آریان تجارت شرق

آریان تجارت شرق

معرفی

شرکت آریان تجارت شرق از شرکت‌های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ در سال 1382 تاسیس و فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه به عنوان یک شرکت بازرگانی و تولیدی مهم و تاثیرگذار و با واردات محصولات با کیفیت توانست در مدت کوتاهی به یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های بازرگانی تبدیل گردد.
عمده فعالیت این شرکت در خصوص تولید و واردات تجهیزات و ادوات الکترونیکی می‌باشد. از محصولات وارداتی و تولیدی این شرکت می‌توان به انواع باتری، لامپ‌های LED، تجهیزات روشنایی، نمایشگرهای شهری و اسکوربوردهای ورزشگاهی اشاره نمود.

اين شرکت دارای کارکنان مجرب در گروه های مهندسی الکترونيک، بازرگانی، فروش و بازاريابی می باشد و تلاش می کند جديدترين محصولات و تکنولوژی ها را در اختيار کليه سازمان‌ها و مراکز دولتی و خصوصی قرار دهد. از آنجايی که شرکت آريان تجارت شرق زير مجموعه گروه صنعتی گلرنگ است، رسالت آن رضايت مشتری و ارايه محصولات متنوع و با کيفيت همگام با تکنولوژی روز دنيا می‌باشد.

تولیدات
انواع تجهیزات روشنایی،باتری و لامپ های LED

برندها
Clever ,Micropower ,Pkcell ,Eurocell ,Leckler

نشانی کارخانه
شهرک صنعتی شکوهیه،میدان صنعت،کوی بابونه

تلفن کارخانه
02533342373
 

چشم انداز

تلاش جهت ایجاد برنامه ریزی هدفمند در جهت رفع دغدغه مشتریان برای استفاده از آخرین دستاوردهای ارتباطی و ایجاد زمینه برای رشد و توانمندی مشتریان در جهت اجرای ماموریت شرکت.

ماموریت

تهیه و ارائه تلویزیون های غول پیکر شهری به عنوان یکی از مدرنترین ابزار ارتباطی در سطح بازارهای داخلی شامل کلیه سازمان های خصوصی و دولتی در سراسر کشور.

سال تاسیس

1382

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

16

برندها


دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، ضلع شمالی پارک ساعی، خیابان ساعی یکم، پلاک ۱، طبقه ۱۰

تلفن

فکس

021-42661674

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

میکرو پاور
پی کی سل
کلور
لکلر
یوروسل