ابیان فارمد

ابیان فارمد

معرفی

ابیان فارمد با تمرکز بر تحقیق و توسعه‌ی گسترده و رویکردی مبتنی بر علم و تخصص فعالیت خود را در سال 1394 در صنعت داروسازی کشور آغاز کرد. بهره‌گیری از بهترین متخصصین و محققین داخلی، در جهت تولید داروهای تخصصی با بالاترین سطح کیفی و منطبق بر استانداردهای جهانی همواره سرلوحه اقدامات تیم ابیان فارمد بوده است.
محصولات ابیان فارمد در گروه‌های دارویی مغز و اعصاب  CNS  مل پارکینسون، صرع، اعصاب و روان)، قلب و عروق، کلیه و مجاری ادراری، گوارش، ضد سرطان‌ها، داروهای جنرال و شربت‌های مکمل کودکان قراردارد هدف اصلی تولید و عرضه داروهای خاص مورد نیاز بیماران و عرضه آن به بازار است .این شرکت می‌کوشد تا با رعایت استانداردهای لازم، افزایش کیفیت و تولید محصولات جدید خدمتی ارزشمند به جامعه ارائه کند.
 

چشم انداز

ابیان فارمد با هدف نقش آفرینی در صنعت سلامت آغاز به کار کرده است ، شرکت داروسازی ابیان فارمد طیف گسترده‌ای از داروها را در حوزه مغز و اعصاب و روانپزشکی منطبق بر نیاز جامعه و دانش روز دنیا در شرف تولید و عرضه دارد. ابیان فارمد با هدف توسعه سبد محصولات دارویی خود در حوزه‌های مختلف درمان، علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی دارو به حضور در بازارهای جهانی می‌اندیشد.ابیان فارمد با هدف نقش آفرینی در صنعت سلامت آغاز به کار کرده است ، شرکت داروسازی ابیان فارمد طیف گسترده‌ای از داروها را در حوزه مغز و اعصاب و روانپزشکی منطبق بر نیاز جامعه و دانش روز دنیا در شرف تولید و عرضه دارد. ابیان فارمد با هدف توسعه سبد محصولات دارویی خود در حوزه‌های مختلف درمان، علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی دارو به حضور در بازارهای جهانی می‌اندیشد.

ماموریت

شرکت داروسازی ابیان فارمد مجموعه‌ای نوآور و متعهد به کیفیت است و با آگاهی از کمبود‌ها تلاش می‌کند با عرضه محصولاتی متناسب با نیاز صنعت داروی کشور ، گامی موثر در جهت ارتقا سلامت جامعه بردارد.

سال تاسیس

1394

تعداد کارکنان

40

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، میدان ونک، خیابان خدامی، پایین‌تر از هتل هما، جنب خیابان ارم، پلاک ۴۲
کدپستی : ۱۹۹۴۷۱۴۳۶۴

تلفن

فکس

021-88790046

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت