بازدید رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و هیئت همراه از کارخانجات رباط کریم و شهرک صنعتی شکوهیه قم

یکشنبه 21 آبان 1402

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و هیئت همراه از کارخانجات رباط کریم و شهرک صنعتی شکوهیه قم بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و هیات همراه از مجتمع پاکشو 5، کارخانجات هستی الکتریک تارا، سامان پویش تامین (اسپات)، پاکان پسلاتکار (مجتمع پاکان 4)، پاکان بسپار آرین، توسعه صنعتی سرافراز پارس و انبار ستاره طلایی سینا بازدید به عمل آوردند.
رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ در بازدید چهره به چهره با همکاران پرتلاش بیان داشت: دیدار شما همیشه برای ما مغتنم بوده، هست و خواهد بود و همیشه دوست داریم دیدار‌های بیشتری با خواهران و برادران خود در خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ داشته باشیم. خیلی خوشحالیم که سعادت یار شد که از نزدیک چهره‌های تک تک شما همکاران عزیز را ببینیم و از تبسمی که در چهره‌ها هست انرژی بگیریم و لذت ببریم.
مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ تصریح کرد: هدف ما از این بازدیدها این است که در محفل گرم و صمیمی خانوادهِ عزیزمان سخنان همکاران گرانقدرمان را بشنویم، چون ما باور داریم که یک خانواده‌ایم و علاقه داریم جویای حال این خانواده پرمهر باشیم. 
وی در ادامه این بازدیدها از همکاران خواست نظرات و پیشنهادات خود را بیان کنند و تعدادی از همکاران نقطه نظرات خود را با ایشان در میان گذاشتند.   
رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ ضمن تاکید بر اهمیت کار گروهی افزود: امیدواریم بتوانیم در کنار هم با وجود شما همکاران  با تجربه و پرتلاش و با تکیه بر دانش و تخصص، دست در دست هم دهیم به مهر و کشور خویش را کنیم آباد. 
این بازدیدها با تشریح برنامه‌هایی در راستای رفع دغدغه‌ همکاران و خانواده‌های آنان و آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک اعضای خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ به پایان رسید.
 

تکریم بازنشستگان گروه صنعتی شنبه 25 آذر 1402

تکریم بازنشستگان گروه صنعتی ...

هر آن کس خدمت جانان به جان کرد            به گیتی نام خود را جاودان کرد همه ...

متن خبر
گزارش تصویری همایش حسابرسی شنبه 28 بهمن 1402

گزارش تصویری همایش حسابرسی ...

همایش حسابرسی داخلی با حضور برخی از نمایندگان واحدهای حسابرسی داخلی مجموعه‌های اقتصادی کشور با هدف ارتقاء سطح کیفی حرفه ...

متن خبر
به میزبانی گروه صنعتی چهارشنبه 18 بهمن 1402

به میزبانی گروه صنعتی ...

همایش واحدهای حسابرسی داخلی به همت گروه صنعتی گلرنگ و با حضوربرخی از نمایندگان واحدهای حسابرسی داخلی مجموعه‌های اقتصادی کشور با ...

متن خبر