سپهر پلاستیک پدیده

سپهر پلاستیک پدیده

معرفی

شرکت سپهر پلاستیک پدیده به شماره ثبت ۴۱۹۱۴۱ در سال ۱۳۹۰ تاسیس و پس از تلاش پیگیر، توسعه فراگیر و استفاده از نوآوری روز دنیا، یکی از معتبرترین وموفق ترین تولیدکنندگان وصادرکنندگان حال حاضر ایران عزیزمان در صنعت پلاستیک می باشد.
این شرکت با دانش پیشرو در زمینه طراحی انواع قالب های تزریق، بادی و تولید مظروف، Preform، بطری و درب های آشامیدنی، شوینده، خوراکی های نفتی، آرایشی و بهداشتی، رنگ و رزین، دارویی، غذایی، لبنی، تولید کیسه زباله (بنددار، شیت، آسان گره، رول)، کیسه فریزر(رول، شیت و زیپ دار)، سفره یکبار مصرف و….در داخل و خارج از کشور امکان تامین نیازهای پویای بازار امروز را ایجاد نموده است .
کارخانجات سپهر پلاستیک پدیده در شهرک صنعتی اشتهارد (استان تهران) و شهرک صنعتی بوعلی (استان همدان ) با داشتن موقعیت جغرافیایی، راه‌های ارتباطی و حمل ونقل مناسب، با پشتیبانی ابزار و ماشین‌آلات پیشرفته فنی و کادری مجرب، متخصص با تحصیلات مرتبط، ما را قادر می سازد تا دامنه محصولات بی نظیری را عرضه و جایگاه مستحکمی را در بین شرکت‌های مشابه در بازار داخلی و خارجی به دست آوریم.
اهداف اصلی این شرکت تولید طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت، مطابق با درخواست و رضایت مشتریان، همگام با طراحی منحصر به فرد و استفاده از مواد اولیه سازگار با محیط زیست می باشد.
به همین منظور اقدامات لازم جهت استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS، مبتنی بر استانداردهای سیستم مدیریت ISO9001.2008، سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001.2004 و استاندارد GMP نموده و با داشتن زنجیره تامین کامل محصولات و چابکی نیروی انسانی موجود، مزیت و برتری بهتری نسبت به سایر شرکت‌های مشابه دارد.

چشم انداز

چشم انداز شرکت سپهر پلاستیک پدیده تبدیل شدن به یکی از برجسته‌ترین شرکت‌ها در زمینه تولید محصولات پلاستیکی در حوزه آرایشی ـ بهداشتی، غذایی و دارویی در خاورمیانه و آسیای میانه است.
این شرکت با اعتقاد راسخ به مشتری مداری و تعهد کامل نسبت به مسئولیت های اجتماعی و با بهره مندی از سرمایه های انسانی و تکنولوژی های اثربخش بر آن است تا نیازهای رقابتی بازار و جامعه در صنعت پلاستیک را با کیفیتی مطلوب و رضایت بخش پاسخ دهد. همدلی و کار تیمی، خلاقیت و نوآوری، امید و سختکوشی و یادگیری و بهبود مستمر به عنوان ارزش های محوری این شرکت در مسیر تعالی و رهبری بازار قلمداد شده و تمام هم و غم خود را برای ترجیح و انتخاب دائم و مستمر مشتریان خود به کار می‌بندد.

ماموریت

به عنوان عضوی از زنجیره ارزش گروه صنعتی گلرنگ با اعتقاد راسخ به مشتری مداری و تعهد کامل نسبت به مسئولیت‌های اجتماعی و با بهره مندی از سرمایه های انسانی کار و تکنولوژی‌های اثر بخش بر آنیم تا نیازهای رقابتی بازار و جامعه در صنعت پلاستیک را با کیفیتی مطلوب و رضایت بخش پاسخ دهیم. در این راستا با شناسایی و ایجاد مزیتهای رقابتی در محصولات و خدمات، ارزش افزوده معناداری را به ذینفعان اصلی خود یعنی مصرف کنندگان و مشتریان محترم ارائه خواهیم داد.ما همدلی و کار تیمی، خلاقیت و نو آوری، امید و سختکوشی و یادگیری و بهبود مستمر را به عنوان ارزشهای محوری خود در مسیر تعالی و رهبری بازار می دانیم و تمام هم و غم خود را برای ترجیح و انتخاب دائم و مستمر مشتریانمان به کار خواهیم بست.

سال تاسیس

1390

تعداد سایت های تولیدی

2

تعداد کارکنان

124

برندها


دفتر مرکزی

تهران، ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، بن بست پریان، پلاک 10، طبقه دوم، واحد 4

تلفن

فکس

021-88871984

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

لندی
پیکو پلاست