پدیده شیمی جم

پدیده شیمی جم

معرفی

شرکت پدیده شیمی جم ( پدیده شیمی نیلی سابق ) در سال 1379 با هدف تولید مواد اولیه صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی و با سرمایه‌گذاری مجموعه بزرگ گروه صنعتی گلرنگ با احداث کارخانه‌ای به وسعت بیش از 15000 مترمربع و با ظرفیت تولیدی بالغ‌بر 100 هزار تن محصول در سال، شروع به کار کرد. این شرکت با تکیه‌بر توانایی‌های خود در عرصه‌های علم، فناوری، فروش و نیز توانایی‌های برجسته مدیریتی، به‌سرعت در این عرصه ترقی نمود و با ایجاد محصولات جدید و باکیفیتی بی‌رقیب، امروزه توانسته یکی از ارکان صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی باشد.
شرکت پدیده شیمی جم با بهره‌گیری از جدیدترین فنّاوری روز دنیا و استفاده از کادر متخصص داخلی، با تکیه‌بر تجربیات علمی بومی و با استفاده از آزمایشگاه‌ها و واحد تحقیق و توسعه پیشرفته با وسعت بیش از 1200 مترمربع، توانسته به بزرگ‌ترین تولیدکننده مواد اولیه شوینده، آرایشی و بهداشتی، چرم و نساجی در خاورمیانه و همچنین فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی تبدیل گردد. شرکت پدیده شیمی جم با اعتقاد راسخ بر این نکته که"ایرانی می‌تواند" باهدف تأمین نیازهای صنایع بهداشتی،آرایشی و پتروشیمی کشور و منطقه، ارزش‌های زیر را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم:
•    تولید محصولات باکیفیتی فراتر از استانداردهای موجود و شایسته مصرف‌کنندگان ایرانی و اعتلای محصول ایرانی در کشورهای منطقه
•    نوآوری و ایجاد محصولات جدید همگام با رشد علمی جهان و نیاز مصرف‌کنندگان
•    تلاش در راستای سیاست‌های کشور برای کاهش وابستگی به خارج کشور
•    حضور پررنگ و مستمر در بازارهای بین‌المللی
ازجمله زمینه‌های فعالیت این شرکت می‌توان به مشاوره، نظارت، پژوهش، برنامه‌ریزی و اجرا در زمینه‌های مختلف تولید مواد شوینده اعم از تولید بیش از ۱۵ نوع سورفکتانت مورداستفاده در مواد شوینده، ارائه محصولات جدید با توجه به نیاز بازار و ارائه خدمات مهندسی فروش اشاره کرد.

 

نشانی کارخانه:

شهرک صنعتی اشتهارد، بلوار ملاصدرای غربی، خیابان شیدا2، خیابان غزل 1، قطعات 4169 و 4170 و 4171
تلفن:7-7772245-0263
 

چشم انداز

ورود به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر جهان در سال ۱۴۰۴ با تکیه‌بر:
•    برندهای شناخته‌شده در سطح جهانی
•    خلاقيت، نوآوری و کارآفرينی و ارائه محصولات و خدمات متمايز با بهترين کيفيت و مناسب‌ترين قيمت برای تبدیل‌شدن به تحسين برانگيزترين شرکت ايرانی

ماموریت

مأموریت این شرکت ارائه مواد اولیه شیمیایی باکیفیت مطلوب و متمایز به سرتاسر کشور عزیزمان با اتکا بر توانمندی سرمایه انسانی است که تخصص، تعهد، جوانی و غرور حرفه‌ای در وجودش موج می‌زند. این شرکت به اعتبار خود به‌عنوان پیشگام صنعت می‌بالد که با تکیه‌بر آن در جستجوی سهم بازار در عرصه بین‌المللی است. پدیده شیمی جم با افزایش سودآوری، زمینه رشد و توسعه خود و گروه صنعتی گلرنگ را فراهم ساخته و در این مسیر منافع دیگر ذینفعان را نیز فراموش نمی‌نماید و آینده‌نگری، مسئولیت‌پذیری، نوآوری، خلاقیت، سرعت همراه با دقت، توسعه منابع انسانی، احترام به رقبا و حفاظت از محیط‌زیست را ارزش‌های بنیادین خود می‌داند.

سال تاسیس

1379

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

107

گواهینامه های کیفی اخذ شده

•    ISO 9001/2015
•    ISO 14001/2015
•    OHSAS 18001/2007
از شرکت  URS


دفتر مرکزی

تهران، خیابان گاندی جنوبی، خیابان پانزدهم، پلاک 11

تلفن

فکس

89780372- 021

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت