آرین سلامت سینا

آرین سلامت سینا

معرفی

شرکت دارویی آرین سلامت سینا در سال 1388 در جهت ارتقاء تولید مکمل های غذایی و دارویی و داروهای متشکل از مواد خالص گیاهی و طبیعی با تکیه بر دانش روز و شراکت با معتبرترین شرکت‌های دانش بنیاد اروپایی در این حیطه پا به عرصه وجود نهاد.
شرکت آرین سلامت سینا با همکاری و جذب نمایندگی انحصاری از معتبرترین و با سابقه‌ترین شرکت‌های اروپایی نظیر شرکت‌های هولیستیکا و فازیلب از کشور فرانسه، و شرکت ترادافارما از سوئیس تولید موثرترین محصولات طبیعی را هدف خویش قرار داد.
برای نایل شدن به اهداف آرمانگرای شرکت جهت دستیابی به کاربردی ترین، قدرتمندترین و موثرترین محصولات، شرکت آرین سلامت سینا همواره در پزوهش و توسعه پیشگام و در اشتراک و همکاری با دانشمندان و شرکتهای معتبر دنیا توانمندی خود را آشکار می نماید و در حال حاضر مشرف به اخذ چندین نمایندگی انحصاری جدید از اقصی نقاط جهان است.
شرکت آرین سلامت سینا با نصب و بکارگیری مدرنترین تجهیزات داروسازی جهان و با در دست داشتن گواهینامه تولید برتر با تکیه بر اذهان کاوشگر مجرب ترین دانشمندان ایرانی و خارجی، چالش توسعه و پژوهش در مورد متنوع ترین و کاربردی ترین ترکیبات دارویی کاملا طبیعی را پذیرفته و مرتبا به تنوع محصولات در جهت بهبود آلام گوناگون افزوده و اکنون در صدد تولید داروهای شیمیایی با هدف بهبود بیماری‌ها و آلام رایج در کشور است.
 

تولیدات

دارو، مکمل، فرآورده طبیعی، محصولات بهداشتی

برندها
استئوکینون، کلسی پاور، مگنیفورت، فرو_دین، دی تری فورت، میکسودین، پاورفیت، کلگارد، زینک پاور، آوودین، آرترولیستیکا، سیترابن، آیرون فورت، مولتی وگان، ترادامیکس، دکتر کیدز، یوهلث، اگزاسین، اورلین، فمی کر

نشانی کارخانه
شهرک صنعتی اشتهارد

تلفن کارخانه
02637777961

چشم انداز

آرمانگرایی و پیشگامی در خلق محصولات  دارویی گیاهی و طبیعی وفراورده‌های فراسودمند پزشکی و غیره که توام با افزایش کیفیت زندگی هموطنان و دیگران، ما را در هدف مفتخر ساختن وطنمان به نامدارترین تولیدکننده محصولات دارویی طبیعی و مکمل‌های غذایی کارآمد در خاور میانه تبدیل سازد.

ماموریت

توسعه بخشیدن و پرورش سلامت همگانی و ارتقاء کیفیت زندگی مصرف کنندگان محصولات خالص و ناب شرکت که  ذات و کارآمدی فوق‌العاده آنها توجه بیماران، مراکز درمانی، جوامع پزشکی و موسسات پژوهشی در این حیطه را جلب کرده و آنان را به جستجو وتحلیل، تجویز و ارائه این محصولات تشویق می نماید. آرین سلامت سینا فعالانه در جستجوی همکاری و همفکری با شرکای بین‌المللی که دارای بینش مشترک با تمرکز بر صاردات، واردات و تجارت بین المللی و صدور پروانه‌های مجوز در راستای ایجاد تفاهمات درحوزه ارتقاء فرهنگ محصولات سلامت محور است.  در جهت نایل شدن به اهداف مذکور، شرکت از همکاری تیمی نیرومند از مدیران، اعضای هیئت مدیره نیکخواه، سرمایه‏ گذاران توانا، همکاران اندیشمند، کارمندان متعهد و شرکای تجاری مجرب درتمام مراحل رشد و شکوفایی، اعم از احداث شرکت، رشد، توسعه و بلوغ بهرمند شده است. خواسته ما ایجاد روابط طولانی مدت با ارباب رجوع حائز اهمیت و عزیز و خلق ترکیبات و محصولات ایمن، سودمند و کارآمد برای آن دوستان است. با استمرار در به روز بودن دانش شرکت در مقایسه با شاخص‌های‌های جهانی، اهداف بلند مدت شرکت، توسعه استوار با محوریت پیشگام بودن در صنعت و حضور مستمر در بازارهای جهانی به تحقق می‌رسد.

سال تاسیس

1388

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

262

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، خیابان ملاصدرا، ابتدای شیخ بهایی جنوبی، پلاک 110 و 112، طبقات 1، 2 و 3

تلفن

فکس

داخلی 303

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت