گندم طلایی کوروش

گندم طلایی کوروش

معرفی

گروه صنعتی گلرنگ پس از تجارب موفق در عرصه خرده فروشی و فروشگاه‌های ‌زنجیره‌ای با ماهیت‌های گوناگون تخفیف محور، هایپرمارکت و فروش اینترنتی، و با توجه به نیاز شدید کشور به خرده‌فروشی مدرن و اشتغالزایی و حفظ کسب‌وکارهای کوچک اقدام به راه‌اندازی سوپرمارکت‌های ‌زنجیره‌ای تحت برند «گـندم» نموده است. 
شعار اصلی فروشگاه‌‌های ‌زنجیره‌ای گندم «خیر و منفعت برای همـه» است که این ادعا در حد شعار باقی نخواهد ماند و در مدل  فروشگاه‌های ‌زنجیره‌ای گندم سود و منفعت همه جانبه برای مشتریان، فرانچایزگیرندگان (سوپرمارکت‌‌ها)، تامین کنندگان، همکاران فروشگاه، دولت و خود شرکت گندم در نظر گرفته شده است. 
به دلیل ماهیت محلی فروشگاه‌های زنجیره‌ای گندم و نفوذ در محله‌ها و نیز استقرار در نزدیکترین نقطه به مشتریان، این  فروشگاه‌ها به طور متوسط در ابعاد 30 تا 100 متر در حال راه اندازی بوده و مدل کسب وکار آن‌ها مانند سوپر مارکت‌‌های محلی اما به شکل مدرن و یکپارچه خواهد بود. در همین راستا باید بدانیم که مهمترین ویژگی فروشگاه گندم، حفظ و توسعه کسب‌ و کارهای کوچک و حمایت از آن‌ها با مدل فرانچایز خواهد بود تا این قشر زحمت‌کش بتوانند با استفاده از مدرن‌ترین امکانات کسب‌ وکار، سوپرمارکت‌های خود را توسعه داده و به درآمد بالاتری نیز دست یابند.

سال تاسیس

1399


دفتر مرکزی

تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه دوم، پلاک 2

تلفن

فکس

021-88540280

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت