فارمد سلامت سینا

فارمد سلامت سینا

معرفی

شرکت دارویی فارمد سلامت سینا در سال 1399 در جهت ارتقاء تولید مکمل های غذایی ، مکمل های ورزشی و محصولات بهداشتی متشکل از مواد موثره خالص گیاهی و طبیعی با تکیه بر نوآوری، خلاقیت و کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی، استفاده از فناوری روز دنیا و آگاهی از مسئولیت خود نسبت به سلامت جامعه پا به عرصه وجود نهاد.

این شرکت به عنوان تولید کننده محصولات مکمل غذایی، مکمل های ورزشی و محصولات آرایشی -بهداشتی همواره در تلاش برای سربلندی و پایداری ایران اسلامی و پیشرفت کشور عزیزمان، در صنعت دارویی کشور خواهد بود. همچنین ایجاد بستر تفکر و رشد مستمر را در دستور کار خویش قرار داده است تا بتواند این مسئولیت بزرگ را به نحو شایسته به انجام رساند. گروه دارویی فارمد سلامت سینا با پشتوانه علم و فناوری، نیروهای متعهد و همکارانی دلسوز تلاش می کند تا بهترین محصولات را برای مردم کشور عزیزمان تولید و در آینده نزدیک به دیگر کشور های جهان صادر نماید.

چشم انداز

تبدیل شدن به بزرگترین شرکت تولید کننده و صادر کننده داروهای طبیعی و مکمل در 10سال آینده.

ماموریت

شرکت دارویی فارمد سلامت سینا در سال 1399 در جهت ارتقاء تولید مکمل های غذایی ، محصولات دارویی و داروهای متشکل از مواد موثره خالص گیاهی و طبیعی با تکیه بر نوآوری، خلاقیت و کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی، استفاده از فن‌آوری روز دنیا و آگاهی از مسئولیت خود نسبت سلامت جامعه پا به عرصه وجود نهاد..

سال تاسیس

1399

تعداد کارکنان

92

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران ، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بلوار دادمان،خیابان بهارستان پلاک 25

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت