ابیان دارو

ابیان دارو

معرفی

گروه دارویی ابیان تحت مالکیت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ فعالیت خود را از سال 1394 با هدف نقش آفرینی در صنعت سلامت آغاز نمود و هم اکنون به صورت تخصصی در قالب دو شرکت مجزا در حوزه‌های دارو (ابیان فارمد) و مکمل‌های دارویی (ابیان دارو) فعالیت می‌نماید. در سال 96 اولین سری از محصولات تولیدی در حوزه مکمل‌های دارویی به بازار عرضه گردید و هم اکنون دارای سبد کاملی از مکمل‌های دارویی در سطح عرضه می‌باشد. علاوه بر آن سبدی از داروها در حوزه مغز و اعصاب منطبق بر نیاز جامعه و دانش روز دنیا در شرف تولید و عرضه است. سایر حوزه‌های فعالیت شامل تامین داروهای فوریتی و داروهای بیهوشی و مواد اولیه و جانبی دارویی با همکاری شرکای تجاری معتبر خارجی می‌باشد.
تولیدات:
یونی بن، یونی فکس، یونی زینک، اکتی ایرون، اکتی وومن، اکتی درم

 

چشم انداز

ما بهترین تولید‌کننده دارو و مکمل‌های دارویی در دنیا خواهیم شد. بهترین نه به معنای بزرگ‌ترین بلکه به معنای با کیفیت‌ترین و خلاقانه‌ترین محصولات که با ظرافت و توسط تیمی‌ متعهد و حرفه‌ای تولید و عرضه شده‌اند.

ماموریت

گروه دارویی ابیان مجموعه‌ای نوآور و متعهد به کیفیت است و با بررسی و شناخت دقیق نیاز جامعه به طور تخصصی و نوآورانه تلاش می‌نماید با عرضه داروهای شیمیایی و مکمل‌های دارویی، زندگی سالم‌تر و شادتری را برای مشتریانش که همه اقشار جامعه هستند ایجاد نماید.

سال تاسیس

1389

تعداد سایت های تولیدی

3

تعداد کارکنان

114

گواهینامه های کیفی اخذ شده

IRC محصولات


دفتر مرکزی

تهران، خیابان نلسون ماندلا، خیابان دستگردی، پلاک 273

تلفن

فکس

021-88777511

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت