خدمات خودرویی سامیا

خدمات خودرویی سامیا

معرفی

شرکت خدمات خودرویی سامیا زیرمجموعه گروه سرمایه‌گذاری مهدخاورمیانه از هلدینگ‌های بزرگ اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ می‌باشد که در سال 1398 تأسیس گردیده است.
هدف این شرکت در بلند مدت، ایفای نقش موثر در حوزه‌های مختلف صنعت خودروی کشور می‌باشد. در حال حاضر تمرکز این مجموعه بر دو حوزه خدمات تعمیرگاهی و قطعات خودرویی می‌باشد.
در خصوص ارائه خدمات تعمیرگاهی، این شرکت با الگوی راه‌اندازی تعمیرگاههای سراسری در قالب تعمیرگا‌ههای ملکی و فرانچایز آغاز بکار نموده است که در برنامه کوتاه مدت و میان مدت خود در نظر دارد این زنجیره تعمیرگاهی را در شهرهای بزرگ کشور از جمله: تهران، کرج، مشهد، ارومیه، تبریز، اصفهان، شیراز و ... راه‌اندازی نماید. 
در حوزه قطعه نیز این شرکت در راستای حمایت از تولید ملی، با عقد قرارداد و برقراری تعامل سازنده با تولیدکنندگان داخلی؛ نسبت به توزیع محصولات در شبکه داخلی خود اقدام نموده است و همچنین در خصوص قطعات وارداتی که در کشور امکان تولید آن میسر نمی‌باشد از طریق مبادی مطمئن، نسبت به واردات قطعات با کیفیت قابل اعتماد از منظر اصالت قطعات، اقدام به واردات قطعه نموده است.

چشم انداز

تبدیل شدن به بزرگترین شبکه سراسری خدمات خودرویی و تامین قطعات  تا سال 1404 با بیش از 2000 شعبه، تا بیشترین آرامش خاطر مشتری به پشتوانه ضمانت خدمات استاندارد ما فراهم گردد.

ماموریت

شرکت خدمات خودرویی سامیا با عنایت به پتانسیل فنی و دانش تخصصی موجود در حوزه خودروی کشور که به پشتوانه‌ نیروی متخصص و متعهد و با سابقه درخشان در صنعت خودرو گرد هم آورده است، ضمن بدست آوردن رضایت مشتریان بعنوان مهمترین سرلوحه‌کاری، در نظر دارد تا با ارائه بهینه‌ خدمات در فرآیند خدمات و تأمین قطعات این هدف را میسر سازد.

سال تاسیس

1398

تعداد کارکنان

50

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران- فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار آیت الله کاشانی-خیبان بوستان یکم- پلاک 2

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت