گلرنگ ترابر

گلرنگ ترابر

معرفی

شرکت گلرنگ ترابر به منظور بهبود سیستم لجستیک گروه صنعتی گلرنگ و با هدف ایجاد خدماتی به هنگام، ایمن و ارزان در عرصه حمل و نقل و لجستیک در سال 1392 تاسیس شد.
شرکت گلرنگ ترابر با ایجاد ناوگانی بالغ بر 400 دستگاه کشنده و یدک ناوگان منحصر به فرد خود را ایجاد و همچنین شعب استراتژیک خود را در شهر های قزوین، تهران، بندرعباس، چابهار، بندرانزلی، اشتهارد ، مشهد و نمایندگی تاکستان را راه اندازی نمود.
همچنین شرکت گلرنگ ترابر در جهت توسعه فعالیت های خود در حوزه حمل و نقل بین الملل شرکت کارکیا سورنا را به منظور ارائه خدمات تخصصی حمل و نقل بین الملل تاسیس و راه اندازی نمود.
در حوزه کسب و کار الکترونیک و سامانه حمل و نقل هوشمند نیز با تاسیس شرکت بازار لجستیک ایران و نام تجاری پاتوقی اولین اپلیکیشن حوزه بازار گاه الکترونیک گروه صنعتی گلرنگ را نیز تاسیس و به بهره برداری رساند.


خدمات
زنجیره تامین
حمل و نقل بین‌المللی (کارکیاسورنا)
حمل کالای عمومی
حمل و نقل هوشمند (پاتوقی)
حمل کانتینر
حمل تانکری
حمل ترافیکی
ترخیص کالا، استریپ و استافینگ
حمل مویرگی
حمل یخچالی
صدور بارنامه

چشم انداز

حضور در جمع سه شرکت برتر حمل و نقل ایران از نظر میزان جابجایی کالا در سال 1404

ماموریت

شرکت حمل و نقل گلرنگ ترابر مصمم است با اتکاء بر دانش و توانمندی سرمایه انسانی خلاق و متخصص، سیستم و برنامه ریزی کارآمد و تجهیزات منطبق بر استانداردهای روز دنیا، بهترین خدمات حمل و نقل و لجستیک را به شرکت ها و صنایع تولیدی و بازرگانی ارائه نماید.

سال تاسیس

1392

تعداد کارکنان

57

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، ظفر، خیابان مرو، خیابان شهید وحید دستگردی، پلاک 215 ، طبقه چهارم

تلفن

فکس

داخلی ۱۰۲

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت