آزما نانو سیستم

آزما نانو سیستم

معرفی

آزمایشگاه آزما نانوسیستم در سال 1392 در زمینی به مساحت 2088 مترمربع در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به بهره برداری رسید. تامین نیاز صنایع مختلف منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به عنوان یکی از مناطق مهم صادرات و واردات در کشور، در کنار الزامات نظارتی سازمان‌هایی چون اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و سازمان غذا و دارو، از اهداف تاسیس این آزمایشگاه ‌‌است.
این آزمایشگاه به عنوان همکار اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و سازمان غذا و داروی کشور به انجام آزمون، بازرسی و صدور گواهینامه در زمینه کنترل فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی و ارائه خدماتی نظیر مشاوره و آموزش ‌‌می‌پردازد.
در حال حاضر، آزما نانوسیستم دارای آزمایشگاه‌های تخصصی از قبیل کروماتوگرافی، فلزات سنگین، الکتروشیمی و میکروبیولوژی بوده و در زمینه آزمون و کنترل محصولات آرایشی و بهداشتی، شوینده‌ها و مواد غذایی فعالیت ‌‌می‌نماید. این سازمان در سال 1393 موفق به دریافت گواهینامه تأیید صالحیت از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شد و گواهی تأیید صالحیت آزمایشگاه همکار سازمان غذا و داروی کشور را در سال 1394 اخذ نمود.

 

نشانی آزمایشگاه
قم- منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان - قطعه 64

 

تلفن کارخانه
02533677432-5
 

چشم انداز

تخصصی‌ترین و گسترده‌ترین شبکه خدمات آزمایشگاهی در ایران و منطقه

ماموریت

سازمانی بر پایه تخصص و تعهد که ماموریت خود را تجزیه و تحلیل مواد اولیه در مناسب ترین قیمت و زمان و با بالاترین دقت، منطبق بر استانداردهای جهانی ‌‌می‌داند. ایجاد یک پایگاه دانشی در زمینه شناخت مواد اولیه محصولات شیمیایی از دیگر ماموریت‌‌های سازمان بوده و این مسیر را با بکارگیری تما‌‌می‌اصول علمی و مدیریتی و همکاری با مراکز علمی معتبر در ایران و جهان به پیش خواهد برد.

سال تاسیس

1392

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

13

گواهینامه های کیفی اخذ شده

آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو - مواد اولیه و فرآورده‌‌های آرایشی و بهداشتی 
آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران - آزمون مواد و فرآورده‌‌های آرایشی و بهداشتی 
آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران - آزمون مواد غذایی 
تأیید صلاحیت آزمایشگاه از مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران – 17025 IEC/ISO-ISIRI
 


دفتر مرکزی

تهران، بلوار آفریقا، خیابان سلطانی، پلاک 68

تلفن

فکس

02533677432

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت