پخش پدیده نوین

پخش پدیده نوین

معرفی

شرکت پخش پدیده نوین از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ پدیده شیمى پایدار با بهره‌گیری از تجربه و دانش مدیران موفق، پرسنل حرفه‌ای و همکارى با نمایندگان معتبر فروش در سراسر کشور در سال ۱۳۹۳ با هدف بازاریابى، فروش و پخش کالاهاى مصرفى با برندهاى حیات، هوبو و رویا آغاز به کار کرد.
این شرکت همواره با هدف توسعه بازار با مأموریت شناسایى نیاز مشتریان و پاسخگویى سریع به درخواست ایشان و رفاه هموطنان گرامى و دسترسى آسان به محصولات مصرفى در تمامى نقاط کشور را رسالت اصلى خود می‌داند و در راستاى تحقق اهداف و توسعه بازار همواره می‌کوشد.
از محصولات فعال در سبد توزیع شرکت پخش پدیده نوین می‌توان به گروه بهداشت خانه با نام تجارى رویا، گروه بهداشت البسه با نام تجارى هوبو و در گروه بهداشت فردى با نام تجارى حیات اشاره کرد.

چشم انداز

تبدیل ‌شدن به برترین شرکت پخش ایران تا سال ۱۴۰۴

ماموریت

ما بر این باوریم که هم‌وطنان بزرگوارمان، شایسته دسترسی به هنگام و مناسب به محصولات هستند و ما برای رشد و توسعه‌ پایدار در این راستا، استقرار فرآیندها و فن‌آوری‌های نو، بهره‌گیری از ایده‌ها و دانش نیروی کار متخصص و ارزش‌آفرین، ایجاد ساختار چابک و نهادینه کردن کار تیمی را از فعالیت محوری خود به شمار می‌آوریم. ما شناختی عمیق از اخلاق کسب‌وکار و مسئولیت‌های خود در قبال جامعه، محیط‌زیست، گروه صنعتی گلرنگ، رقبا و دیگر ذی‌نفعان خود داریم و با نگاه به آینده رفاه و پیشرفت مستمر کشور عزیزمان را دنبال می‌کنیم.

سال تاسیس

1393

تعداد کارکنان

80

برندها


دفتر مرکزی

تهران، کیلومتر ۱۹ جاده قدیم – شهرک صنعتی اسماعیل آباد – خیابان صنعت یکم – پلاک ۹

تلفن

آدرس ایمیل

حیات
رویا
هوبو