کشت و صنعت برنج کوروش

کشت و صنعت برنج کوروش

معرفی

شرکت «کشت و صنعت برنج کوروش» به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی گلرنگ در سال ۱۳۹۶ تأسیس شد. این شرکت در ابتدا با تکیه بر نیروی انسانی توانمند و متخصص و دانش‌محور اقدام به فعالیت در حوزه تولید و توزیع برنج ایرانی نموده و در سال ۱۳۹۹ تولید برنج خارجی، قند و شکر را آغاز کرده و در تمام مسیر، تولید محصولات مرغوب و متنوع و دسترسی آسان برای مصرف‌کنندگان را در سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.
شرکت «کشت و صنعت برنج کوروش» با تمرکز بر ارائه محصولات با کیفیت و ارتقاء سلامت مشتریان، برنج خالص ایرانی با برندهای «فامیلا»، «آذوقه»، «ساحل‌کنار» و برنج خارجی با برندهای  «خوش نشاء» و «هم‌خوان» را به مشتریان عرضه کرده است.
با تکیه بر امکانات گروه صنعتی گلرنگ و کانال‌های فروش حرفه‌ای این گروه، کلیه محصولات شرکت کشت و صنعت برنج کوروش با تنوع، کیفیت بالا، قیمت رقابتی در سراسر کشور توزیع شده و مورد استقبال مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.

چشم انداز

دستیابی به جایگاه نخست کسب و کار برنج ایرانی با تکیه بر ارزش‌آفرینی پایدار

ماموریت

شرکت کشت و صنعت برنج کوروش شرکتی فعال در حوزه‌ی تولید و توزیع با اتکا به نیروی انسانی دانش‌محور و با انگیزه، محصولاتی سالم، مرغوب و متنوع را در دسترسی مصرف‌کنندگان سراسر کشور قرار می‌دهد. شرکت سعی دارد با خلق ارزش‌افزوده به نیازهای ذینفعان پاسخ داده و در جهت ارتقای سطح سلامت و وفاداری مشتریان بکوشد.

سال تاسیس

1396

تعداد سایت های تولیدی

1

تعداد کارکنان

37

برندها

شبکه های اجتماعی


دفتر مرکزی

تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از پارک ساعی، روبروی هتل سیمرغ، پلاک 2208 ، طبقه سوم، واحد 5

تلفن

فکس

داخلی ۱۱۱

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

فامیلا