p فروشگاه‌های زنجيره‌ای افق كوروش - گروه صنعتی گلرنگ

فروشگاه‌های زنجيره‌ای افق كوروش

معرفی شرکت:
شركت فروشگاه های زنجيره ای افق كوروش در سال ۱۳۸۸ با هدف ايجاد فروشگاه‌های زنجيره‌ای خرده فروشی در سراسر كشور ثبت شده است. اولین فروشگاه تخفیف محور شرکت در ۱۳۹۲/۰۹/۰۹ راه‌اندازی شد. 

در حال حاضر شرکت افق کوروش در بسیاری از استان‌ها مانند تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، البرز، اصفهان، قم، فارس، مازندران، قزوین، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، همدان، گلستان، گیلان، اردبیل، مرکزی، سمنان و .... به فعالیت اشتغال دارد. برنامه سال جاری به گونه‌ای است که تعداد فروشگاه‌های افق کوروش تا پایان سال 95 به بیش از 450 شعبه برسد. درحال حاضر فروشگاه‌های افق کوروش در ده‌ها شهر شعبه دارد.
به زودی فروشگاه‌های افق کوروش در سراسر ایران احداث خواهند شد.چشم انداز:
تبدیل شدن به برترین فروشگاه زنجیره‌ای در کشور و جلب رضایت و خوشنودی یکایک مشتریان عزیزمان.

مأموریت:
شرکت فروشگاه های زنجیره‌ای کوروش در راستای تکمیل زنجیره ارزش گروه صنعتی گلرنگ و به منظور ارایه محصولات تندگردش از طریق خرده‌فروشی تاسیس گردیده است. این شرکت همواره احترام به حقوق کلیه ذی‌نفعان و تامین رضایت و خوشنودی آنان را در نظر داشته و نوآوری و خلاقیت برخاسته از کار تیمی را ارج می‌نهد. این شرکت تلاش دارد با کارکنان توانمند و با تلفیقی زیبا و کم نظیر از علم و تجربه فراتر از دیگران گام بردارد و با ایجاد فرصت‌های شغلی در سراسر ایران در شکوفایی وطن عزیزمان سهیم شود. این شرکت چابکی و سرعت عمل را مبنایی برای ایجاد مزیت رقابتی پایا و پویا می‌داند و استراتژی رقابتی خود را با رعایت مجدانه‌ اخلاق کسب‌و‌کار بر آن استوار کرده است.
سال تاسیس:  ۱۳۸۸       سال بهره برداری: ۱۳۸۸
      

برای مشاهده‌ی شعبات و نشانی آن‌ها به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

http://www.ofogh-koorosh.com/map

مدیر عامل:  امیرخسرو فخریان
رئیس بازاریابی: مجتبی رحیمی 

دفتر مرکزی: تهران- خيابان وليعصر- روبروي پارك ساعي- جنب بانك ملت- پلاك ۲۲۸۰

تلفن: ۴۲۷۰۱۰۰۰-۰۲۱    فکس: ۸۸۷۰۷۸۱۵-۰۲۱

   

آدرس ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   
آدرس وب سایت: www.okcs.ir