p آریان تجارت شرق - گروه صنعتی گلرنگ

آریان تجارت شرق

معرفی شرکت:       

شركت آریان تجارت شرق در سال ۱۳۸۲ با هدف گسترش مدرن ترين رسانه ارتباط جمعی فعاليت خود را در زمينه ارائه تلويزيون‌های شهری آغاز نمود. اين شركت تلاش میكند جديدترين نمايشگرها و متنوع‌ترين محصولات ال ای دی را در اختيار كليه سازمان‌ها و مراكز دولتی و خصوصی قرار دهد. حمايت‌هاي گروه صنعتی و پشتكار پرسنل سبب شد اين شركت در سال ۸۹ با فروشی بی سابقه در كل كشور به عنوان پرچم‌دار اين عرصه شناخته شود؛ رزومه اين شركت و رضايتمندی مشتريان كه سرمايه‌های اصلی شركت محسوب میشوند اسنادی محكم بر اثبات اين ادعا است. اين شركت ارائه دهنده بهترين خدمات پس از فروش شامل آموزش، طراحی و مشاوره بلندمدت رایگان است. همه توليدات اين شرکت به مدت ۱۲ ماه گارانتی بوده و تنها با صرف هزينه برای تجهيزات اين محصولات می توان تا ۵ سال از خدمات پس از فروش آن ها بهره جست.


چشم انداز:              

تلاش جهت ایجاد برنامه ریزی هدفمند در جهت رفع دغدغه مشتریان برای استفاده از آخرین دستاوردهای ارتباطی و ایجاد زمینه برای رشد و توانمندی مشتریان در جهت اجرای ماموریت شرکت.

مأموریت:

تهیه و ارائه تلویزیون های غول پیکر شهری به عنوان یکی از مدرنترین ابزار ارتباطی در سطح بازارهای داخلی شامل کلیه سازمان های خصوصی و دولتی در سراسر کشور.

سال تاسیس: ۱۳۸۲     سال بهره برداری: ۱۳۸۲
تعداد کارکنان: ۱۰ نفر
محصولات:
نمایشگرهای انعطاف پذیر، نمایشگرهای نمای ساختمان، اسکوربوردهای ورزشی، تابلوهای روان، تلویزیون‌های شهری.

مدیر عامل:  مریم جمشیدی

دفتر مرکزی:
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، کوچه هجدهم، پلاک ۴، طبقه پنجم.
تلفن: ۸۸۷۸۹۹۹۹-۰۲۱              فکس: ٤٢٦٦١٥١٧-۰۲۱

آدرس ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

آدرس وب سایت:  www.atsco.ir