گروه صنعتی گلرنگ و بانک ملت تفاهم‌نامه امضا کردند

دوشنبه 6 آذر 1396
گروه صنعتی گلرنگ و بانک ملت تفاهم‌نامه امضا کردند

 

گروه صنعتی گلرنگ و بانک ملت با هدف تقویت همکاری‌های متقابل و تعاملات مشترک، تفاهم‌نامه‌ی همکاری امضا کردند.


بر اساس این تفاهم‌نامه که به امضای دکتر فضلی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت رسید، سطح همکاری‌های متقابل و مراودات بانکی طرفین از طریق ارائه خدمات ویژه بانکی به گروه صنعتی گلرنگ و شرکت‌های عضو آن افزایش می‌یابد.
بر این اساس، بانک ملت انواع خدمات خرد و خدمات ویژه بانکداری الکترونیک، خدمات اعتباری، خدمات سرمایه‌گذاری، تامین سرمایه و کارگزاری و همچنین انواع خدمات ارزی را به گروه صنعتی گلرنگ ارائه می‌کند. مدت اعتبار این تفاهم‌نامه سه سال تعیین شده است که با توافق طرفین قابل تمدید است.
در این نشست، دکتر فضلی، مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ با بیان اینکه امضای تفاهم‌نامه بین گروه صنعتی گلرنگ و بانک ملت ارتباطی صمیمانه بر مبنای منطق است، تاکید کرد: به سرعت به سمت بازارهای بین‌المللی در حرکت هستیم و معتقدیم می‌توان با برنامه‌ریزی منظم‌، حجم بسیار بیشتری از صادرات را نصیب کشور عزیزمان کرد.
مدیر عامل گروه ‌صنعتی گلرنگ با اشاره به وجود رقابت در بازارهای بین‌المللی، خاطرنشان کرد: رقابت فشرده‌ای در سطح کسب‌وکارهای جهانی وجود دارد. در این سطح، رقبایی را می‌بینیم که هر کدام در زمینه فعالیت خود سابقه‌ی چند ده‌ساله دارند.
دکتر فضلی ادامه داد: نگاه ما به درآمدهای ارزی است و معتقدیم باید از منابع ارزی مناسب منتفع گردیم به گونه‌ای که دست کم در این زمینه، شرایط مشابهی با رقبای توانمند خارجی داشته باشیم. 
مدیر عامل گروه ‌صنعتی گلرنگ ضمن ابراز امیدواری از تسریع اقدامات در بازارهای جهانی به‌واسطه این تفاهم‌نامه بیان داشت: امیدواریم هر دو طرف در تمام زمینه‌های مد نظر به پیشرفت مطلوبی دست پیدا کنند.
مدیرعامل بانک ملت نیز در مراسم امضای این تفاهم‌نامه، گروه صنعتی گلرنگ را از مجموعه‌های اقتصادی فاخر کشور برشمرد که در زمینه اشتغالزایی گام‌های موثری برداشته ‌است.
دکتر بیگدلی با بیان اینکه واحدهای اقتصادی بزرگ مثل گروه صنعتی گلرنگ را هر بانکی نمی‌تواند پشتیبانی کند، اظهار کرد: مدیریت مجموعه گلرنگ کار سختی محسوب می‌شود و پشتیبانی مالی آن دشوار است. هر بانکی نمی‌تواند از پس این تعهدات برآید، اما بانک ملت با توجه به توانمندی‌هایی که در این زمینه‌ دارد، می‌تواند شاخص‌های خدماتی به مشتریان بزرگ ارائه ‌دهد و واحدهای بزرگ اقتصادی کشور از جمله گروه صنعتی گلرنگ را به راحتی پشتیبانی کند.
 مدیرعامل بانک ملت ادامه داد: قطعا ادامه همکاری و امضای تفاهم‌نامه عاملی خواهد شد که ما سهم خود را در کمک به گروه صنعتی گلرنگ، روز به روز و سال به سال افزایش دهیم. 
دکتر بیگدلی با اشاره به تاکید دولت بر اشتغالزایی اعلام کرد: گلرنگ در اقتصاد ایران‌ خوشنام است و در سال مقاومت، تولید و اشتغال، وظیفه خود می‌دانیم از چنین مجموعه‌هایی که تولید و اشتغال بالایی دارند، در راستای تحقق این شعار و دستورالعمل‌هایی که از طرف دولت محترم در زمینه ایجاد اشتغال مطرح می‌شود، حمایت کنیم. 
گفتنی است آذر ماه امسال بانک ملت از سوی شرکت رتبه‌بندی اعتبار ایران در میان تمام بانک‌های ایرانی در جایگاه نخست قرار گرفته است.

 

 

گفت‌وگوی مجله The Business دوشنبه 20 آذر 1396

گفت‌وگوی مجله The Business ...

دکتر فضلی در گفت‌وگو با مجله بیزینس یر (The Business Year) به تشریح ماهیت گروه صنعتی گلرنگ پرداخت. این مجله وجهه‌ای ...

متن خبر
عرضه اولیه و کشف شنبه 27 بهمن 1397

عرضه اولیه و کشف ...

افق کوروش به عنوان نخستین فروشگاه‌ زنجیره‌ای در بورس تهران، عرضه اولیه شد و قیمت ۱۶۹۵۰ ریال هر سهم آن ...

متن خبر
برگزاری نشست پروژه مستردیتای دوشنبه 7 آبان 1397

برگزاری نشست پروژه مستردیتای ...

نشست پروژه مستردیتای مشتریان در سالن کنفرانس گروه صنعتی گلرنگ برگزار شد. در این نشست که با حضور مدیر عامل گروه ...

متن خبر