آذوقه

معرفی

شرکت خشکبار و حبوبات کوروش در سال 1397 به منظور پاسخ گویی به نیاز  بخش عمده ای از مصرف کنندگان به خشکبارو حبوبات متولد شد. این برند در چهار دسته محصول خشکبار، حبوبات، سویا و غلات به بازار عرضه می شود. محصولات خشکبار حبوبات، سویا و غلات  عبارتند از:
 نخود، عدس، لپه، لوبیا چیتی، لوبیا قرمز، لوبیا چشم بلبلی، لوبیا سفید، لیمو عمانی، کشکش پلویی، دال عدس، مویز، ماش، ذرت خشک شده، كنجد برشته، آلو سانتریزه، قیسی، سویا، بلغور جو، جو پوست کنده، جو پرک، بلغور گندم، گندوم پوست کنده
 میان وعده جو دو سر با طعم های چايي ترش و تکه هاي شاتوت و توت فرنگی، پودر کاکائو و تکه هاي شکلات، پودر چايي ماسالا و تکه هاي خرما، پودر دارچين و تکه هاي سيب خشک.
محصولات خشکبار و حبوبات در دو وزن300، 400،  700 و 900 گرمی تولید و عرضه می شود تا بتواند نیاز های مخاطبان متعدد را برطرف سازد. از ویژگی های حبوبات آذوقه می توان  به کیفیت بالای محصولات، زمان پخت مناسب، خوش طعم بودن اشاره کرد. برند آذوقه با دقت بسیار بالا، خشکبارو حبوبات را در سایز مناسب و بدون ضایعات بسته بندی و توزیع می کند تا مصرف کننده نهایی رضایت بالایی در استفاده، شست و شو و پخت آن کسب نماید.
 

ایمیل

info@kourosh-dl.com