فارمد سلامت سینا

فارمد سلامت سینا

معرفی

شــــرکت فارمد سلامت سینا در سال 1399 در جهت ارتقاء تولید مکمل‌های غذایی، محصولات دارویی و داروهای متشکل از مواد موثره خالص گیاهی و طبیعی تاسیس شد، این شرکت با تکیه بر نوآوری، خلاقیت و کیفیت و با استفاده از فن‌آوری روز دنیا و آگاهی از مسئولیت خود نسبت به سلامت جامعه محصولاتی مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین الملی عرضه می‌کنند.

حوزه‌های اصلی فعالیت این شرکت تولید محصولات بهداشتی درمانی، مکمل‌های طبیعی و مکمل‌های غذایی است.

محــصولات تخصصی بهداشتی درمانی این شرکت برندهای اورلین و اگزاسین است که هر یک شامل انواع کرم، لوســـیون، سرم و غیره هستند.

از محصولات مکمل می توان به برند دکتر کیدز اشاره کرد که شامل انواع مکـــمل‌های تخصـصی نوزاد و کــودک است همــچنین می توان به برند یوهـــلث شامل محصولات گسترده‌ای از انواع مکمل‌های غذایی، مکــــمل‌های تخصـصی پوست و مــــو مانند بیوتین پلاس، مولتی هیر‌ویتــــــامین و شــــربت بـــامبو کلاژن و برند مکــمل‌های ورزشـــی MX3  ( ام ایکس تری) اشاره نمود. 

چشم انداز

فارمد سلامت سینا به دنبال دستیابی به تعالی از طریق تولید مکمل های غذایی ، محصولات دارویی و داروهای متشکل از مواد خالص گیاهی و طبیعی با کلاس جهانی ، همچنین برافراشتن پرچم اقتدار و سربلندی در صنعت دارویی کشور با تکیه بر فرایندهای نوآورانه و متخصصان توانمند است تا بالاترین سطح رضایت را به مشتریان خود ارائه دهند.

ماموریت

شرکت دارویی فارمد سلامت سینا در سال 1399 در جهت ارتقاء تولید مکمل های غذایی ، محصولات دارویی و داروهای متشکل از مواد موثره خالص گیاهی و طبیعی با تکیه بر نوآوری، خلاقیت و کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی، استفاده از فن‌آوری روز دنیا و آگاهی از مسئولیت خود نسبت سلامت جامعه پا به عرصه وجود نهاد.

سال تاسیس

1399

تعداد کارکنان

86

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران – میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، ابتدای خیابان شیخ بهایی جنوبی پلاک 110-112

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت