تحقیقاتی و تولیدی واریان فارمد

تحقیقاتی و تولیدی واریان فارمد

معرفی

شرکت واریان فارمد بر یک بستر تحقیقاتی و پژوهشی و با بهره‌گیری از توان علمی بالای اعضای خود در سال 1388  آغاز به کار کرد. ساخت فرآورده‌های دارویی با سطح دانش بالا و  همتراز با محصولات خـــارجی و با قیمتی رقابتی، در دســـتور کار این شـــرکت قــــرار داشته و دارد. این شــرکت بعد از آمریکا، به عنــوان دومین شــرکت دارویی دارای فنــــاوری In Situ Forming جهان مطرح است. این سیستم از پیشرفته‌ترین روش‌های نوین دارورسانی است.

واریان فارمد با ثبت اختراع ساخت داروی تریپتورلین استات با فناوری In Situ Forming اولین و تنها سازنده این دارو با این نوع تکنولوژی در دنیا است که به عنوان برگ زرینی از گنجینه افتخارات این شرکت همچنان درخشان است. این شرکت با بهره گیری از توانایی‌های بالای سرمایه انسانی خویش، نه تنها توان پاسخگوئی به نیازهای دارویی کشور را دارد بلکه امکان صادرات فرآورده‌های دارویی و حتی دانش فنی را به سایر کشورها دارا می باشد.

شرکت واریان فارمد، شرکتی است دانش بنیان که در بستر علم و دانش جوانه زده، رشد کرده و به بار نشسته است و این مسئولیت ما را در قبال سلامت جامعه دو چندان نموده ، چرا که خود را در جرگه پرچم داران توسعه و نو‌آوری می‌شماریم.

چشم انداز

شرکت داروسازی واریان فارمد تا سال 1404 به یکی از سه شرکت برتر ایران در زمینه رشد سریع و توسعه محصولات نو ترکیب تبدیل خواهد شد. 

ماموریت

شرکت واریان فارمد، شرکتی است دانش بنیان که در بستر علم و دانش جوانه زده؛ رشد کرده و به بار نشسته است و این مسئولیت ما را در قبال سلامت جامعه دو چندان نموده، چرا که خود را در جرگه پرچم‌داران توسعه و نوآوری می‌شماریم.
ماموریت ما ارائه محصولات و خدمات مورد نیاز بیماران، خصوصا در حوزه بیماری‌های سخت‌درمان، در بهترین سطح ممکن، مبتنی بر فناوری روز و تلاش در راستای خودکفایی صنعت داروسازی کشور است. ما شعارمان را، «سلامت شما، آرزوی ماست» سرلوحه تمام تلاش‌های خود قرارداده‌ایم و بر آن هم‌پیمان شده‌ایم. ما در تحقق چشم‌اندازمان از هیچ کوششی فروگذار نکرده و با استعانت از خداوند متعال، تکیه بر توانمندی‌هایمان و الهام از ارزش‌هایمان تا رسیدن به منزل مقصود از پای نخواهیم نشست و در این راه استراتژی کارآمدی اتخاذ کرده و به آن پایبندیم. این استراتژی ما را در حوزه‌های داروهای ضد سرطان همچنان رهبر بازار نگاه خواهد داشت و به ارائه سبدهای متنوعی از محصولات و راهکارهای جامع منتج خواهد شد. ما به مشتریان، شرکا و تکمیل‌کنندگان نگاه ویژه داشته و برای هر یک از بخش‌های آنها ارزش پیشنهادی منحصر به فردی را توسعه داده‌ایم که به ما در راه برآورده‌سازی نیازها و انتظارات ذینفعان مان یاری می‌رساند. تجارت ما محدود به مرزهای جغرافیایی نبوده و برای کلیه بازارهای بین‌المللی خود را آراسته‌ایم. تفکر ما جهانی و عملکردمان منطقه‌ای است و این ما را قادر می‌سازد تا از همرنگی با شرکت‌های مشابه خود را برهانیم. 

سال تاسیس

1388

تعداد کارکنان

190


دفتر مرکزی

تهران - اتوبان ستاری جنوب - بعد از اتوبان همت - خیابان لاله - پلاک 5 کد پستی : 1966834944

تلفن

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت