درباره خدمات مصرف کننده

بخشی از فعالیت‌های ارائه شده از سوی گروه صنعتی گلرنگ را می‌توان در قالب خدمات مصرفی معرفی کرد. فعالیت‌ کورش‌مال، شرکت‌های پردیس سینمایی کورش، شهر بازی کورش و نیز فروشگاه‌های زنجیره‌ای از این دست است.
کورش‌مال با بیش از ۶۰۰ واحد تجاری در قالب ۱۷ طبقه، مجتمعی با کاربری فرامنطقه‌ای است که با حضور برندها، واحدهای متعدد تجاری و تنوع محصولات به ارائه خدمات می‌پردازد.
پردیس سینمایی کورش، بزرگترین پردیس سینمایی کشور در طبقات ۳- ۴- ۵- ۶ مجتمع تجاری، کورش‌مال، کمک شایانی به توسعه سینمای ملی، نموده و سهم مهمی در اعتلای سینمای ایران و جذب مخاطبان ایرانی دارد.
شهربازی «ژوپیتر»، در طبقه دوم کورش‌مال، شهری پر از بازی، شادی و هیجان است، شهری که فارغ از تمام هیاهوهای کاری، لحظات خوشی برای خانواده‌ها فراهم می‌کند. 
شركت فروشگاه‌های زنجيره‌ای افق كوروش، اولین فروشگاه‌های تخفیف محور در سراسر ایران هستند و ستاره طلایی سینا یک شرکت بازرگانی و خدماتی است که برند آن سورنا نام دارد و فروشگاه‌های هدف این شرکت با نام سورنا مشغول به ارائه خدمات هستند.

شرکت فروشگاه‌های هایپر فامیلی نیز با تکیه بر تنوع محصولات، ابعاد فروشگاه و ایجاد تجربه خرید لذت‌بخش برای مشتریان، دیگر فروشگاه‌ زنجیره‌ای گروه صنعتی گلرنگ است.