سوباشی

معرفی

برند سوباشی (Subashi) با مالکیت شرکت خدمات تحقیقاتی آرین گستر ارائه دهنده انواع فرآورده ها و مکمل های غذایی در حوزه دام (بزرگ و کوچک)، طیور (صنعتی و زینتی) و آبزیان (پرورشی و زینتی) می‌باشد.
کلیه محصولات این برند با فرمولاسیون منحصر بفرد و بر پایه ریزجلبک اسپیرولینا تولید و به بازار عرضه می‌شوند. اسپیرولینا نوعی ریزجلبک (فیتوپلانکتون) سبز-آبی است که از ابتدایی‌ترین اشکال حیات بر روی کره زمین با قدمتی حداقل 3.5 میلیارد ساله است و به عنوان یک ماده خوراکی از دوران باستان توسط مردم جهان مورد استفاده بوده است.
این جلبک یک منبع غنی از پروتئین (بیش از 80٪ قابلیت هضم) اسیدهای آمینه ضروری، ویتامین‌ها، املاح معدنی، اسیدهای چرب ضروری خانواده امگا 3 و 6 (GLA)، کاروتنوئیدها (بتاکارتن، زئازانتین و ...)، رنگدانه‌های آنتی‌اکسیدانی و فیتونوترینت‌ها نظیر فایکوسیانین و کلروفیل است. در حقیقت، این ماده یکی از مغذی‌ترین منابع غذایی شناخته شده در طبیعت است و به دلیل دارا بودن پتانسیل تغذیه‌ای بالا و ویژگیهای درمانی اثبات شده، نقش بالقوه‌ای را به عنوان مکمل غذایی برای انسان، دام، طیور، آبزیان، اسب، سگ، گربه و سایر حیوانات خانگی ایفا میکند. مصرف اسپیرولینا از سوی بسیاری از سازمان‌های معتبر جهانی مانند سازمان ملل، FAO، سازمان بهداشت جهانی، NASA  و UNESCO توصیه گردیده و به آن لقب ابرغذا (Super food) داده شده است.

ایمیل

Sales@tagbiotek.com