کمک‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به مناطق آسیب‌دیده از سیل ادامه دارد

یکشنبه 9 تیر 1398
کمک‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به مناطق آسیب‌دیده از سیل ادامه دارد

کمک‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به مناطق آسیب‌دیده از سیل ادامه دارد. در همین راستا جلسات مختلفی از سوی نمایندگان گروه صنعتی گلرنگ و مسئولین برگزار شده و در حال برگزاری است، از جمله در شهرستان خرم‌آباد جلسات متنوع و پرباری با حضور حاج آقا قهرمانی، مهندس هاشمی و مهندس اشکبوس نمایندگان گروه صنعتی گلرنگ، با معاونین استاندار، فرماندار، مدیریت کمیته امداد و ریاست جمعیت هلال احمر استان لرستان برگزار شد.
در این جلسات درباره اقدامات موثر جهت اسکان دائم مردم آسیب‌دیده از سیل مذاکراتی صورت گرفت و نتایجی حاصل شد. همچنین مسئولین استان لرستان از اهدا و توزیع ۲۰ هزار بسته مواد غذایی و بهداشتی توسط گروه صنعتی گلرنگ، تشکر کردند.
گفتنی است گروه صنعتی گلرنگ در آغاز سال کاری ۱۳۹۸ از کمک ۱۵ میلیارد تومانی این گروه به آسیب‌دیدگان سیل خبر داد.
آسیب‌دیدگان از سیل در حال حاضر با مشکلات و مسائل بسیاری روبرو هستند و نیازهای بسیاری دارند. در این زمینه گروه صنعتی گلرنگ می‌کوشد با ایفا کردن نقشی به قدر وسع خود، آلام این هم‌وطنان را تسکین دهد و چراغ امید را روشن نگه دارد.
 

حضور اکتیو و لندی یکشنبه 30 تیر 1398

حضور اکتیو و لندی ...

اکتیو و لندی به عنوان حامی بانوان دانشجوی ورزشکار در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی حضور پر رنگی دارند. برند اکتیو  و ...

متن خبر
اکتیو سافت و لندی دوشنبه 24 تیر 1398

اکتیو سافت و لندی ...

برند اکتیو سافت و لندی اسپانسر چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌ها و مؤسسات عالی کشور در دانشگاه الزهرا ...

متن خبر
تاسیس بنیان امید به سه شنبه 18 تیر 1398

تاسیس بنیان امید به ...

گروه صنعتی گلرنگ و انجمن ققنوس (جمعیت حمایت از بیماران سوخته) با تاسیس بنیان امید به یاری بیماران آسیب‌دیده از ...

متن خبر