فاران شیمی

فاران شیمی

معرفی

شرکت داروسازی فاران شیمی در سال ۱۳۸۱ با ماهیت تعاونی تولیدی در زمینی با مساحتی حدود ۱۷۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی تويسركان تأسیس گرديد. این شرکت کار خود را با تولید اسید سالیسیلیک آغاز و در سال 1386 به گروه صنعتی گلرنگ پیوست. شركت داروسازی فاران شیمی از دو بخش اصلي توليد مواد اولیه دارویی (APIs) و داروهاي آماده مصرف (F.P) تشكيل شده است. 
در ابتدای دهه 1390 اینشرکت فعالیت خود را با تولید مواد اولیه از جمله بوپرنورفین و محلول همودیالیز آغاز نمود با توجه به پیشینه و داشتن زیرساخت‌های اساسی توانست خطوط تولید قرص و شربت را راه اندازی کند.
از جمله فعالیت‌های اصلی شرکت فاران شیمی می توان به تولید داروهای تخصصی از جمله میگلوستات، بوسنتان، فمپیرون، رنوفا، متفورمین و تولید مـــــــواد اولیــــــه از جملــــــه Sitagliptin phosphate، Empagliflozin، Bosentan monohydrate، Buprenorphine Hydrochloride  و... اشاره کرد.
تمرکز اصلی شرکت  تولید محصولات جدید و نوآورانه با هدف بهبود کیفیت زندگی مردم در راستای ارتقای سلامت جامعه می‌باشد.
این شرکت  در ادامه روند رو به رشد خود توانست در سال 1399 فاز دوم تولید را با شروع مکمل‌های درمانی آغاز  نماید و در سال  1400 بخش نوسازی جامدات و LVHV  را توسعه داده و در سال 1401 موفق به راه اندازی خطوط تولید هازارد شد.
 

چشم انداز

قرارگيری در رتبه اول شرکت‌های داروسـازي در زمينه تـوليدداروهاي نارکوتيک در ايران و حضور در جمع 10 شرکت برتر دارویی فعال در زمينه نارکوتيک جهان

ماموریت

توليد انواع مواد موثره دارويی در زمينه نارکوتيک ها، از مرحله استحصال اپيوم تا مواد موثره تمام سنتتيک و همچنين توليد داروهای آماده به مصرف در اشکال جــامدات با بالاترين کيفيت برای تامين نيازهای داخل و خارج از کشور با قيمت رقابتی

سال تاسیس

1380

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

375

گواهینامه های کیفی اخذ شده

گواهی استقرار اصول بهینه تولید(GMP) در خط تولید قرص و همچنین خط تولید مواد موثره داروئی(APIs

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، ونک، میدان عطار، خیابان نیروی انتظامی، بن بست کاوه، پلاک 3
کدپستی: 1994768651

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت