بایودنت

معرفی


فرمول آدامس بایودنت بر پایه تحقیقات تمام وقت و متمرکز تیم تحقیق و توسعه کارخانه به مدت ٢ سال بر روی ویژگی‏‌های کیفی محصولات این برند و سفر به کشورهای پیشرفته دنیا شکل گرفته است. تمایز کیفیت محصولات بایودنت با دیگر برندها در نتیجه‌‏ی یک همکاری نزدیک با بزرگ‏ترین شرکت‌‏های تولید‏کننده مواد اولیه، شبکه‌‏ای از دندانپزشکان داخلی و بین‌‏المللی و به کارگیری دانش روز صنعت مواد غذایی است.
حذف شکر و آسپارتام از فرمولاسیون این محصول و استفاده از زایلیتول به جای آن‏ها در کنار بهره‏‌مندی از رنگ طبیعی، باعث می‌‏شود آدامس بایودنت محصولی سلامت‏‌محور باشد. لذا آدامس بایودنت نه تنها به دندان‌‏ها آسیب نمی‌‏رساند، بلکه به سلامتی آن‏ها نیز کمک می‌‏کند.
انجمن دندانپزشکی ایران به آدامس بایودنت پس از انجام آزمایش‏های کیفی متعدد در طول یک سال و انطباق ترکیبات محصولات این برند با استانداردهای دندانپزشکی، "نشان سلامت" اعطا نموده است. هم‏چنین این برند در سال ١٣٩٧ موفق به دریافت نشان بنیاد بین‌‏المللی «توث‌فرندلی» سوئیس به عنوان یکی از معتبرترین معیارهای سنجش سلامت محصولات خوراکی مرتبط با بهداشت دهان و دندان شد. این نشان برای اولین بار به یک برند از منطقه خاورمیانه اهدا شده است.
 

ایمیل

info@biodentco.com

وب

biodentco.com

تلفن

021-43995050

تاریخ ثبت

1