فرآورده‌های غذایی پروشات کوروش

فرآورده‌های غذایی پروشات کوروش

معرفی

شرکت فرآورده‌های غذایی پروشات کوروش از شرکت‌های زیرمجموعه گروه سرمایه‌گذاری کوروش وابسته به گروه صنعتی گلرنگ است. این شرکت در سال 1397 در حوزه صنایع غذایی با هدف ارتقاء کیفیت غذایی جامعه تاسیس شد.

ما معتقدیم علاوه بر تامین نیاز مشتریان، نقش مهمی در سلامت جامعه نیز ایفا می‌کنیم لذا مفهوم کیفیت و سلامتی در این مجموعه امری فراگیر بوده و تمامی فعالیت‌های شرکت بر آن استوار است.
هم‌‌اکنون این شرکت، با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا بیش از 45 محصول را با برندهای کیمبال و مادلین تولید می‌نماید.
 

تولیدات

گروه سس‌‌های سرد شامل انواع مایونز و سس‌‌های هزار جزیره و فرانسه، گروه سس‌‌های گرم شامل کچاپ ساده و تند و ترشیجات شامل آبلیمو و انواع سرکه با برند کیمبال و گروه محصولات کافی میکس، پودر ژله، شربت گیاهی، گلاب و عرقیات با برند مادلین 

چشم انداز

شرکت فرآورده‌های غذایی پروشات کوروش در افق 1404، سهم قابل توجهی از بازار محصولات خود در گروه محصولات چاشنی، دسر و نوشیدنی‌های سرد و گرم را دارد و در هر گروه محصول یکی از تولیدکنندگان خوشنام بازار ایران خواهد بود.

ماموریت

شرکت فرآورده‌های غذایی پروشات کوروش با تکیه بر شایستگی‌های نیروی انسانی و تمرکز بر وفاداری و رضایت مشتریان خود، کیفیت زندگی مردم ایران را از طریق تولید و تأمین گسترده محصولات غذایی سالم، مقرون به صرفه و با کیفیت جهانی، ارتقاء می‌بخشد.

سال تاسیس

1397

برندها

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، ضلع شمالی پارک ملت، خیابان کاج آبادی، پلاک 89، طبقه دوم

تلفن

فکس

021-22035853

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

کیمبال
مادلین