کمک‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به مناطق آسیب‌دیده از سیل ادامه دارد

یکشنبه 9 تیر 1398
کمک‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به مناطق آسیب‌دیده از سیل ادامه دارد

کمک‌رسانی گروه صنعتی گلرنگ به مناطق آسیب‌دیده از سیل ادامه دارد. در همین راستا جلسات مختلفی از سوی نمایندگان گروه صنعتی گلرنگ و مسئولین برگزار شده و در حال برگزاری است، از جمله در شهرستان خرم‌آباد جلسات متنوع و پرباری با حضور حاج آقا قهرمانی، مهندس هاشمی و مهندس اشکبوس نمایندگان گروه صنعتی گلرنگ، با معاونین استاندار، فرماندار، مدیریت کمیته امداد و ریاست جمعیت هلال احمر استان لرستان برگزار شد.
در این جلسات درباره اقدامات موثر جهت اسکان دائم مردم آسیب‌دیده از سیل مذاکراتی صورت گرفت و نتایجی حاصل شد. همچنین مسئولین استان لرستان از اهدا و توزیع ۲۰ هزار بسته مواد غذایی و بهداشتی توسط گروه صنعتی گلرنگ، تشکر کردند.
گفتنی است گروه صنعتی گلرنگ در آغاز سال کاری ۱۳۹۸ از کمک ۱۵ میلیارد تومانی این گروه به آسیب‌دیدگان سیل خبر داد.
آسیب‌دیدگان از سیل در حال حاضر با مشکلات و مسائل بسیاری روبرو هستند و نیازهای بسیاری دارند. در این زمینه گروه صنعتی گلرنگ می‌کوشد با ایفا کردن نقشی به قدر وسع خود، آلام این هم‌وطنان را تسکین دهد و چراغ امید را روشن نگه دارد.
 

گزارش تصویری اهدای بسته‌های دوشنبه 6 آبان 1398

گزارش تصویری اهدای بسته‌های ...

۵۰۰ بسته نوشت‌افزاری شامل کوله‌پشتی، انواع نوشت‌افزار، انواع دفتر، خط کش و جامدادی به دانش‌آموزان مناطق محروم چابهار از طرف ...

متن خبر
اهدای بسته‌های نوشت‌افزاری به پنجشنبه 2 آبان 1398

اهدای بسته‌های نوشت‌افزاری به ...

گروه صنعتی گلرنگ، به دانش‌آموزان مناطق محروم استان‌ سیستان و بلوچستان بسته‌های نوشت‌افزاری اهدا کرد. این بسته‌ها در روزهای یک‌شنبه و ...

متن خبر
برگزاری مراسم روز عصای چهارشنبه 24 مهر 1398

برگزاری مراسم روز عصای ...

مراسم روز جهانی عصای سفید صبح روز سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ با حمایت شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ و ماسترفوده ...

متن خبر