واریان فارمد

واریان فارمد

معرفی

شرکت واریان فارمد بر یک بستر تحقیقاتی و پژوهشی و با بهره‌گیری از توان علمی بالای اعضای خود در درسال 1388 به عنوان یک شرکت دانش بنیان آغاز به کار کرد. ساخت فراوده‌های دارویی با سطح دانش فنی بالا و از لحاظ کیفی هم‌تراز با محصولات خارجی و با قیمتی رقابتی، در دستور کار این شرکت قرار داشته و دارد. واریان فارمد، بعد از آمریکا، به عنوان دومین شرکت دارویی دارای فناوری In Situ Forming جهان مطرح است. این سامانه از پیشرفته‌ترین روش‌های نوین دارو رسانی است. واریان فارمد با ثبت اختراع ساخت تریپتورلین استات با فناوری In Situ Forming اولین و تنها سازنده این دارو با این نوع تکنولوژی در دنیاست که به عنوان برگ زرینی از گنجینه افتخارات این شرکت همچنان درخشان است. این شرکت با بهره‌گیری از توانایی‌های بالای سرمایه انسانی خویش، نه تنها توان پاسخگویی به نیازهای دارویی کشور را دارد، امکان صادرات فراورده‌های دارویی و دانش فنی را نیز به سایر کشورها داراست.

چشم انداز

شرکت داروسازی واریان فارمد تا سال 1404 به یکی از سه شرکت برتر ایران در زمینه رشد سریع و توسعه محصولات نو ترکیب تبدیل خواهد شد. 

ماموریت

شرکت واریان فارمد، شرکتی است دانش بنیان که در بستر علم و دانش جوانه زده؛ رشد کرده و به بار نشسته است و این مسئولیت ما را در قبال سلامت جامعه دو چندان نموده، چرا که خود را در جرگه پرچم‌داران توسعه و نوآوری می‌شماریم.
ماموریت ما ارائه محصولات و خدمات مورد نیاز بیماران، خصوصا در حوزه بیماری‌های سخت‌درمان، در بهترین سطح ممکن، مبتنی بر فناوری روز و تلاش در راستای خودکفایی صنعت داروسازی کشور است. ما شعارمان را، «سلامت شما، آرزوی ماست» سرلوحه تمام تلاش‌های خود قرارداده‌ایم و بر آن هم‌پیمان شده‌ایم. ما در تحقق چشم‌اندازمان از هیچ کوششی فروگذار نکرده و با استعانت از خداوند متعال، تکیه بر توانمندی‌هایمان و الهام از ارزش‌هایمان تا رسیدن به منزل مقصود از پای نخواهیم نشست و در این راه استراتژی کارآمدی اتخاذ کرده و به آن پایبندیم. این استراتژی ما را در حوزه‌های داروهای ضد سرطان همچنان رهبر بازار نگاه خواهد داشت و به ارائه سبدهای متنوعی از محصولات و راهکارهای جامع منتج خواهد شد. ما به مشتریان، شرکا و تکمیل‌کنندگان نگاه ویژه داشته و برای هر یک از بخش‌های آنها ارزش پیشنهادی منحصر به فردی را توسعه داده‌ایم که به ما در راه برآورده‌سازی نیازها و انتظارات ذینفعان مان یاری می‌رساند. تجارت ما محدود به مرزهای جغرافیایی نبوده و برای کلیه بازارهای بین‌المللی خود را آراسته‌ایم. تفکر ما جهانی و عملکردمان منتطقه ای است و این ما را قادر می‌سازد تا از همرنگی با شرکت‌های مشابه خود را برهانیم. 

سال تاسیس

1388


دفتر مرکزی

تهران، اتوبان ستاری جنوب، بلوار لاله شرقی، پلاک 5 ، ساختمان گلشن 3

تلفن

فکس

021-44482758 داخلی 119

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت