هویت سازمانی

چشم انداز 

ورود به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر جهان در سال ۱۴۰۴ با تکیه بر:

- برندهای شناخته شده در سطح جهانی

- خلاقيت، نوآوری و کارآفرينی و ارايه محصولات و خدمات متمايز با بهترين کيفيت و مناسب‌ترين قيمت برای تبديل شدن به تحسين برانگيزترين شرکت ايرانی

- اشتغال‌زایی پایا و پویا.

بیانیه ماموریت 

ارايه محصولات و خدمات با کيفيت و ارزش برتر با تکيه بر کارکنان باانگيزه و نوآور که باعث بهبود زندگی مشتريان و مصرف کنندگان ملی و بين المللی و ارتقا سطح رفاه کارکنان شده؛ به گونه ای که همگان ما را با رشد پايدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئوليت های اجتماعی بشناسند.

از اينکه جامعه، ما را به‌عنوان شرکتی معتبر، استقبال‌کننده از تغيير و تحول، چابک، پويا، مسئول، کارآفرين، خیرخواه و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی می‌شناسد به‌خود می‌باليم و به راه دراز باقيمانده و مسئوليت‌های سنگين خود نيز واقفيم.

 

ارزش‌های سازمانی

ـ نتيجه گرايی

ـ مشتري‌مداري

ـ اشتغال آفريني پويا

ـ اشاعه روحيه رهبري

ـ توسعه همکاري‌هاي تجاري

ـ ارتقاء جايگاه اجتماعي سازمان

ـ يادگيري، نوآوري و بهبود مستمر

ـ انعطاف‌پذيري در انجام فعاليت‌ها

ـ توسعه و مشارکت همکاران و انجام کار گروهي

ـ مسئوليت‌پذيري و پاسخگويي در مقابل عملکرد

ـ ارتقای هم‌افزایی مبتنی بر واقعیت با رویکرد فرآیندی (درون گروهی ـ شرکای تجاری)

بيانيه ارزش

ما خود را دربرابر رفاه تمامی‌ هموطنان مسئول می‌دانيم. هدف بنيانگذار گروه که پس از سال‌ها تلاش و تجربه هم‌اکنون در انديشه و عمل همکاران و کارکنان نيز تبلور يافته است، تلاش برای توليد بهترين محصولات و ارايه آنها به هموطنان و ارتقای سطح کیفی سبک زندگی خانواده است.

اين مهم با ايجاد تمايز، توسعه‌ کسب‌وکار،  اشتغال مولد و برخورد مسئولانه در جامعه دنبال می‌شود. باور داريم که با به‌‌کارگيری تمام توان خود می‌توانيم با عرضه خدمات و محصولات باکيفيت به بازارهای جهانی و کمک به افزايش توليد ناخالص‌داخلی و ملی وظيفه خود را در قبال مشتريانمان انجام دهيم که همانا نتيجه آن رفاه بيشترهموطنان عزيزمان خواهد بود که حقيقتا لايق بهترين ها هستند. همواره سعی نموده‌ايم بستر مناسب برای رشد اقتصادی و تکنولوژيک رابا اتکا به توانمندی ملی (ايرانيان داخل و خارج کشور) و بومی‌سازی تکنولوژی، برای شرکت‌های زيرمجموعه فراهم سازيم؛ با به‌‌اشتراک‌‌گذاری آموخته‌های نوين و تجارب ذی‌قيمت بستر لازم را برای هم‌افزايی و رشد متوازن و با بهترين کارايی‌ها مهيا نماييم وعلاوه ‌بر ايجاد شغل مستقيم با زمينه‌سازی به منظور ادای دين به کشور، ايجاد شغل‌های غيرمستقيم پايدار را در حد بضاعت سبب گرديم. ما با ايمان به حقوق مصرف کنندگان و حفظ محيط زيست، بقا، رشد وتوسعه پايدار را از طريق ايجاد تمايز، بهبود مستمر و تقويت کار‌آفرينی در کسب وکارهای جديد دنبال می‌نماييم. همکاران ما سرمايه‌های اصلی ما هستند و رشد ما به رشد آنان وابسته است. گروه صنعتی گلرنگ سعی می‌نمايد با جذب افراد متخصص، اخلاق‌مدار، نخبه، مستعد، انسان‌دوست، نتيجه‌گرا و دارای توان فکری و اجرايی بالا، بستر مناسب برای همکاری هموطنان داخل و خارج از کشور را در شرکتی ايرانی با توان رقابت بين‌المللی فراهم نمايد.