فارمد سلامت سینا

فارمد سلامت سینا

معرفی

شرکت دارویی فارمد سلامت سینا به عنوان تولید کننده محصولات دارویی، مکمل، فرآورده طبیعی و محصولات بهداشتی – درمانی همواره در تلاش برای سربلندی ایران اسلامی، پایداری و حرکت رو به جلوی کشور عزیزمان، همچنین برافراشتن پرچم اقتدار و سربلندی در صنعت دارویی کشور خواهد بود. همچنین ایجاد بستر تفکر و رشد مستمر را در دستور کار قرار داده‌ایم تا بتوانیم این مسئولیت بزرگ را به نحو شایسته به انجام برسانیم. گروه دارویی فارمد سلامت سینا با پشتوانه علم و فناوری، نیروهای متعهد و همکارانی دلسوز تلاش می‌کند تا بهترین محصولات را برای مردم کشور عزیزمان تولید و در آینده نزدیک به دیگر کشورهای جهان صادر نماید.

چشم انداز

فارمد سلامت سینا به دنبال دستیابی به تعالی از طریق تولید مکمل های غذایی ، محصولات دارویی و داروهای متشکل از مواد خالص گیاهی و طبیعی با کلاس جهانی ، همچنین برافراشتن پرچم اقتدار و سربلندی در صنعت دارویی کشور با تکیه بر فرایندهای نوآورانه و متخصصان توانمند است تا بالاترین سطح رضایت را به مشتریان خود ارائه دهند.

ماموریت

شرکت دارویی فارمد سلامت سینا در سال 1399 در جهت ارتقاء تولید مکمل های غذایی ، محصولات دارویی و داروهای متشکل از مواد موثره خالص گیاهی و طبیعی با تکیه بر نوآوری، خلاقیت و کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی، استفاده از فن‌آوری روز دنیا و آگاهی از مسئولیت خود نسبت سلامت جامعه پا به عرصه وجود نهاد.

سال تاسیس

1399

تعداد کارکنان

86

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بلوار دادمان،خیابان بهارستان پلاک 25

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت