ابیان فارمد

ابیان فارمد

معرفی


با تمرکز بر تحقیق و توسعه و رویکردی مبتنی بر علم و تخصص در صنعت داروسازی کشور آغاز بکار نموده است. ابیان فارمد با بهره گیری از بهترین متخصصین و محققین داخلی و همکاری با شرکای بین المللی خود، همواره در جهت تولید داروهای تخصصی با بالاترین سطح کیفی و منطبق بر استاندارد های جهانی کوشیده است. حوزه های اصلی فعالیت این شرکت، تولید داروهای مغز و اعصاب ،گوارش، كودكان و  بيماری های خاص می باشد که از آن جمله می توان به محصولات سیمیوال، لپارسيد، دپاپكس و لووسكا اشاره نمود. 

چشم انداز

ابیان فارمد با هدف نقش آفرینی در صنعت سلامت آغاز به کار کرده است ، شرکت داروسازی ابیان فارمد طیف گسترده‌ای از داروها را در حوزه مغز و اعصاب و روانپزشکی منطبق بر نیاز جامعه و دانش روز دنیا در شرف تولید و عرضه دارد. ابیان فارمد با هدف توسعه سبد محصولات دارویی خود در حوزه‌های مختلف درمان، علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی دارو به حضور در بازارهای جهانی می‌اندیشد.

ماموریت

شرکت داروسازی ابیان فارمد مجموعه ای نوآور و متعهد به کیفیت است و با آگاهی از کمبود ها تلاش می کند با عرضه محصولاتی متناسب با نیاز صنعت داروی کشور ، گامی موثر در جهت ارتقا سلامت جامعه بردارد.

سال تاسیس

1394


دفتر مرکزی

تهران، میدان ونک، خیابان خدامی، پایین‌تر از هتل هما، جنب خیابان ارم، پلاک ۴۲

تلفن

فکس

021-88790046

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت