بازدید رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و هیئت همراه از کارخانجات رباط کریم و شهرک صنعتی شکوهیه قم

یکشنبه 21 آبان 1402

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و هیئت همراه از کارخانجات رباط کریم و شهرک صنعتی شکوهیه قم بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و هیات همراه از مجتمع پاکشو 5، کارخانجات هستی الکتریک تارا، سامان پویش تامین (اسپات)، پاکان پسلاتکار (مجتمع پاکان 4)، پاکان بسپار آرین، توسعه صنعتی سرافراز پارس و انبار ستاره طلایی سینا بازدید به عمل آوردند.
رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ در بازدید چهره به چهره با همکاران پرتلاش بیان داشت: دیدار شما همیشه برای ما مغتنم بوده، هست و خواهد بود و همیشه دوست داریم دیدار‌های بیشتری با خواهران و برادران خود در خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ داشته باشیم. خیلی خوشحالیم که سعادت یار شد که از نزدیک چهره‌های تک تک شما همکاران عزیز را ببینیم و از تبسمی که در چهره‌ها هست انرژی بگیریم و لذت ببریم.
مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ تصریح کرد: هدف ما از این بازدیدها این است که در محفل گرم و صمیمی خانوادهِ عزیزمان سخنان همکاران گرانقدرمان را بشنویم، چون ما باور داریم که یک خانواده‌ایم و علاقه داریم جویای حال این خانواده پرمهر باشیم. 
وی در ادامه این بازدیدها از همکاران خواست نظرات و پیشنهادات خود را بیان کنند و تعدادی از همکاران نقطه نظرات خود را با ایشان در میان گذاشتند.   
رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ ضمن تاکید بر اهمیت کار گروهی افزود: امیدواریم بتوانیم در کنار هم با وجود شما همکاران  با تجربه و پرتلاش و با تکیه بر دانش و تخصص، دست در دست هم دهیم به مهر و کشور خویش را کنیم آباد. 
این بازدیدها با تشریح برنامه‌هایی در راستای رفع دغدغه‌ همکاران و خانواده‌های آنان و آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک اعضای خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ به پایان رسید.
 

بازدید رئیس هیئت مدیره یکشنبه 30 اردیبهشت 1403

بازدید رئیس هیئت مدیره ...

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ: برای ساختن ایرانی آبادتر به سمت حضوری پررنگ‌تر در صحنه‌های جهانی گام ...

متن خبر
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ ...

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ  ضایعه تأسف‌بار حادثه بالگرد که منجر به عروج ملکوتی رئیس جمهور محترم کشورمان، جناب آقای آیت‌الله ...

متن خبر
گرامیداشت زادروز زنده یاد پنجشنبه 6 اردیبهشت 1403

گرامیداشت زادروز زنده یاد ...

هفتم اردیبهشت ماه، زادروز زنده یاد استاد محمد کریم فضلی است. بزرگ مردی که در عرصه صنعت، کارآفرینی و نوع‌دوستی ...

متن خبر