پسته کوروش

پسته کوروش

معرفی

شرکت پسته کوروش با هدف تجارت نهاده‌ها و محصولات کشاورزی و تمرکز بر تأمین، توزیع، صادرات و برندینگ خشکبار به‌ویژه پسته در عرصه بین‌المللی، به همت گروه صنعتی گلرنگ و توسط شرکت سرمایه گذاری کوروش در سال 1398تأسیس شد. این شرکت به‌عنوان یکی از اعضای شورای جهانی خشکبار(INC) با رویکرد افزایش کمیت و بهبود کیفیت صادرات در سطح بین‌المللی، یافتن جایگاه اصلی محصولات کشاورزی ایران در عرصه جهانی و ارائه با کیفیت  آن به مصرف کننده نهایی فعالیت خود را آغاز نمود.شرکت نهاده های کشاورزی کوروش بر‌آن‌است تا به واسطه تعامل مستقیم با سه گروه باغ‌داران، صادرکنندگان و ارایه دهندگان خدمات در حوزه مربوطه اهداف خود را اجرایی نماید.
از دیگر فعالیت‌های شرکت میتوان واردات، تأمین، تولید و توزیع نهاده های دامی به ویژه خوراک دام و طیور، مکمل ها و داروهای دام وطیور و ایجاد زنجیره تولید پروتئین (گوشت مرغ، گوشت قرمز و ...) و همچنین تأمین نهاده های کشاورزی از جمله بذر و کود را نام برد.

چشم انداز

شرکت پسته کوروش در افق چشم انداز خود بر آن‌ است به‌عنوان برترین نقش‌آفرین حوزه تولید و تجارت نهاده‌ها و محصولات کشاورزی ایران فعالیت نماید. در راستای این مهم پسته به‌عنوان اصلی‌ترین محصول کشاورزی صادراتی ایران در اولویت قرار دارد.

ماموریت

شرکت پسته کوروش با تیمی متخصص به دنبال ایجاد رضایت مشتریان در بالاترین سطح ممکن است. متخصصان این شرکت با تامین مستقیم محصولات از کشاورزان و فرآوری، برندینگ، فروش و صادرات آن بیشترین کیفیت و مطلوب‌ترین قیمت را در زمینه محصولات کشاورزی وخشکبار ارائه می‌نمایند. شرکت کشاورزی کوروش با تمرکز بر محصول پسته، ضمن بهره‌گیری از فن‌آوری روز و با رعایت استانداردهای بین‌المللی، به دنبال برندینگ پسته ایران و حضور مستمر در بازارهای جهانی است.

سال تاسیس

1398

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از خ بهشتی - روبروی هتل سیمرغ- پلاک2208- طبقه دوم اداری – واحد ۴

تلفن

فکس

021-88712776

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت