پاکان پلاستکار

پاکان پلاستکار

معرفی

شرکت پاکان پلاستکار (سهامی خاص) در سال ۱۳۸۵ با هدف برطرف نمودن نيازهای بسته‌بندی پلاستيک شرکت پاکشو و سایر شرکت های تولیدی گروه صنعتی گلرنگ تاسیس شد.

طراحی و ساخت انواع قالب‌های قطعات پلاستيکی، توليد و تحويل انواع قطعات پلاستيکی تزريقی و بادی، توليد و تحويل انواع کيسه فريزر و زباله و کيسه‌های چند لايه تبليغاتی و ارايه مشاوره فرمولاسيون کليه قطعات و فيلم های پلاستيکی از فعاليت‌های شرکت پاکان پلاستکار است.

چشم انداز

پاکان پلاستکار با ارج نهادن به سلایق متنوع مشتریان و انجام پژوهش‌های عمیق در این راستا و با اتکا بر سرمایه انسانی توانمند و خلاق خود و با بهره‌گیری از دانش و فن‌آوری‌های نو در صنعت پلاستیک دنیا می‌کوشد خدمات و محصولات ارزنده‌ای را به عموم افراد جامعه و شرکت‌ها در کشور عزیزمان ارائه دهد. این شرکت با سهیم شدن در زنجیره‌ی ارزش گروه صنعتی گلرنگ و در نظر گرفتن منافع سهامداران, در مسیر رشد و توسعه‌ پایدار جهت نيل به اهداف تک‌تک ارکان ذينفع قدم می‌گذارد. این شرکت رعایت اخلاق کسب‌و‌کار در رقابت و پاسخگویی در قبال استانداردهای زیست‌محیطی و مسئولیت‌های اجتماعی را قاعده‌ای محوری برای خود می‌پندارد.

ماموریت

شناخته شدن به عنوان یکی از برترین شرکت‌های ارائه دهنده محصولات پلاستیکی با کیفیت و با دوام در صنایع آرایشی، بهداشتی, غذایی و دارویی در کشور و جهان.

سال تاسیس

1

تعداد سایت های تولیدی

2

تعداد کارکنان

150

برندها


دفتر مرکزی

تهران ـ خیابان شهید بهشتی ـ خیایان پاکستان ـ بن بست دوم ـ پلاک ۲۹ ـ طبقه پنجم.

تلفن

فکس

۸۹۳۱۶۲۴۳ -۰۲۱

آدرس ایمیل

آدرس وب سایت

گلرنگ
آیری پلاست
لارین