افق توسعه معادن خاورمیانه

افق توسعه معادن خاورمیانه

معرفی

شرکت افق توسعه معادن خاورمیانه به صورت صد درصد خصوصی و سهامی خاص به منظور سرمایه گذاری و فعالیت در بخش معادن و صنایع معدنی کشور در خرداد ماه سال 1393 تاسیس و آغاز به کار نموده است  

این شرکت تخصصی با هدف سرمایه گذاری ، اکتشاف و بهره‌برداری از معادن، فرآوری و تولید انواع مواد معدنی و فرآورده‌های معدنی (کانی‌های فلزی و غیرفلزی)، انجام معاملات بازرگانی(خرید،فروش،واردات و صادرات) انواع محصولات معدنی شروع به کار نموده است.

گروه صنعتی گلرنگ سهامدار اصلی شرکت افق توسعه معادن خاورمیانه می‌باشد. این گروه صنعتی از موفق ترین مجموعه‌های صنعتی خصوصی در ایران و خاورمیانه می‌باشد.

چشم انداز

ـ ورود به فهرست 10 شرکت برتر خاورمیانه و تبدیل به یکی از شرکت‌های معدنی پیشرو در خاورمیانه درسال1404 با تکیه بر جذب و بهره‌گیری از سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی و منابع انسانی متخصص و توانمند

ـ گسترش سرمایه گذاری در حوزه اکتشاف معادن جدید

ـ نقش افرینی در روند رشد و توسعه اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

ماموریت

ارائه تولیدات مواد معدنی و صنایع معدنی و افزایش ارزش افزوده مواد تولیدی و جلب رضایت مصرف‌کنندگان با تکیه بر کارکنان با انگیزه و نوآور که باعث ایجاد پتانسیل‌های بالقوه معادن به بالفعل و افزایش ارزش مواد معدنی خام و تامین مواد معدنی اولیه برای مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی صنایع مربوطه است.

سال تاسیس

1393

تعداد سایت های تولیدی

2


دفتر مرکزی

تهران ـ خ گاندی جنوبی ـ کوچه پنجم – پلاک 19 ـ طبقه اول ـ واحد ۳

تلفن

فکس

5 ـ 02188797104

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت