مرکز علمی کاربردی گروه صنعتی گلرنگ

مرکز علمی کاربردی گروه صنعتی گلرنگ

معرفی

ما در تلاش هستیم تا با اتخاذ ابتکارات و اقدامات مناسب و از طریق بهره گیری از امکانات معنوی و مادی موجود در گروه و با شایستگی تمام در صحنه ی کارآفرینی سازمانی و اجتماعی به عنوان  اولین دانشگاه علمی – کاربردی کارآفرین در سطح کشور ظاهر شویم . 

چشم انداز

چشم انداز ما برای افق 1404عبارت است: 
تبدیل شدن به اولین مرکزآموزش علمی-کاربردی کارآفرین (اولین دانشگاه کارآفرین )کشور که به خاطر راه اندازی ، مالکیت وتوسعه ی کسب وکارهای استارت آپی ودانش بنیان و ایجاد اشتغال و کارآفرینی پایدار برای دانشجویان و فارغ التحصیلان خود دارای شهرت واعتبار ویژه می باشد .  ما در پی آن هستیم تا امکان کاربرد آموزه های کارآفرینی را به طور کامل و دقیق در فضای کسب وکارهایی که خود ایجاد ومدیریت می کنیم ، محقق ساخته  و با این صفت در بین ذی نفعان خود شناخته شویم . 
چشم انداز ما ، تبدیل شدن به اولین دانشگاه کارآفرین از طریق راه اندازی و راهبری کسب وکارهای نوین وپیشتاز در ایران است.

 

برای تحقق چشم انداز فوق ، اهداف استراتژیک دانشگاه به شرح زیر اعلام می گردد : 
    حضور درحوزه های کارآفرینی وکسب وکار
یعنی کارآفرینی دانشگاه در زمینه راه اندازی ومدیریت کسب وکارهای واقعی ومجازی
    رشد کمی وکیفی آموزش های رسمی 
یعنی توسعه وتقویت آموزش های رسمی زیر نظر دانشگاه جامع علمی - کاربردی
    رشد کمی وکیفی آموزش های غیر رسمی 
یعنی ، تقویت آموزش های غیر رسمی دانشگاه 
    ارتقاء وبهبود برنددانشگاه
یعنی آشنایی و ارتقای برند و محبوبیت دانشگاه بین علاقمندان وذی نفعان 
 

ماموریت

مرکز آموزش علمی – کاربردی گروه صنعتی گلرنگ ماموریت دارد به عنوان یک دانشگاه یک کارآفرین با حضور قوی درعرصه های کارآفرینی وکسب وکار و با استفاده از مدل های کسب وکار نوین وکاربردی کارآفرینی  از طریق جذب حداکثری دانشجویان و فارغ التحصیلان در کسب وکارهای متعلق به  خود ، کارآفرینی واشتغال را به بخش لاینفک کارراهه دانشجویان و تمایز امور آموزشی وپژوهشی خود تبدیل نماید . 
ماموریت ما ، پیشرو بودن درحوزه ی کارآفرینی و توسعه کسب وکار و تربیت کارآفرینان واجد صلاحیت است . 
ما درتلاشیم از طریق ایجاد و شبکه سازی بین کسب وکارهای ملی و بین المللی ،  استعدادهای جوان کشور را جهت حضور در عرصه های ملی و بین المللی کارآفرینی و کسب وکار پرورش داده و به عنوان یک دانشگاه کارآفرین ، در ایجاد، مدیریت و راهبری کسب وکارهای پیشرو و موفق استارت آپی و دانش بنیان شاخص و متمایز باشیم . دراین زمینه ما استارت آپ های مبتنی بر فن آوری اطلاعات (در فضای واقعی ومجازی) را که کسب وکاری مقیاس پذیر و دارای مدل تجاری پایدار، با اکوسیستم بزرگ برپایه فن آوری وعلوم دانش بنیان بوده و در پی تامین نیازهای تکراری تعداد بسیاری زیادی از اعضای جامعه با روشی موثر وآسان و با قابلیت درآمد زایی چندین برابری می باشند را مد نظر داریم .  
 

سال تاسیس

1386

تعداد کارکنان

8

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از خیابان زرتشت، کوچه امینی، پلاک ۱۸ – کد پستی ۱۴۱۵۸۶۳۵۳۹

تلفن

فکس

021-88910822

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت