برگزاری اولین رویداد دورهمی تجربه

دوشنبه 28 شهریور 1401
برگزاری اولین رویداد دورهمی تجربه

اولین رویداد «دورهمی تجربه» پیرو تفاهم‌نامه‌ی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ با  بنیاد حامیان دانشگاه تهران با هدف حمایت از دانشجویان نخبه و اعتلای فعالیت‌های علمی، پژوهشی و توسعه‌ی کشور در تاریخ 20 شهریور ماه با حضور معاونت سرمایه‌های انسانی گروه صنعتی گلرنگ به نمایندگی از این مجموعه، مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران و گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران در دفتر مرکزی گروه صنعتی گلرنگ برگزار گردید. 
این رویداد  با هدف تحکیم ارتباط صنعت و دانشگاه، کمک به ارتقا سطح توسعه انسانی کشور، تبادل دانش علمی و تجربی بین صنعت و دانشجویان و حمایت از ایده ها و ترویج نوآوری. در سه حوزه «مهارت‌های شغلی» ، «کارآفرینی» و «ایده و طرح» برگزار شد. در هر حوزه مدیران و متخصصان با دانشجویان به گفت‌وگو تخصصی نشستند و تلاش شد به سوالات  و چالش‌های پیش روی دانشجویان جهت ورود به کسب‌وکارها، ارائه ایده، اجرای پروژه  و.... پاسخ داده شود. 
گفتنی است گروه صنعتی گلرنگ طی تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد حامیان دانشگاه تهران در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی از سال 1396 تاکنون 672 دانشجوی مشتاق تحصیل ایرانی و غیر ایرانی را بورسیه کرده است.

قهرمانی بانوان ایران در دوشنبه 13 آذر 1402

قهرمانی بانوان ایران در ...

اولین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه ۶ آذر ماه، با قهرمانی تیم ملی بانوان و ...

متن خبر
گروه صنعتی گلرنگ حامی شنبه 4 آذر 1402

گروه صنعتی گلرنگ حامی ...

گروه صنعتی گلرنگ حامی تیم ملی دو و میدانی ناشنوایان ایران در اولین دوره مسابقات دو و میدانی ناشنوایان قهرمانی ...

متن خبر
تجربه شیرین دیگری برای شنبه 4 آذر 1402

تجربه شیرین دیگری برای ...

این بار روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ با افتخار میزبان گروهی از دانشجویان دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران در کارخانجات آریان کیمیا ...

متن خبر