شرکت پژوهش گستران تغذیه آسان

شرکت پژوهش گستران تغذیه آسان

معرفی

شرکت دانش بنیان تغذیه آسان در سال 1395 فعالیت خود را با هدف تامین نیازهای مهم تغذیه‌ای جامعه ایرانی و با اتکا به تحقیقات بنیادی و دانش روز آغاز کرد و در همین راستا به تولید اولین سری از محصولات بر پایه تغذیه‌ی هوشمند، تحت عنوان Fast meal اقدام نمود.

تولیدات دانش بنیان شرکت تغذیه آسان براساس شاخصه‌های ویژه گروه‌های سنی و جنسی، تامین نیاز‌های تغذیه‌ای بیماران مختلف و افراد با شرایط خاص فیزیولوژیکی را بر عهده دارد در نتیجه علاوه بر بی نیازی کشورمان از واردات؛  قادر به بر طرف کردن نیازهای تغذیه‌ای عموم افراد،در جهت ارتقا سطح و کیفیت زندگی ایشان خواهد بود.

بر همین اساس با در نظر گرفتن سلائق و ذائقه‌های گوناگون تا‌کنون دو محصول Fast meal  تحت عنوان پُر ‌‌پروتئین و استاندارد را در دو طعم وانیل و شکلات در بسته بندی‌های مختلف به صورت قوطی و ساشه تولید کرده است و در ادامه راه نیز با تولید محصولات جدید و متنوع بر پایه آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا در تلاش است تا نقش خود را در جهت بهبود سلامت و ارتقا سطح کیفی تغذیه جامعه ایفا نماید.

چشم انداز

پژوهش گستران تغذیه آسان در پشتیبانی ازارتقای سلامت جامعه از طریق خلق فرصت های تغذیه ای هوشمند، به عنوان مرجع موثق و مبتنی بر دانش، جایگاه ویژه یافته و مرکز مراجعه افراد جامعه برای شناسایی و تامین نیازهای تغذیه ای خاص و مکمل های غذایی ویژه است.

ماموریت

درپژوهش گستران تغذیه آسان، ما متعهدیم از طریق تغذیه هوشمند افراد جامعه در شرایط و دوره های خاص از زندگی، ضمن احساس لذت از مصرف محصولات، برای دستیابی به قدرت و سلامتی،  پشتیبانی نماییم. تخصص ما خلق فرصت های تغذیه ای بیشتر برای استمرار زندگی فعال وشادابی و سلامتی پایدار مصرف کنندگان این محصولات در مراحل مختلف زندگی است.

سال تاسیس

1395

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

40

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

نشانی : تهران، خیابان ملاصدرا، بعداز پل کردستان پلاک 63 صندوق پستی: 1991614855

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت