دام و طیور کوروش

دام و طیور کوروش

معرفی

شرکت «دام و طیور کوروش» KLP (KOUROSH Livestock and Poultry) یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ است که با هدف ایجاد و توسعه زنجیره های تامین اقلام پروتئینی در سال 1398 تاسیس شد. این شرکت در راستای تحقق اهداف خود، در اولین گام، نسبت به ایجاد و مدیریت زنجیره تامین گوشت مرغ و تخم مرغ با خرید و توسعه کارخانجات تولید خوراک، مرغ تخمگذار ، مرغ مادر و کشتارگاه اقدام نمود. علاوه بر آن جهت استفاده از ظرفیت های موجود در صنعت، انعقاد قراردادهای خرید، مشارکت و اجاره را با صاحبان حلقه های زنجیره از جمله کشاورزان و سایر تولیدکنندگان در دستور کار قرار گرفت و بدینوسیله امکان نظارت دقیق و کامل بر کلیه فعالیت¬های زنجیره جهت اطمینان از کیفیت و سلامت محصول و کنترل هزینه ها فراهم گردید.

مدل کسب و کار KLP به صورتی طراحی شده که علاوه بر پاسخ به نیازهای مصرف کنندگان، رشد و توسعه پیوسته کسب و کار سایر تولیدکنندگان را نیز میسر می¬سازد. این مدل با تامین به هنگام مواد اولیه و سرمایه در گردش و ارائه فن آوری های نوین و مناسبترین خدمات و فروش تضمینی کلیه محصولات، با پرداخت به موقع سهم منصفانه شرکای خود ، نگرانی¬های مشارکت کنندگان را برطرف ساخته و موجبات رضایت و پایداری آنها در چرخه تولید را فراهم می آورد.

در حال حاضر KLP با سرمایه¬گذاری¬های کلان در حوزه های زیرساختی، سیستم¬های نوین مدیریتی و فناوری¬های روز دنیا در صدد کسب سهم قابل توجهی از بازار محصولات پروتئینی و تبدیل شدن به یکی از تاثیرگذاران صنعت دام و طیور ایران است. کیفیت، نوآوری و احترام به حقوق کلیه ذینفعان از جمله مصرف کنندگان، مشارکت کنندگان، دولت، محیط زیست و حیوانات سرلوحه منشور اخلاقی و مدیریتی KLP است و امیدوار است با اتکا به فناوری و دانش روز و ظرفیت های موجود کشور و منطقه، با جلب حمایت گروه صنعتی گلرنگ و همت کارکنان و مدیران شرکت ، موفق به ارائه الگویی جامع در عرصه صنعت کشور و جهان شود.

ارزش ها:

  • مشتری مداری
  • کارآفرینی‌
  • نوآوری و خلاقیت
  • تخصص گرایی
  • فرایند گرایی
  • مسئولیت‌پذیری
  • تعامل گرایی
  • هم افزایی و کار گروهی
  • رفاه حیوانات
  • پایبندی به اخلاق حرفه ای

توسعه پایدار

چشم انداز

حضور دائمی محصولات پروتئینی شرکت دام و طیور کوروش در سبد غذایی خانوارهای ایرانی و صادرات آن به بازارهای جهانی

ماموریت

راهبرد کلان شرکت دام و طیور کوروش ، تبدیل شدن به شرکت برتر و پویا در عرصه تولید و توزیع گسترده محصولات پروتئینی از طریق مدیریت حلقه های تامین محصول ، ایجاد زنجیره های یکپارچه در مناطق مختلف جغرافیایی و مشارکت منصفانه و پایدار با کشاورزان و سایرتولیدکنندگان است.

بهره مندی از نیروهای متخصص ، خلاق و مسئولیت پذیر و اتکا بر فناوری های نوین با رویکردی مبتنی بر فرآیندگرایی و تحقق خواسته های مصرف کنندگان مبنای مدیریتی ما جهت دستیابی به توسعه پایدار ، تولید محصولاتی با قیمت و کیفیت مطلوب و کسب رضایت ذینفعان است.

سال تاسیس

1399

تعداد سایت های تولیدی

8

تعداد کارکنان

400


دفتر مرکزی

بلوار میرداماد، بین مصدق شمالی(نفت شمالی) و بزرگراه مدرس، نبش خیابان نیل، پلاک 241، طبقه اول، واحد 3

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت