آیین افتتاح و بهره‌برداری از مدرسه زنده یاد استاد حاج محمد کریم فضلی برگزار شد

شنبه 15 مهر 1402

آیین افتتاح مدرسه متوسطه پسرانه زنده یاد استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، روز سه‌شنبه 4 مهر ماه ۱۴۰2 در شهر کرج واقع در استان البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید آیین افتتاح مدرسه متوسطه پسرانه زنده یاد استاد حاج محمد کریم فضلی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز، مشاور مسئولیت‌های اجتماعی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ، معاون توسعه سرمایه‌های انسانی گروه صنعتی گلرنگ، مدیر مسئولیت‌های اجتماعی گروه صنعتی گلرنگ و جمعی از دانش‌آموزان و والدین ایشان؛ پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم و ایراد سخنرانی برگزار شد.
مشاور مسئولیت‌های اجتماعی مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در این مراسم با بیان اینکه آینده در دستان دانش‌آموزان است اظهار کرد: امیدواریم اقداماتی که ما انجام می‌دهیم آینده مثبت و طلایی‌ای را برای شما دانش‌آموزان گرامی رقم بزند. 

قهرمانی ضمن تشکر از همه عزیزانی که در بخش‌های مختلف در ساخت این مدرسه نقش داشتند ادامه داد: این مدرسه به یاد و به نام بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ، استاد محمدکریم فضلی، در راستای ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی این سازمان در کشور احداث شده است. 

وی با اشاره به اهمیت موضوع مدرسه‌سازی در گروه صنعتی گلرنگ تصریح کرد: بسیار مهم است که آجر به آجر و بلوک به بلوک این مدرسه‌ها را با عشق بگذاریم تا شاهد آن باشیم که دانش‌آموزان موفقی در این مدارس تعلیم و تربیت یابند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز ضمن قدردانی از گروه صنعتی گلرنگ و خیرین نیک اندیشی که همواره دغدغه توسعه فضای آموزشی را دارند، مطرح کرد: امروز مفتخریم که در کمتر از یک سال با همراهی، مشارکت و دلگرمی گروه صنعتی گلرنگ، دومین پروژه آموزشی و پرورشی بزرگ را در استان البرز افتتاح می کنیم.
پورگلیان ادامه داد: مدرسه زنده یاد استاد حاج محمدکریم فضلی با آخرین استانداردهای معماری، تاسیسات و سازه‌ای در زمینی به متراژ 2470 مترمربع، 1553 مترمربع زیربنا و مجهز به ۱۲ کلاس درس در 2 طبقه، ۴ اتاق اداری، فضاهای جانبی، تعاملی، تجمعی، آزمایشگاهی، کارگاهی و نمازخانه احداث شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی به همه دانش‌آموزان حاضر در مراسم اظهار کرد: به نمایندگی از همه دانش‌آموزان، همکاران و مدیران محترم مناطق از نگاه خیرخواهانه، اندیشمندانه و فرهنگ‌دوست خیرین و به ویژه گروه صنعتی گلرنگ که این مدرسه دومین پروژه‌ای است که در سال اخیر به همت این عزیزان احداث می‌شود، صمیمانه تشکر می‌کنم. 
حجرگشت ادامه داد: یاد و خاطره استاد حاج محمدکریم فضلی برای همه ما زنده است و زنده خواهد ماند. خیری که فعالیت فرهنگی انجام می‌دهد هیچ وقت از یاد نخواهد رفت. با توجه به احداث مدرسه‌های زیبا، مقاوم و متنوع توسط خیرین محترم مسئولیت ما سنگین‌تر است که با آموزش و تربیت درست، مسئولانه و هوشمندانه به زحمات خیرین محترم پاسخ مثبتی دهیم.

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ضمن اشاره به کمبود فضای آموزش در استان البرز از گروه صنعتی گلرنگ بابت احداث مدرسه در این استان قدردانی کرد و ادامه داد: همه دانش‌آموزانی که در این مدرسه هستند، علاقه دارند در آینده خَیِر شوند و مدرسه احداث کنند، همانند دانه‌ای که در زمین کاشته‌اید و یک شاخه دارد اما سال بعد این درخت داری چندین شاخه می‌شود. 

شایان ذکر است در انتهای این مراسم به تمامی دانش‌آموزان این مدرسه بسته‌های نوشت‌افزار از طرف گروه صنعتی گلرنگ تقدیم شد.

استاد حاج محمدکریم فضلی یکی از پرافتخارترین کارآفرینان کشور می‌باشد که تاکنون با ایجاد اشتغال برای بیش از 45000 نفر از هم‌وطنان عزیزمان، نقشی موثر در اشتغال‌زایی و تولید ملی داشته است. احداث مدرسه و اهدای بسته‌های نوشت افزار به دانش‌آموزان ازجمله اقدامات خیرخواهانه و عام‌المنفعه‌ای است که در راستای فرمایش ایشان که همواره می‌فرمودند: «آرزوی قلبی‌ام این است که فرزندان ایران در آینده بین همه‌ی کشورهای دنیا سرافراز و سربلند باشند»، انجام می شود.

تکریم بازنشستگان گروه صنعتی شنبه 25 آذر 1402

تکریم بازنشستگان گروه صنعتی ...

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد            به گیتی نام خود را جاودان کرد همه ...

متن خبر
گزارش تصویری همایش حسابرسی شنبه 28 بهمن 1402

گزارش تصویری همایش حسابرسی ...

همایش حسابرسی داخلی با حضور برخی از نمایندگان واحدهای حسابرسی داخلی مجموعه‌های اقتصادی کشور با هدف ارتقاء سطح کیفی حرفه ...

متن خبر
به میزبانی گروه صنعتی چهارشنبه 18 بهمن 1402

به میزبانی گروه صنعتی ...

همایش واحدهای حسابرسی داخلی به همت گروه صنعتی گلرنگ و با حضوربرخی از نمایندگان واحدهای حسابرسی داخلی مجموعه‌های اقتصادی کشور با ...

متن خبر