پرتوشید زمان

پرتوشید زمان

معرفی

شرکت پرتو شید زمان با گرد هم آیی برخی از نامداران حوزه تبلیغات پا به عرصه فعالیت گذاشته و هدف این شرکت عینیت بخشیدن به سبک نوین تبلیغات در ایران است. این راه با تاکید بر رسانه‌های مدرن و بر پایه سرمایه گذاری بر استارتاپ‌های خلاق تبلیغاتی آغاز شده و به امید پروردگار ادامه خواهد یافت. 
ما در این مجموعه در تلاش هستیم تا با بهره گیری از سرمایه انسانی جوان، خلاق و نواندیش پنجره‌های تازه‌ای را در جهت معرفی برندهای محصولات/ خدمات بگشاییم. 
در بازار امروز که مملو از پیام‌های تبلیغاتی است، خلاقیت در نحوه انتقال پیام به مخاطب می‌تواند بر اثربخشی آن تاثیر بسزایی داشته باشد. از این رو، انتقال پیامی ماندگار، ساده و جذاب، رویکرد اصلی ما در معرفی برند می‌باشد. 
از سوی دیگر برآن شدیم تا با درکی عمیق از روش‌های معمول تبلیغات، و پیشرفت در مسیر نوآوری و خلق رسانه‌های نوین، گامی بلند در خدمت رسانی به تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در کشور برداریم. رسانه‌هایی که با دیده شدن در زمان‌های خاص و بلند مدت تر، دریافت پیام از سوی مخاطب را افزایش می‌دهند.

در بخش تحقیقات بازار نیز مطالعه نمونه‌های منتخب از خرده‌فروشی‌ها به منظور تهیه و ارائه‌ی گزارش‌هایی شامل میزان فروش یک برند به صورت حجمی و ریالی، روند فروش، سطح موجودی، اثربخشی نمایش و تلاش‌های تبلیغاتی درون فروشگاهی و سایر جنبه‌های مرتبط، توسط تیمی از متخصصان ماهر و مجرب قابل ارائه به فعالان صنعت کالاهای تند مصرف، از مجموعه خدمات تحقیقات بازار در شرکت پرتوشید است.
داده‌های پایش خرده‌فروشی‌های پرتوشید به دلیل استحکام، روش‌شناسی دقیق و نمونه‌گیری به روز، همراه با تکنولوژی انحصاری، دارای ارزش مشهود هستند.

سال تاسیس

1397

تعداد کارکنان

20


دفتر مرکزی

تهران، خیابان شیراز جنوبی، کوچه رضوان، پلاک 9 - کدپستی: 1436954713

تلفن

فکس

داخلی 202

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت