همراه با دریا

جمعه 17 اردیبهشت 1400
همراه با دریا

کماکان روزهای ما سرشار است از حضور معنوی و پربرکت بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ. همچنان با بهره‌گیری از اندیشه‌های بلند اوست که دشواری‌ها و ناملایمات به ستوه می‌آیند و اهداف دور و غیر قابل تصور، در دسترس قرار می‌گیرند.
 
دکتر مهدی فضلی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ 

در نخستین سالگرد عروج پدر معنوی عزیزمان، بزرگ‌مرد کارآفرین کشور حضرت استاد محمد کریم فضلی شما همراهان عزیز را به تماشای فیلم کوتاه همراه با دریا که تنها گوشه‌ای از زندگی پربرکت و یک عمر تلاش خستگی ناپذیر بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ را به تصویر کشیده است، دعوت می‌نماییم:

لینک فیلم

همچنین به اطلاع می‌رساند نظر به شیوع ویروس کرونا و تدابیر ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای حفظ سلامت همکاران گرامی امکان برگزاری مراسم اولین سالگرد بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ به صورت حضوری فراهم نبوده و کلیه‌ی هزینه‌های این مراسم در قالب ارزاق تقدیم خانواده‌های نیازمند خواهد شد.
هدیه به روح پاک آن کریم سفر کرده، ذکر فاتحه‌ای همراه با صلوات

«حضرت پدر راهت را ادامه خواهیم داد»
 

مراسم اختتامیه دومین جایزه یکشنبه 28 اسفند 1401

مراسم اختتامیه دومین جایزه ...

این مراسم به همت مرکز علمی کاربردی گروه صنعتی گلرنگ در 14 اسفند ماه 1401 با حضور اعضای محترم هیات ...

متن خبر
آیین افتتاح و بهره‌برداری پنجشنبه 25 اسفند 1401

آیین افتتاح و بهره‌برداری ...

دبیرستان دخترانه استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، روز چهارشنبه 10  اسفند ماه ۱۴۰۱ در شهرستان فردیس ...

متن خبر
مصاحبه رادیو گلرنگ با یکشنبه 21 آذر 1400

مصاحبه رادیو گلرنگ با ...

از شما همراهان گرانقدر دعوت می‌نماییم برای شنیدن مصاحبه رادیو گلرنگ، رسانه اختصاصی گروه صنعتی گلرنگ با خانم محدثه کمیلی، ...

متن خبر