سرزمین بازی کورش

سرزمین بازی کورش

معرفی

سرزمین بازی کورش با بیش از 120 دستگاه بازی دنیایی سراسر رنگ، نور و نشاط را برای کودکان و نوجوانان حتی بزرگسالان فراهم آورده است. شهربازی «ژوپیتر»، شهری پر از بازی، شادی و هیجان است. شهری که فارغ از تمام هیاهوهای کاری، لحظات خوشی برای شما و خانواده‌هایتان فراهم می‌کند. ژوپیتر با استاندارد‌های روز دنیا و پرسنل مجرب، آماده پذیرایی از گروه‌ها و خانواده‌ها می‌باشد. برای رسیدن به این دنیای هیجان‌انگیز به طبقه‌ی دوم کورش‌مال بیایید و از انواع بازی‌های آن لذت ببرید.

 

خدمات

ارائه خدمات به عموم مردم
ارائه خدمات ویژه به اردوهای مهد و مدارس
ارائه خدمات ویژه به ادارات و شرکت‌ها را درقالب نرم افزاری (پنل سازمانی) فراهم کرده است.
ارائه خدمات فروش آنلاین( شارژ کارت بازی  به مبلغ دلخواه) برای اولین بار 

چشم انداز

شرکت سرزمین بازی کورش قصد دارد با تمرکز برآموزش، ایمنی و حضور پر رنگ در صنعت تفریحات و سرگرمی به عنوان یکی از پررفت‌وآمدترین پارک‌های سرپوشیده‌ی خاورمیانه شناخته شود و با فراهم آوردن محیطی امن و خانوادگی تجربه‌ای به یادماندنی و هیجان‌انگیز برای علاقه‌مندان به تفریح و سرگرمی را مهیا سازد.

ماموریت

شرکت سرزمین بازی کورش متعهد به ارائه خدمات تفریحی با کیفیت و سرگرم کننده با بالاترین استانداردهای ایمنی به همه میهمانان می‌باشد. هدف این مجموعه کارآفرینی و ایجاد محیط کاری سالم و پویا با ترویج آموزش و یادگیری می‌باشد و همواره  حفظ ارزش‌های اخلاقی و مشتری مداری را سرلوحه وظایف خود می‌داند.

سال تاسیس

1393

تعداد کارکنان

70

گواهینامه های کیفی اخذ شده

ـ دریافت مجوز بهره برداری دستگاه‌های شهربازی از اداره استاندارد 
ـ دریافت مجوز رسمی سازمان گردشگری 

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران- ستاری شمال – کورش مال – طبقه 2+

تلفن

فکس

۴۴۹۷۱۴۹۱

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت