سروش مانا فارمد

سروش مانا فارمد

معرفی

شرکت دانش بنیان سروش مانا فارمد در ابتدای سال ۱۳۹۸ با هدف تحقیق و توسعه و همچنین تولید مواد اولیه مؤثره دارویی فعالیت خود را آغاز نموده است از جمله دستاوردهای این شرکت می‌توان به کسب دانش فنی تولید مواد مؤثره دارویی نظیر نالترکسون هیدروکلراید، نالبوفین هیدروکلراید، تترابنازین و دولوکستین هیدروکلراید به عنوان محصولات دانش بنیان سطح یک و پریگابالین، دفرازیروکس و متیل وینیل کتون به عنوان محصولات دانش بنیان سطح دو اشاره نمود. این شرکت در حال حاضر به عنوان یک شرکت دانش بنیان نوآور شناخته می‌شود.

چشم انداز

خودکفایی در عرصه تولید مواد اولیه دارویی و ارتقاء سطح کیفی سلامت با نوآوری در ساخت و عرضه محصولات و خدمات، از جمله اهداف این شرکت می باشند.
شرکت سروش مانا فارمد  بر چهار محور اصلی ذیل تاکید دارد:
ایجاد دانش فنی مواد موثره دارویی جهت تولید داروهای مورد نیاز کشور در داخل
توسعه سبد دارویی محصولات جهت ورود به عرضه بازار جهانی
ارتقاء کیفیت محصولات با تکیه بر استانداردهای جهانی و رعایت الزاماتGMP
بهبود و رفع موانع تولیدی جهت سایر شرکتهای دارویی هلدینگ گلرنگ با بهره‌وری از علم شیمی، تولید اینترمدیت‌ها و واکنشگرهای وارداتیر
 

ماموریت

استراتژی بلند مدت این شرکت صادرات تامین محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای روز دنیا برای بازار داخلی و بازارهای جهانی است که قدم های موثری نیز در این زمینه برداشته شده است.

سال تاسیس

1398

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

75

گواهینامه های کیفی اخذ شده

ـ مجوز 10 قلم داروی دانش بنیان در حوزه دارویی

ـ گواهی دارو  و فرآورده های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 


دفتر مرکزی

کیلومتر 17 اتوبان تهران-کرج شهرک علم و فناوری پژوهش بلوار پژوهش خیابان دانش پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران ساختمان اداری

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت