد. همین طور خوشحال می‌شویم پیشنهادات موثر و تاثیرگذاری از شما اساتید دریافت کنیم؛ پیشنهاداتی که می‌تواند بسیار کارساز باشد.

دکتر فضلی ادامه داد: امکان بازدیدهای دانشجویی و استعدادهای درخشان از مجموعه کارخانجات گروه صنعتی گلرنگ فراهم است و انتظار می‌رود اساتید در این زمینه با ما همکاری نمایند.

در ادامه دکتر فضلی از دکتر نجفی خواست امکان بهره‌مندی ویژه اساتید دانشگاه از فروشگاه‌های افق کوروش را بررسی نمایند.

دکتر نجفی، رییس مرکز علمی ـ کاربردی گلرنگ نیز با تبریک روز معلم با ارائه گزارشی بیان داشت: آموزش‌های کاربردی مورد نیاز مجموعه گروه صنعتی گلرنگ در سال ۹۵ دو و نیم برابر سال ۹۴ بود. در سال ۹۵ تجهیزات آزمایشگاهی توسعه داده شد و امکان تولید آزمایشی شوینده‌ها در آزمایشگاه فراهم شد.

رییس مرکز علمی ـ کاربردی گلرنگ ادامه داد: دانشگاه در آستانه ده سالگی قرار گرفت. تعداد دانش‌آموختگان این مرکز تا کنون ۱۴۷۷ نفر، ۵۹۸ نفر کارشناسی و ۸۷۹ نفر کاردانی بوده است.

دکتر نجفی تاکید کرد: امروز با تلاش ارزشمند اساتید، این دانشگاه به جایگاهی رسیده است که با وجود تغییرات آماری متقاضیان و بحران جذب دانشجو که متوجه دانشگاه‌های کشور شده است، رشته‌های مورد انتظار ما در پذیرش گذشته از ظرفیت مطلوب برخوردار شده است.

رییس مرکز علمی ـ کاربردی گلرنگ اعلام کرد: طبق پیشنهاد اساتید دانشگاه در سال‌ گذشته دوره‌های کاربردی مورد نیاز شاغلین گروه افزایش یافت و ۲ کلاسی که به سیستم پروژکشن مجهز نبود تجهیز شد.

در ادامه این نشست صمیمانه، از اساتید دعوت شد پیشنهادهای خود را در زمینه‌های پژوهش و آموزش‌های کاربردی مرتبط با صنایع گروه ارایه نمایند.

در همین راستا، جمعی از اساتید به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند، از جمله پیشنهاد شد گروه صنعتی گلرنگ به فضای آموزش‌های مجازی ورود کند؛ موقعیت جغرافیایی دانشگاه به دلیل ترافیک محل و نبود جای پارک تغییر کند و برای دانشگاه گلرنگ تیزر تبلیغی ساخته شود.

رقابت‌های دو و میدانی فصل قهرمانی کشور با حمایت برند اویلا در شیراز برگزار شد

مسابقات دو و میدانی آغاز فصل قهرمانی کشور با حمایت شرکت صنعت غذایی کورش (برند اویلا) در ورزشگاه حافظیه شهر شیراز برگزار شد.

این مسابقات با شرکت 200 ورزشکار از استان‌های سراسر کشور در روزهای 24 و 25 فروردین ماه، با قهرمانی تیم فارس به پایان رسید.

در این مسابقات تیم کرمانشاه نیز به عنوان نایب قهرمانی رسید و تیم تهران در جایگاه سوم ایستاد.

مراسم اختتامیه این دوره از رقابت‌ها با حضور مجید کیهانی رییس فدراسیون، تیمور غیاثی، سیروس زارع رییس هیات دو و میدانی استان فارس، جمعی از روسای هیات‌های استانی، موسوی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس برگزار و جوایز تیم‌های برتر نیز اهدا شد.

#اویلا  #حامی_ورزش_و_سلامتی

مراسم آغاز سال مدیران گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد

مراسم آغاز سال مدیران گروه صنعتی گلرنگ، پنج‌شنبه ۱۷ فروردین ماه، با حضور دکتر مهدی فضلی مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، مدیران ارشد مجموعه، و مدیران پرتلاش گروه صنعتی گلرنگ در هتل استقلال برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ ضمن تبریک سال نو و دو عید پیش رو یعنی ولادت امام محمد تقی(ع) و ولادت امام علی(ع) و روز پدر بیان داشت: سال گذشته همکارانمان در سطح رؤسا نیز در این مراسم حضور داشتند اما امروز با توجه به به محدودیت ظرفیت سالن، از دیدار آن‌ها محروم هستیم. ان‌شاءالله در سال‌های آتی سالن بزرگ‌تری تدارک دیده شود.

دکتر فضلی ابراز داشت: سال ۹۵ سال نسبتا خوبی بود و مسیر پیش رو هموار است تا در سال‌ ٩۶ رشد بهتری را داشته باشیم. از آن جا که قصد ما جهانی شدن است برای مطرح شدن در سطح بین‌المللی باید توانمندی خود را در داخل کشور به حد اعلا برسانیم. لذا رشد و حضور کامل در بازارهای داخل بسیار اهمیت دارد، که لازمه آن پیش‌بینی صحیح رشد و سهم بازار شرکت‌ها می‌باشد، این پیش‌بینی‌ها اکنون همراه با یک تغییر نگرش اساسی در گروه شکل گرفته است. به این ترتیب که تا امسال شرکت گروه صنعتی گلرنگ نقشی اساسی در پیش‌بینی‌ها داشته است ولی برای سال ٩۶ مشارکت همه Sub Holding ها و به تبع آن شرکت‌ها بیشتر شده است. مشارکت شرکت‌ها در پیش‌بینی باعث بهبود تحقق اهداف خواهد شد.

دکتر فضلی تصریح کرد: برای ما مهم است که در پایان سال پیش‌بینی‌ها کاملا محقق شده باشد. علاوه بر این هر ماه، پیش‌بینی‌ همان ماه، عینا محقق شود.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ ابراز داشت: تشکیل شورای راهبردی و شورای عالی منابع انسانی دو اتفاق مهم در گروه به شمار می‌رود. شورای راهبردی پلی است بین گروه و sub holding ها تا بتوانیم گوش شنوای خود را تقویت کنیم و گفته‌ها و ناگفته‌های شرکت‌ها را بهتر بشنویم. هدف از شورای عالی منابع انسانی نیز آن است که از بزرگ‌ترین سرمایه‌های گروه که همانا سرمایه‌های انسانی است بیشتر مراقبت کنیم و در جهت رشد و پویایی همکارانمان گام برداریم، زیرا در سطح جهانی مهم‌ترین عامل موفقیت، سرمایه انسانی برآمده از درون سازمان است.

دکتر فضلی تأکید کرد: از موارد مهم که بارها به آن اشاره شده‌ است، مبحث بهره‌وری است. یک بخش مهم بهره‌وری آن است که داشته‌هایمان را در کل گروه روی هم بریزیم و از امتیازات و فرصت‌هایی که هم‌افزایی در گروه ایجاد می‌کند، بهترین بهره را ببریم. تعامل بیشتر شرکت‌ها در تمام زمینه‌های مشترک باعث افزایش بهره‌وری می‌باشد.

دکتر فضلی درباره بهره‌وری افزود: بهره‌وری یعنی تعاملات را تا حد امکان بیشتر کنیم. امسال تعامل برخی شرکت‌های تولیدی و شرکت‌های پخش سبب شد تا از ظرفیت‌های تولیدی استفاده حداکثری ببریم. باید بتوانیم با وفاق و همدلی در شرکت‌های تولیدی و شرکت‌های پخش، صددرصد ظرفیت را تولید کنیم و در بازار نیز حضوری صددرصدی داشته باشیم.

دکتر فضلی درباره سرمایه‌های انسانی ادامه داد: سال گذشته تعداد همکارانمان حدود ١٢۵٠٠ نفر بود و امروز این تعداد به بیش از ١۶٠٠٠ نفر رسیده است که رشدی ٢٨ درصدی را نشان می‌دهد. نکته مهم این است که این افزایش از جنس پایا و پویا بوده است و در جهت رشد و تعالی گروه صورت گرفته است. در سال ٩۶ نیز قصد داریم این تعداد را به بالای ٢٠٠٠٠ نفر برسانیم.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ درمورد اخلاق‌مداری بیان داشت: اخلاق‌مداری که همه شما عزیزان به آن باور دارید باید به کل مجموعه تسری پیدا کند و همه با هم در جهت تقویت باور همکاران به مجموعه و ارتقاء ارزش‌ها گام برداریم. نه تبعیض وجود داشته باشد نه حس تبعیض و همگان باور داشته باشند که شایسته‌سالاری اصل است نه روابط دیگر.

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ درباره جانشین پروری تأکید کرد: باید با وجود شورای عالی منابع انسانی، حرکت‌های ارزشمندی در زمینه جانشین‌پروری صورت بگیرد، زیرا حضور در سطح بین‌المللی مستلزم جانشین‌پروری است.

دکتر فضلی افزود: سال گذشته کارهای زیبایی در زمینه صادرات صورت گرفت و ما امروز می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم که با همت همکاران عزیزمان به ۶۴ کشور در صنایع مختلف صادرات داریم. قصد ما در حال حاضر بیشتر فراهم کردن ساز و کارهای صادرات و ایجاد بستر مناسب برای صادرات ارزشمند است و پیش‌بینی صادرات امسال نیز دو برابر سال گذشته اعلام می‌شود. مشارکت تمام شرکت‌ها در توسعه زیرساخت صادرات و هم افزایی اهمیت دارد نه میزان صادرات.

دکتر فضلی از تمامی مدیران خواستند علاوه بر این که ناب عمل می‌کنند یعنی در بهره‌ورترین حالت اقدام می‌نمایند و نیز چابک هستند، توان تاب‌آوری خود را افزایش دهند. به این معنا که در شرایط بد، خود را حفظ کنند و از آن شرایط عبور کنند.

در این زمینه مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ توضیح داد: رقابت‌ها دارد بیشتر و بیشتر می‌شود و شرایط بازار پیش رو فشرده‌تر و جدی‌تر از گذشته است و توفیق در این عرصه نیازمند «توان تاب‌آوری» است؛ ضمن آن که هر چقدر بزرگ‌تر شویم خطرات تهدیدکننده ما نیز بزرگ‌تر می‌شود.

دکتر فضلی ابراز داشت: ERP از مواردی است که بسیار یاری رسان است. این سیستم با نوری که به عملکردها می‌تاباند تصمیم‌گیری‌ها را سرعت و بهبود می‌بخشد و امیدواریم طبق برنامه در شرکت‌های گروه استقرار یابد. با تلاش و مشارکت همکاران ERP در شرکت‌های افق کوروش و صنایع غذایی کورش طبق برنامه پیاده‌سازی می‌شود و تا پایان سال استقرار کامل می‌یابد که کار بسیار سختی است.

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ درمورد ICRM ادامه داد: در گروه صنعتی گلرنگ مزیت‌های نابی وجود دارد که بهره‌گیری از آن‌ها با توجه به تنوع صنایع و گستردگی مشتریان، هم رضایت مشتری را در پی دارد هم به ارتقاء باور هم‌وطنان نسبت به محصولات و خدمات داخلی کمک می‌کند و در این زمینه باید با تمام توان از ICRM بهره ببریم.

دکتر فضلی اضافه کرد: جان کلام این است که با تعامل و حضوری پر رنگ در بازار، کاری کنیم که باور هم‌وطنان عزیزمان نسبت به محصولات ایرانی ارتقا یابد. وقتی حضوری پررنگ داشته باشیم، مردم محصول را خریداری می‌کنند و وقتی می‌بینند بهترین محصول است به کالای داخلی باور پیدا می‌کنند. اگر این کار انجام شود هم موقعیت گروه صنعتی گلرنگ تقویت می‌شود و هم یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود را به انجام رسانده‌ایم، و در این صورت است که می‌توانیم به داشتن صادراتی بسیار ارزشمندتر از این امیدوار باشیم.

در پایان دکتر فضلی با سپاس از مدیران کوشای گروه صنعتی گلرنگ بیان داشت: از شما سپاسگزارم و خواهش می‌کنم از قول من تبریک سال جدید را همراه با قدردانی‌ خدمت اعضاء محترم خانواده ابراز نمایید.

مراسم هم اندیشی پایان سال 95 در شرکت گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد

مراسم هم اندیشی #پایان_سال و تقدیر و تشکر از همکاران بابت مساعی و کوشش آن‌ها در سال 95 صبح امروز پنجشنبه 26 اسفند ماه در شرکت #گروه_صنعتی_گلرنگ برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، جمعی از معاونین، مدیران و همکاران مجموعه برگزار گردید، دکتر فضلی ضمن قدردانی از تلاش همکاران در سال 95 بیان داشت: با تلاش شما در سال 95 مجموعه منسجم‌تر از پیش عمل کرد و این انسجام ما را به سوی جهانی شدن در سال‌های پیش رو به ویژه سال 96 راهنمایی می‌کند.

افتتاح و بهره‌برداری از مخازن ذخیره روغن شرکت صنعت غذایی کوروش در بندر امام خمینی (ره)

مخازن ذخیره روغن شرکت صنعت غذایی کورش به ظرفیت ۳۶۰۰۰ تن در بند امام خمینی(ره) با حضور دکتر ابراهیمی معاون مالی ـ اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ، مهندس منتصر مدیر عامل صنعت غذایی کوروش، مهندس دادفر مدیر پروژه و مدیر کارخانه کوروش۲، آقای برهانی معاون برنامه‌ریزی استراتژیک شرکت صنعت غذایی کوروش و جمعی از همکاران افتتاح گردید.

گفتنی است با بهره‌برداری این سایت شرکت صنعت غذایی کوروش از مزایای زیر بهره‌مند می‌گردد:

ـ تکمیل چرخه تولید از اسکله تا کارخانه
ـ تکمیل ظرفیت خالی مخازن و ایجاد درآمد از طریق اجاره به دیگر مشتریان، باتوجه به حسن شهرت مجموعه در صنعت روغن
ـ فراهم شدن شرایط جهت جداسازی روغن‌های خریداری شده مجموعه از روغن‌های دیگر مشتریان و نهایتا پیشگیری از

ـ عدم اختلاط، تثبیت کیفیت روغن تحویلی به کارخانجات و همچنین افت کمتر درکارخانجات تولیدی
ـ کاهش هزینه حمل از بندر امام خمینی (ره) نسبت به بندرعباس که تاکنون به دلیل عدم تعامل مطلوب مخزن‌داران بندر امام خمینی(ره)، صرفا در مخازن اجاره‌ای بندرعباس تخلیه می‌گردیدند.

 

دریافت مدال طلا از موسسه جایزه آینده آلمان توسط همکار ما

دکتر حمید رضا #ابطحی معاون اجرایی گروه #مهد_سرمایه_گذاری_خاورمیانه بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته در موسسه جایزه آینده آلمان(BVL , Deutscher Zukunfpries) موفق به دریافت مدال طلا، #تندیس، #تقدیرنامه، جام كریستال و جایزه نقدی ١٠ هزار یورویی شد.

دکتر ابطحی به دلیل تهیه و تدوین نقشه ساخت (Blue Print) سیستم SAP در بخش SCM و عملیات فروش و توزیع و تدوین و اجرای پروژه RTM (route to market) و مقاله‌ای با عنوان مسیر خرید Path to purchase (p2p) و تالیف كتابچه  درک مشتری از بازار consumer insight در جشن جایزه برتری آلمان German Awards for excellence در شهر آخن از سوی هیئت ژوری به عنوان كاندید و سپس به عنوان یكی از ٣٠ برنده این جایزه انتخاب شد.

هر كدام از جوایز (مدال طلا، تندیس، تقدیرنامه و جام كریستال) مربوط به یكی از عناوین ذکر شده بوده است و جایزه نقدی ١٠ هزار یورویی نیز جهت انتشار موارد است.

پروژه مستردیتای مواد اولیه و اقلام بسته‌بندی پایان یافت

#پروژه #مستردیتای_مواداولیه و اقلام بسته‌بندی رسما پایان یافت و کلیه شرکت‌های استفاده‌کننده از زیرساخت نرم‌افزاری PAP قادر به بهره‌گیری مشترک از این بانک اطلاعاتی به عنوان داده‌های معتبر سامان‌ یافته هستند.


این پروژه یکی از پروژه‌های کلیدی از مجموعه پروژه‌های #مستردیتا در گروه صنعتی گلرنگ است و به منظور ساماندهی اطلاعاتی و ایجاد ارزش افزوده بیشتر منتج از اقدامات و برنامه‌های عملیاتی تعریف شده است.
این پروژه با همکاری مشترک واحدهای برنامه‌ریزی استراتژیک، فناوری اطلاعات، داده پژوهی و تجربه همکاران بازرایابی در ستاد گروه و مشارکت و همکاری ارزشمند همکاران در کلیه شرکت‌های تخصصی تابعه (تولیدی) انجام شد.
در این راستا اقدامات اساسی زیر به انجام رسیده است:
1. بررسی‌های کارشناسی شناخت الزامات و چارچوب‌های مستردیتا
2. تشکیل کارگروه تخصصی مستردیتا با حضور متخصصین حوزه‌های عملیاتی (بیش از 15 شرکت‌) بصورت مشترک و موضوعی
3. شناسایی کلیه اقلام موجود، طراحی ساختار طبقه بندی و تشکیل سه سطح (درختواره) در ساختار عملیاتی
4. طراحی و اجرای ساختار پروفایل اقلام بصورت کاملا داینامیک
5. مپینگ اقلام کلیه شرکت‌های مرتبط به کدهای مستر
6. طراحی و استقرار مکانیزم و فرآیند درخواست تعریف و تخصیص اقلام جدید و موجود
7. ایجاد قابلیت تعریف سطوح دسترسی و تخصیص کاربران به گروه‌های تخصصی مواد و اقلام بسته‌بندی در فرآیند مذکور
8. محدود کردن کلیه سندهای وارده به انبار به کدینگ موجود مستردیتای مواد اولیه و اقلام بسته‌بندی
9. طرح‌ریزی مکانیزم اعلان هشدار عدم وجود کد مستردر فرم درخواست خرید
نتایج حاصل از اجرای پروژه تا پایان شهریور نیز به شرح زیر بوده است:
1. بررسی بیش از 80 هزار قلم کالای ثبت شده در بانک‌های اطلاعاتی شرکت ها و شناسایی بیش از 18500 قلم از آنها که ماهیت ماده اولیه و اقلام بسته بندی داشتند
2. شناسایی و دسته‌بندی کلیه اقلام شناسایی شده به ساختار طبقه بندی مورد تایید کارگروه تخصصی
3. مستر کردن اقلام به تعداد بیش از 13700 قلم کالای یونیک در کل گروه صنعتی گلرنگ
4. تکمیل پروفایل کالاها شامل : کد مستر،شرح مستر، ماهیت،گروه، واحد سنجش و کدهای IUPAC, formula ,CAS number در صورت وجود
5. مپ کردن کلیه اقلام مواد اولیه و اقلام بسته‌بندی در کلیه شرکت‌ها به اقلام مستر شده
6. عملیاتی شدن مستردیتا در کلیه تراکنش‌های عملیاتی مرتبط در شرکت‌ها و اجرای عملیاتی

مقالات دیگر...

 1. برگزاری نشست گفت‌وگو با اعضای طلایی باشگاه مشتریان پردیس سینمایی کورش
 2. برگزاری نشست آغاز پروژه ERP صنعت غذایی کوروش
 3. سمینار TQM در پاکشو برگزار شد
 4. انجمن دندان‌پزشکی ایران و برند بایودنت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
 5. برگزاری کارگاه اصول و فنون پذیرایی و تشریفات از سوی دانشگاه گلرنگ
 6. جشن افتتاح خانه کودکان کار به همت برند ماى برگزار شد
 7. اولین جلسه دوره آموزش روسای دفاتر مدیران برگزار شد
 8. دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان توسط فاران شیمی
 9. حضور شرکت ماسترفوده در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در روسیه
 10. تقدیر از مدیرعامل پردیس سینمایی کورش در مراسم شب فیلمنامه نویسان
 11. برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت زمان در ماسترفوده
 12. مراسم تجلیل از اساتید مركز علمی ـ كاربردی گلرنگ برگزار شد
 13. افتتاح همزمان 24 فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش
 14. جشن آغاز سال مدیران گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد
 15. اویلا از مسابقه دوی همگانی فجر حمایت کرد
 16. برگزاری کمپین «اگر من برنده هوندای جشنواره خرید مجتمع کورش شوم ....»
 17. برندگان مسابقه نقاشی نقاشی دوچرخه‌ جایزه گرفتند
 18. انتشار کتاب «بیست و هشت متفکر تجاری که دنیا را تغیر دادند» با ترجمه همکار پاکشویی
 19. تیم اتومبیلرانی اویلا در مسابقات قهرمانی کشور سوم شد
 20. حضور پر قدرت هوندا در نمایشگاه اصفهان