پدیده شیمی پایدار

پدیده شیمی پایدار

معرفی

هلدینگ پدیده شیمی پایدار یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی گلرنگ است که در سال ۱۳۸۴، با تکیه ‌بر اندیشه‌های ارزنده بنیان‌گذار گروه صنعتی گلرنگ «استاد حاج محمدکریم فضلی» و بهره‌گیری از تجربه و تخصص مهندس سید محمدباقر فاضلیان، با هدف تمرکز بر محصولات و خدمات حوزه سلامت و بهداشت، تأسیس گردید.
این مجموعه با تولید محصولاتی با طراحی نوین و با کیفیت، ایجاد شبکه گسترده توزیع و فروش مویرگی در سراسر ایران و همچنین توجه و اهمیت ویژه به نیاز مشتریان، تولیدات خود را در سراسر بازارهای داخلی و بین‌المللی به‌سرعت گسترش داده است، به‌طوری که در حال حاضر به یک گروه صنعتی بزرگ و پویا در صنعت کشور تبدیل شده است. از شرکت‌های زیر مجموعه این گروه می‌توان به پدیده شیمی قرن، پدیده شیمی غرب، پخش پدیده پایدار، پدیده شیمی جم، سپهر پلاستیک پدیده، آروین پلاست هکمتانه، پدیده پایدار صنعت ساختمان، مایازیست فرآیند و پخش پدیده نوین اشاره نمود. هلدینگ پدیده شیمی پایدار درحال حاضر با بیش از ۲۰۰۰ نفر همکار مستقیم در زنجیره تأمین به‌عنوان یکی از برترین سازمان‌های کارآفرین ایرانی شناخته شده است.

چشم انداز

ما بر آنیم تا سال 1405 با ارتقاء جایگاه برند و دانش ایرانی به اهداف زیردست یابیم:
• قرار گرفتن در فهرست 20 هلدینگ برتر ایران در صنایع مشابه
• کسب رتبه اول در سهم بازار سلامت و بهداشت کشور
• کسب حداقل 30 درصد درآمد از بازارهاي جهانی
 

ماموریت

بهبود کیفیت زندگی و توسعه پایدار با تمرکز بر محصولات و خدمات حوزه سلامت و بهداشت با اتکا به تعهد، نوآوری و دانش سازمانی به‌منظور کسب رضایت ذی‌نفعان

سال تاسیس

1384

تعداد سایت های تولیدی

12

تعداد کارکنان

2946

برندها

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، کوچه پریان، پلاک 10

تلفن

فکس

021-88871985

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

برند پی اس جی پرو
پینو بیبی