برگزاری اولین رویداد دورهمی تجربه

دوشنبه 28 شهریور 1401
برگزاری اولین رویداد دورهمی تجربه

اولین رویداد «دورهمی تجربه» پیرو تفاهم‌نامه‌ی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ با  بنیاد حامیان دانشگاه تهران با هدف حمایت از دانشجویان نخبه و اعتلای فعالیت‌های علمی، پژوهشی و توسعه‌ی کشور در تاریخ 20 شهریور ماه با حضور معاونت سرمایه‌های انسانی گروه صنعتی گلرنگ به نمایندگی از این مجموعه، مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه تهران و گروهی از دانشجویان دانشگاه تهران در دفتر مرکزی گروه صنعتی گلرنگ برگزار گردید. 
این رویداد  با هدف تحکیم ارتباط صنعت و دانشگاه، کمک به ارتقا سطح توسعه انسانی کشور، تبادل دانش علمی و تجربی بین صنعت و دانشجویان و حمایت از ایده ها و ترویج نوآوری. در سه حوزه «مهارت‌های شغلی» ، «کارآفرینی» و «ایده و طرح» برگزار شد. در هر حوزه مدیران و متخصصان با دانشجویان به گفت‌وگو تخصصی نشستند و تلاش شد به سوالات  و چالش‌های پیش روی دانشجویان جهت ورود به کسب‌وکارها، ارائه ایده، اجرای پروژه  و.... پاسخ داده شود. 
گفتنی است گروه صنعتی گلرنگ طی تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد حامیان دانشگاه تهران در راستای تحقق اهداف علمی و فرهنگی از سال 1396 تاکنون 672 دانشجوی مشتاق تحصیل ایرانی و غیر ایرانی را بورسیه کرده است.

دورهمی تجربه چهارشنبه 30 شهریور 1401

دورهمی تجربه ...

ولین رویداد «دورهمی تجربه» پیرو تفاهم‌نامه‌ی رئیس محترم هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ با بنیاد حامیان دانشگاه تهران ...

متن خبر
اعطای مجوز مرکز رشد سه شنبه 14 تیر 1401

اعطای مجوز مرکز رشد ...

جلسه اعطای مجوز مرکز رشد و نوآوری گروه صنعتی گلرنگ، یکشنبه ۱۲ تیرماه  1401، در محل دفتر مرکزی گروه صنعتی ...

متن خبر
گزارش رادیوگلرنگ در خصوص سه شنبه 14 تیر 1401

گزارش رادیوگلرنگ در خصوص ...

به گزارش رادیو گلرنگ، جلسه اعطای مجوز مرکز رشد و نوآوری گروه صنعتی گلرنگ، یکشنبه ۱۲ تیرماه  1401، در محل ...

متن خبر