ابیان فارمد

ابیان فارمد

معرفی

شرکت داروسازی ابیان فارمد با تمرکز بر تحقیق و توسعه گسترده و رویکردی مبتنی بر علم و تخصص فعالیت خود را درسال ۱۳۹۷ در صنعت داروسازی کشور آغاز نموده است.
ابیان فارمد با بهره گیری از بهترین متخصصین و محققین داخلی و همکاری با شرکای بین المللی خود، همواره در جهت تولید داروهای تخصصی با بالاترین سطح کیفی و منطبق بر استاندارد های جهانی کوشیده است.
شرکت داروسازی ابیان فارمد همواره علاوه بر تعهد به رفع نیاز دارویی داخل کشور به حضور در بازار های منطقه ای و جهانی می‌اندیشد. 
 

چشم انداز

ابیان فارمد با هدف نقش آفرینی در صنعت سلامت آغاز به کار کرده است ، شرکت داروسازی ابیان فارمد طیف گسترده‌ای از داروها را در حوزه مغز و اعصاب و روانپزشکی منطبق بر نیاز جامعه و دانش روز دنیا در شرف تولید و عرضه دارد. ابیان فارمد با هدف توسعه سبد محصولات دارویی خود در حوزه‌های مختلف درمان، علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی دارو به حضور در بازارهای جهانی می‌اندیشد.

ماموریت

شرکت داروسازی ابیان فارمد مجموعه ای نوآور و متعهد به کیفیت است و با آگاهی از کمبود ها تلاش می کند با عرضه محصولاتی متناسب با نیاز صنعت داروی کشور ، گامی موثر در جهت ارتقا سلامت جامعه بردارد.

سال تاسیس

1397


دفتر مرکزی

تهران، خیابان نلسون ماندلا، خیابان دستگردی، پلاک 273

تلفن

فکس

021-24852000

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت