مای

معرفی

برند مای با پیشینه‌ای طولانی و درخشان، در طیف وسیعی از محصولات آرایشی و بهداشتی، اقدام به رفع نیاز ایرانیان در این زمینه کرده است. مراقبت از پوست و مو به فاکتورهای مختلفی مانند ویژگی‌های ژنتیکی آن‌ها، موقعیت جغرافیایی، آسیب‌های وارد شده و عوامل بسیار دیگر بستگی دارد.
بنابراین باید با استفاده از دانش روز و مواد اولیه با کیفیت، تمامی موارد در نظر گرفته شود تا موثرترین محصولات در اختیار مصرف کننده قرار گیرد. کیفیت محصولات مای قابل مقایسه با بزرگترین برندهای بین المللی است. آزمایشگاهای برند مای، که از مجهزترین آزمایشگاهای خاورمیانه هستند و محصولات این برند در بزرگترین و پیشرفته‌ترین کارخانه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه تولید می‌شوند.
مای نه تنها برای برطرف کردن نیاز مصرف کنندگان ایرانی، بلکه برای هدیه دادن آنچه که لیاقت والای ایرانی در بخش آرایشی و بهداشتی است، به شکل مداوم به بررسی زوایای گوناگون علمی و کیفیتی در این زمینه می پردازد. به همین علت از بالاترین استانداردهای جهانی برخوردار بوده و به دفعات به عنوان برترین برند، برند محبوب مصرف کننده و صادر کننده نمونه سال، انتخاب و مفتخر به دریافت جایزه‌های گوناگون شده است. برند مای افتخار کسب استاندارد ISO ۲۲۷۱۶ را که یکی از معتبرترین استانداردها در حوزه‌ی آرایشی بهداشتی است، در کارنامه خود دارد.

ایمیل

voc@my.co.ir

وب

my.co.ir