ابیان دارو

ابیان دارو

معرفی

شرکت داروسازی "ابیان دارو" تحت مالکیت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ فعالیت خود را از سال 1394 با هدف تولید و ارائه مکمل‌های تغذیه‌ای با کیفیت برای عموم مردم آغاز کرد. ابیان دارو با بهره‌گیری از مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون‌های تهیه شده برپایه دانش روز دنیا قدم در راه تولید مکمل‌های تغذیه‌ای برای تمام گروه‌های سنی گذاشته است. اندیشیدن به ارتقای سلامت جامعه و ارائه محصولات متنوع، متناسب با سبک‌های مختلف زندگی رمز موفقیت ابیان دارو است.

چشم انداز

آنچه شرکت داروسازی "ابیان دارو" به عنوان چشم انداز توسعه و نقشه راه خود ترسیم کرده است و درحال حرکت به سمت آن است، بهره گیری از دانش محققان ایرانی جهت تولید و توسعه صادرات محصولات به بازار‌های منطقه و جهان، تامین بازار داخلی و بی‌نیازی از واردات مکمل های تغذیه ای است که در نهایت موجب کاهش ارزبری برای کشور در زمینه واردات مکمل های تغذیه ای خواهد شد.

ماموریت

ابیان دارو متعهد به تولید محصولات با کیفیت است و با درنظر گرفتن نیاز داخل در صنعت دارو و مکمل های تغذیه ای کشور و بهره گیری از نیروهای متخصص تلاش می نماید با عرضه مکمل‌های تغذیه ای با کیفیت متناسب با نیاز جامعه نقشی سازنده در نظام سلامت کشور ایفا کند.

سال تاسیس

1389

تعداد سایت های تولیدی

4

تعداد کارکنان

160

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان دستگردی، پلاک 273
کدپستی: ۱۹۶۸۶۳۴۶۱۹

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت