سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ

سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ

معرفی

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ در سال ۱۳۸۹ توسط گروه صنعتی گلرنگ تأسیس و به حوزه مهم و بنیادی صنعت دارو وارد شد. شرکت سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ با بهره گیری از شرکت های دانش بنیان خود، مدیران مجرب و تلاش شبانه روزی نیروهای متخصص، مسیر پیشرفت در عرصه تولید و عرضه محصولات دارویی را به نحوی طی کرد که امروز، نه تنها توانایی تولید فرآورده های دارویی را از ماده اولیه (API) تا محصول نهایی داراست، بلکه میزان قابل توجهی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند. شرکت های فاران شیمی ، آرین سلامت سینا، هستی آرین دارو، هستی آریا شیمی، واریان فارمد و سلامت پخش هستی از مجموعه شرکت های سرمایه‌گذاری دارویی گلرنگ هستند.

چشم انداز

تبدیل شدن به بزرگترین شرکت داروسازی ایران و یکی از ۳ شرکت داروسازی برتر خاورمیانه در ارائه فرآورده‌های دارویی، بهداشتی و پزشکی و روش‌های نوین افزایش کیفیت زندگی و حضور در جمع ۲۰۰ شرکت برتر دارویی جهان تا سال ۱۴۰۴.

ماموریت

ارائه محصولات و خدمات ممتاز در حوزه سلامت در جهت بهبود کیفیت زندگی، مبتنی بر فناوری روز و نوآوری های سرمایه انسانی، با توجه به حقوق و منافع کلیه‌ ذی‌نفعان در سطح بین‌المللی با اتکا بر اعتبار گروه صنعتی گلرنگ.

سال تاسیس

1389


دفتر مرکزی

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بالاتر از پل کردستان. پلاک 63 ، کد پستی: 1991614855

تلفن

فکس

021-24852150

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت