آرین سلامت سینا

آرین سلامت سینا

معرفی

شرکت آرین سلامت سینا در سال 1388 با هدف ارائه مکمل‌های تغذیه ای- دارویی و همچنین داروهای طبیعی و گیاهی با تکیه بر آخرین دستاوردهای علمی جهان و از طریق مشارکت با شرکت های اروپایی بزرگ و شناخته شده در سطح دنیا، برای واردات و تولید مکمل ها، محصولات فراسودمند و عملگرا و داروهای طبیعی تاسیس شد.
شرکت داروسازی آرین سلامت سینا نماینده رسمی و انحصاری شرکت های هولیستیکا و فازیلب فرانسه، ترادافارما سوئیس و دونگ-آ کره جنوبی است که منحصراً محصولات خود را بر پایه گیاهان و ترکیبات از منشا طبیعی تولید می کند. این شرکت یکی از شرکت‌های سرمایه گذاری دارویی گلرنگ و وابسته به گروه صنعتی گلرنگ است.

تولیدات

مکمل‌های دارویی، داروهای طبیعی، محصولات تخصصی بهداشتی و درمانی پوست

برندها
استئوکینون، فرو-دین، کلسی پاور، مگنیفورت، دی تری فورت، سیترابن، آوودین، پاورفیت، میکسودین، ترادامیکس، آرترولیستیکا، کلگارد، اگزاسین ، اورلین، اینستنت

 

چشم انداز

پیشگامی در ارائه فرآورده های پزشکی و روش های نوین افزایش کیفیت زندگی و تبدیل شدن به بزرگترین شرکت تولیدکننده مکمل های دارویی و داروهای طبیعی در خاورمیانه.

ماموریت

ارتقاء سطح درمان و کیفیت زندگی با ارائه محصولات سلامت محور به نحوی که مشتریان، فعالان حوزه سلامت،محققان و مراکز بهداشت و سلامت این محصولات را به خوبی شناخته، به بیماران معرفی کرده و در جستجوی آن‌ها باشند. فعالیت شرکت آرین سلامت سینا در راستای ایجاد تفاهمات و یافتن شرکای کاری بین المللی است که در فرآیند صادرات و واردات، صدور پروانه و تجارت محصولات سلامتی و دارویی، مکمل‌های غذایی و عملگرا فعال باشند. برای رسیدن به اهداف تعریف شده، شرکت از همراهی تیم قوی و موفقی از مدیران، اعضای هیئت مدیره، سرمایه‏ گذاران، همکاران، کارمندان و شرکای تجاری درتمام مراحل رشد و شکوفایی، اعم از پایه گذاری شرکت، رشد، توسعه و بلوغ سود می‌برد. هدف ما پایه‌ریزی روابط طولانی مدت با مشتریان ارزشمند و فراهم کردن فرآورده‌ها و محصولات ایمن و موثر برای آن‌هاست. با تحقق برنامه ریزی‌های شرکت، توسعه پایدار با هدف پیشرو بودن در بازار و حضور جغرافیایی وسیع در کل جهان به وقوع می‌پیوندد.

سال تاسیس

1388

تعداد کارکنان

171

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، بالاتر از میدان شیخ بهایی، خیابان سئول، پلاک 61، طبقه 4 و 5

تلفن

فکس

021-40883628 داخلی 202

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت